Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum ati alfat ca Mos Craciun nu exista ?

#31
Cum a aflat eu?. Eram 1-a. Asta`i sigur. Mama se despartise de tata si,pentru ca mama trebuia sa ma ia peeeste tot mi`a trantit`o. 'EU'S MOSU`' i was like' O_O ZOMFG U KILLED SANTA AND U`RE SANTA..wait i`m confused'. Wierd no?*u* Doar de la rude habarnam ce`mi iau. In rest I KNO' EVERYTHIN' BOUT MA' PRESENTS *U*.

Dear Mosu'. Nu uita sa mai bagi bani la mine XD. (aka mama XD)

Bine prima data cand mi-a zis tata ca el e mosu ziceam: Duh ca tu te crezi mosu' pt ca asta trebuie sa zici. <-Eu copilu' care stie deja pt ca toti colegi vorbeau de genu'. Practic nici nu mia pasat daca exista sau nu,imi pasau cadourile.
Da stiu ca aveam 4 sau 5 ani. Si nu stiam.Si eram foarte fericita ca,gasisem 2 mari cadouri sub brad.(un capitali pe care l`am pierdut la 3 luni dupa,joaca cu banii aruncatu` lor pe geam xD) Si un laptop de jucarie(care e rupt in 2 XD). I was like' MOM MOM LOOK LOOOOOOOOK IT`S SANTA*u* SANTAAAAAAAAAAAA~' xDDD. It was fun.

Acu' Cum zicea un user de pe prima pagina(am uitat care)..mi se dau x roni sa`mi cumpar y si z de la nu stiu ce magazin >.<'
Live with who i am or leave me alone.
I`m so bad bad but i`m so good good<3.

T.O.P&G-Dragon RULEZ




Răspunsuri în acest subiect
RE: Cum ati alfat ca Moş Crăciun nu exista ? - de *Susuki~Chan* - 25-12-2010, 12:56 PM
RE: Cum ati alfat ca Moş Crăciun nu exista ? - de *ILY Yaoi Maniac* - 27-12-2010, 11:38 AM
RE: Cum ati alfat ca Moş Crăciun nu exista ? - de Hye.not - 09-01-2011, 03:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cadouri de craciun. Liar 9 6.041 09-07-2012, 01:41 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Exista.... Lye 29 15.969 25-04-2011, 09:54 PM
Ultimul răspuns: Hakusor.
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.428 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)