Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

#11
citesc acum, nu vreau sa imi pierd locul:)) ce loc.. doi:)) nu ma pot strecura in fata?:))
back(sa nu te superi daca nu va fii un comm cu prea putine launde, deaia se numeste comentariu zic eu), sa vedem.. nu am citit fic-ul mai devreme pentru ca nu ma atras prea mult titlul, rusine mie, sa nu mai fac asta.
O chestie care nu mi-a placut, cea mai mare parte din descriere era legata de infatisarea personajelor, mie una nu imi pasa cum arata parintii lui Naruto, ai pus multa descriere, dar nu unde trebuia. Mi-ar placea sa vad mai multa descriere a sentimentelor, as fi putut sa plang, la scena cu viata lui Saku, saraca, imi pare rau de ea. Concluzie, pune ceva mai multa descriere a personajelor.
Ai avut niste greseli de exprimare, de exemplu "m-am desprins la centura" sau cum era, ar fii sunat mai bine "mi-am desfacut centura", greseli de tastare nu am vazut.
Povestea pare originala si imi place ca postezi capitole lungi.
Pozele cu vila nu prea isi aveau rostul, de ce ai mai descris daca puneai poze? En fin..
Voi reveeni la capitolul urmator, doar sa ma anunti, sper sa tii cont de ce ti-am zis. Pace
App. Sasuke, baiatul cumintel si bogat?! pe bune?:)) nu am mai auzi asta pana acum, dar vreau sa vad ce se va intampla in continuare, zbyee
Bl@h, bl@h. Bl@h, bl@h...



Răspunsuri în acest subiect
RE: “CEA MAI RETRASA SI SINGURA FLOARE ESTE SI CEA MAI FRUMOSA” - de M3aw sau Mrrr XD - 09-02-2011, 11:00 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.074 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.603 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 8.751 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.578 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 3.986 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 11.992 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)