Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sacrificii si Iubire. Krakura Tinutul pierdut (+18)

#7
Helloo! Ce e aici? Deci si prin urmare imi place.
Ai talent. Iti multumesc foarte mult ca miai spus de fic, e genial.
Asa deci eu incerc sa facu un com care leaga toate capitolele de pana acum. Deci sa vedem ce imi iese.
Daca am inteles eu bine este vorba de o fata care in trecut lupta cu raul si a fost transformata in mata. Pisica asta asteapta cometa aia care apare la 200 de ani...si din fericire pentru mata cometa o sa iti faca aparitia peste 3 zile. Nam inteles faza cu stapanul. Ea trebuie sa iti gaseasca un stapan si la gasit...si pe urma? Trebuie sa il/o sarute ? Sau sai dea drumul...ca nu inteleg asta. Oricum ficul este +18 asa ca nu mai discutam. Deci cei doi vor fi un cuplu? Hm... totul se va termina cu bine? O'i trai si o'i vedea.
Eu mai stiu ceva..hi hi hi Merita sa continui ficul! E minunat, genial, frumos, este este... mai lasat masca. Daca nu vad next-ul intr un minut si douazeci si noua de secunde nush ce nu iti fac.
Astept next'ul scumpoo! Spor la scris. Sunt cu ochi pe tine. Si daca nu te superi sa ma anunti si pe mine cand pui next'ul.

Ja'ne



Răspunsuri în acest subiect
RE: Sacrificii si Iubire. Krakura Tinutul pierdut (+18) - de Bonnie - 11-05-2011, 10:54 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scrierile Universului pierdut Fiction 3 3.348 06-10-2013, 02:11 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Pierdut in intuneric Yaoi Queen 125 72.287 15-03-2012, 09:45 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Un adolescent pierdut în emoÅ£ii macabre Mhg 0 1.368 27-12-2010, 10:03 PM
Ultimul răspuns: Mhg
  Slayers- Misterul poporului pierdut Lina Inverse 12 7.350 21-12-2008, 04:10 PM
Ultimul răspuns: Lina Inverse


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)