Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

Well, in primul rand, imi place foarte mult ideea cu pariul si abia astept sa vad ce se va intampla in continuare. Pot sa spun ca te-ai imbunatatit de la primul capitol si pana acum. Totusi, cateva greseli, pe ici, pe colo, inca mai apar. Spre exemplu:
"Pe bune Sasuke?"=> aici era "Pe bune, (virgula de adresare) Sasuke?"
"Nu pot să cred cât de (iertati-ma nu stiu ce vorbesc)ă e."=> aici nu am inteles si am vazut ca ai mai folosit expresia si inainte. Ce voiai sa spui? Adica, daca voiai sa o faci proasta sau vreo injuratura mai asa eu zic ca puteai pur si simplu sa scrii p*****a. Acum, asta e parerea mea, nu stiu, doar ca pe mine m-a derutat un pic.
"Mi-am dat seama de cum ai vorbit că ceva ai."=>ei, aici nu e tocmai o gresala, dar cred ca ar suna mai bine daca ai inversa cuvintele, adica: "Mi-am dat seama de cum ai vorbit ca ai ceva."
In rest, greseli de tastare nu cred sa fi vazut. Oricum, felicitari ce pui diacritice!
Eu cam atat am avut de spus si sper ca nu te-am suparat sau ceva. Ficul chiar e frumos si eu abia astept sa pui continuare. M-ai facut curiasa.

Kisses:*:*

DiZ edit: Asta e copy paste pentru ca ti-am mai facut observatia asta.


Cand mai faceti o critica/un comentariu, nu va mai cereti scuze la final ca "poate a fost prea dur". Ori faci critica cum trebuie ori nu, dar nu la mijloc. Data viitoare cand mai vad ca isi cere scuze careva ca "poate a ranit sentimentele userului" dau avertizare, sa fie clar. Si dupa 3 avertizari aveti ban de la fan fiction. Cat timp nu se face atac la persoana, scuzele nu au ce cauta intr-un post de critica.

Reguli fan fiction - 24. NU se va cere scuze la finalul unei critici. Daca nu se face atac la persoana (vezi regula 2 pentru ce se considera atacul la persoana), scuzele NU au ce cauta in comentariul/critica respectiva.


In cazul tau, asta este a doua avertizare. Mai ai una si apoi ai ban de pe fan fiction pentru o perioada.

Let`s start with the premise thet we aren`t completly idiots.
"You forgot another lesson: Never turn your back until you know your enemy is dead. Looks like we'll have to go over the lesson again next time I see you-which will be soon."



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cea mai retrasă și singură floare este și cea mai frumoasă - de Obsession. - 14-01-2012, 11:08 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.072 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.600 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 8.748 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.570 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 3.983 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 11.986 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)