Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce desene animate va plac cel mai mult acum?

#5
Pai desenul copilariei mele va ramane mereu Viata cu Louie. Acel desen era si va ramane preferatul meu. Pacat ca nu il mai dau la televizor, avea o groaza de fani. Adica cu siguranta nu sunt singura care iubea acel desen. Fiecare episod ma facea sa rad intruna, tatal lui Louie era cel mai amuzant om. Inca urmaresc episoade in romana pe net, nici acum nu m-am saturat de el.

Deasemenea...dintre noile desene aparute imi mai place extrem de mult si Insula Dramei Totale...astept noul sezon, deoarece am auzit ca va incepe unul cu ceva "Musical", parca Total Drama Musical. In Canada inca nu a aparut si astept sa apara, nu mai am rabdare. Am terminat primele doua sezoane, placandu-mi la fel de mult. In al doilea sezon a fost mai multa comedie, probele fiind mult mai interesante si captivante. Personajele...mi-a placut foarte mult de Justin in al doilea sezon, adica avea un rol mai important decat in primul. In primul sezon nu cred ca a vorbit decat o data, la inceput O_O In rest nimic...In fine...este un personaj foarte amuzant si narcisist(la fel ca mine).
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce d.a. va plac cel mai mult acum? - de Luzer - 10-12-2009, 08:56 PM
RE: Ce d.a. va plac cel mai mult acum? - de βεκi - 03-08-2010, 03:38 PM
RE: Ce d.a. va plac cel mai mult acum? - de SKiT - 03-08-2010, 07:42 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Desene animate vechi si foarte vechi Magica Bloom 11 36.602 15-05-2014, 09:02 PM
Ultimul răspuns: Romania
  Sa ne amintim de vechile desene animate ale Cartoon Networkului. Magica Bloom 20 18.186 13-11-2013, 10:24 AM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Sa ne amintim de vechile desene animate ale Jetixului. Magica Bloom 32 32.130 11-11-2013, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Brian Kinney
  Desenele animate de pe posturile straine Magica Bloom 1 4.696 05-04-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: Crissu'Blacker


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)