Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Taron(Inscriere si Crearea Personajului)

#24
Hmm suna interesant :d .. ma bag si eu

Clasa : Deathetheri

Rasa : O combinatie dintre un demon si un elf

Varsta : pare de 17 ani ,defapt nimeni nu stie care e varsta sa reala

Nume : Yumi Michiko

Sex : feminin

Puteri : ii sunt necunoscute , tot ce stie este ca poate aparea in fata oricui este fara speranta sau in pericol si il ajuta , iar apoi dupa ce pericolul a trecut are grija ca acesta/aceasta sa-i intoarca favoarea ,atunci cand este trista ploaia se revarsa asupra ei ascunzandui lacrimile ,iar suspinele ei pot trezi mortii la viata , facandu-i sa-i asculte orice porunca.

Transformare : In timpul zilei arata ca un demon, are aripi lungi negre parul blond si coarne maronii , iar urechile lunguiete ii demonstreaza ca are sange de elf,noaptea pielea i se schimba intr-o culoare deschisa ca varul , ochii de culoare albastra se transforma intr-un rosu aprins , iar parul i se inegreste asemenea intunericului , iar o coada din oase ii creste in dos .

Istorie : Tot ce isi aminteste este ca a fost lasata sa zaca intr-o balta de sange de un tanar caruia nui putea deslusi cu claritate fata pentru ca era epuizata de durere . Apoi s-a trezit intr-un cimitir , intr-o groapa si a inceput sa planga ploaia i-a tinut de urat pana cand suspinele ei au trezit mortii aflati in cimitir, de atunci preotii din biserica aflata pe acele meleaguri au fost ucisi cu sange rece l-a porunca lui Yumi si a devenit stapana acelui loc.

Poza pe timp de zi : [Imagine: theanimega.jpg]

poza pe timp de noapte :

[Imagine: Untitled1-1.jpg]

S is for the simplety
E is for the extazy
X is just a mark to spot
'Cause that's the one you really want!



That's what i'm talking about! : :X:X:X

[Imagine: 190109.jpg]

To be passionate about yaoi is not a crime !




Răspunsuri în acest subiect
RE: Taron(Inscriere si Crearea Personajului) - de gothic_yumi - 03-07-2011, 12:19 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  LipsiÅ£i de libertate - Fisa de inscriere Rain 0 2.150 07-01-2012, 10:25 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Scoala substitutiilor - Inscriere Shadow.Kiss 16 13.929 06-01-2012, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Intunericul nestiutului~ inscriere Miranda. 7 5.675 22-08-2011, 02:35 PM
Ultimul răspuns: Anna
  Cronicile Taron DragonForce 119 55.741 07-07-2011, 10:30 AM
Ultimul răspuns: Kimera
  Madamme. Inscriere personaje. Aveqetura 1 2.432 17-11-2010, 11:38 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Last Chance - inscriere personaje :.:.:Ratsuky:.:.: 5 4.728 11-08-2010, 03:00 PM
Ultimul răspuns: Teru


Utilizatori care citesc acest subiect: