Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce ziceti , merita continuat ficul ?
Da
75.00%
9 75.00%
Nu
25.00%
3 25.00%
Total 12 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Intrata in jocul vietii

#1
~Intrata in jocul vietii~

Am o groaza de idei . Apropo ficul nu e terminat de aceea voi posta foarte rar . Spor la citit si la comentat !!


Disclimer: Nu detin nici un alt personaj in afara de cele create de mine ce ii apartin lui Masashi Kishimoto din anime-ul/manga-ul "Naruto"



Cap. 1




Era o zi de iarna . Afara era frig de-ti ingeta sangele in vene . Soarele ne parasise pe noi muritorii , nu mai incalzea pamantul asa cum o facea odata . Daca te uitai pe geam , totul era alb . Zapada impodobise tot , copacii , casele , magazinele si nu in ultimul rand copii care ieseau vreo doua-trei minute afara pentru a admira mai din aproape peisajul rece . Eu insa , preferam sa stau in casa , la caldura focului din soba , imbracata gros si cu o ciocolata calda in mana . Si exact cum va spuneam , sunt in casa , cu ciocolata calda si imbracata cu o bluza groasa , cu maneca lunga , de culoarea roz intens , niste pantaloni tot grosi , inasa de culoarea verde si in picioare niste soseste in dungulite verzi si portocalii . Au , pardon am uitat sa va spun cine sunt , nu ? Zapacita mai sunt si eu . Ma numesc Sakura Haruno si sunt o fire cam nebuna .
- Sakura , haide sus draga mea floare de cires . Hai aici ca nu stiu unde imi sunt sosetele si doar nu vrei sa racesc ? se aude o voce barbateasca
- Sigur iubi meu , vin acu’ , nu vreau sa racesti .
Ma duc in dormitorul meu si al lui Fat-Frumos tot al meu . Dormitorul era mare cat o sufragerie , era mov si mobilierul era de culoarea mov combinata cu alb . Patul cel mare de doua personae , cu asternuturi albe cu cateva modele negre iti sarea in ochi . Dintr-o data il vat si pe iubitul meu iesind din baie , doar cu un prosop pe el . “ Este asa de sexy “ gandesc eu . Atunci cand privirea lui ca abisul o intalni pe cea de smarald care imi apartinea mie , pe buzele lui i-a aparut un zambe smecheresc . Am zambit la randul meu , insa privirea lui perversa ma innebunea .
- Sakura … spune acesta in timp ce isi plimba mana prin parul meu cel lung .
- Da , Sasuke ! spun eu , pentru ca asa il chema pe iubitul , pardon viitorul meu logodnic . Avea parul ca pana corbului , ochii ca abisul si era ultra sexy .
- Ai un par atat de frumos , roz , ce culoare , nu ? Esti unica si esti numai a mea .
Ma i-a de talie si ma ridica in brate . In timp ce eu il intrebam ce are de gand sa faca , acesta ajunge in drept cu patul . Ma arunca pe pat si se aseaza peste mine .
- Sasuke ! NU ! STAI ! Suntem prea mici . Daca …
- Nici un “ daca ” ! Si mie mi-ar placea sa “ daca “ ! Sunt viitorul tau logodnic ! Ai incredere in mine ! Totul va fi bine . Crede-ma ! spune acesta in timp ce incerca sa continue .
- Nu , Sasuke ! Suntem inca prea mici ! Te rog , inceteaza !
- Bine rozalio , incetez ! Insa , avem amandoi douazeci de ani ! Cand nu vom fi “ prea mici “ ?
- Vom vedea ! Insa inca nu sunt pregatita .
- Hai sa ne culcam . E ora noua seara , pardon zece . spune plictisit acesta
Noaptea a trecut repede . Luna a aparut si disparut la fel de repede . Pacat ca nu puteam vedea soerele … ma rog , asta e viata .
Ma ridic din pat si merg tiptil-tiptil pentru a nu-l scula pe iubitul meu . Cobor si fac o cafea . O beau in graba si scriu ceva pe o hartiuta alba . Ma duc si ma imbrac rapid dar fara sa fac zgomot . Plec din casa avad o destinatie precisa : casa Hinatei . Era o prietena destul de buna . Singura parte rea era ca ea este o curva si eu nu . Nici prin minte nu-mi trecea ce mi se va intampla acolo .

P.S. Vreau sa va anunt ca ficul nu va contine deloc scene hentai .



Răspunsuri în acest subiect
Intrata in jocul vietii - de Sakura_night_girl - 19-10-2009, 12:08 PM
RE: [Naruto]~Intrata in jocul vietii~ - de ellamanu - 22-10-2009, 03:37 PM
RE: [Naruto]~Intrata in jocul vietii~ - de Sakura_night_girl - 26-10-2009, 09:13 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Jocul dragostei. Grubbie 4 2.646 05-12-2011, 08:15 PM
Ultimul răspuns: Hakusor.
  Jocul vietii[+18] DemoniqueAngel 5 3.018 22-07-2011, 09:20 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Jocul dragostei mady 12 6.694 23-09-2010, 08:27 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Iubirea este jocul Morti ! Vampire Soul 0 1.954 02-03-2010, 07:22 PM
Ultimul răspuns: Vampire Soul
  Jocul de cuvinte SakuyaRena 4 3.359 02-11-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: fake_fate
  Jocul mintii Zambet.cOlOrAt 8 4.555 24-07-2009, 02:10 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  Jocul de-a dragostea [+18] [explicit content] DeeXD 13 8.627 10-05-2009, 08:15 AM
Ultimul răspuns: Yumina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)