Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sacrificii si Iubire. Krakura Tinutul pierdut (+18)

#8
So... De fiecare data cand am vrut sa las comm, serverele erau full X-( Dar nu e nik, iti las comm acum ;)

:-? Capitolele: cam scurtute. Dar aici nu ma bag. Este de datoria ta sa faci capitolele mai lungi, mai scurte, mai... pe placul tau ;)

Despre titlul celui de'al treilea capitol pot sa spun ca mergea scris doar SOC sau Soc, cum iti pofteste inima, sau poate doar Shoc (SHOC). Partea aceea cu ck suna oarecum a limbaj de mess. Poate ca si prima parte cu sh suna un pic a limbaj de mes, dar nu la fel de tare. Trecem peste asta :-j

In principal, felul tau de a povesti e o piatra SEACA. Ce vreau sa spun prin asta? Gandeste-te ca ai un glob de sticla prin care se vad o multime de fulgi de zapada. Si gandeste-te ca ti s-a pus tie pata pe un fulg si i-ai dat nume. Dupa ce il scuturi bine de tot, mai gasesti fulgul ala? E modul meu de ati spune ca ne introduci dintr-o intamplare in alta, dar care are o oarecare legatura, iar noi nici nu ne dam seama cand tu ai scuturat globul :D Iar asta e de bine. Imi place.

De asemenea, iubesc numele personajelor :x

Next!!
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone



Răspunsuri în acest subiect
RE: Sacrificii si Iubire. Krakura Tinutul pierdut (+18) - de Miky sweetie :3 - 21-05-2011, 11:21 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scrierile Universului pierdut Fiction 3 3.346 06-10-2013, 02:11 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Pierdut in intuneric Yaoi Queen 125 71.798 15-03-2012, 09:45 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Un adolescent pierdut în emoÅ£ii macabre Mhg 0 1.363 27-12-2010, 10:03 PM
Ultimul răspuns: Mhg
  Slayers- Misterul poporului pierdut Lina Inverse 12 7.330 21-12-2008, 04:10 PM
Ultimul răspuns: Lina Inverse


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)