Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Pasiune [Shonen-ai / Yaoi]

#7
O noua aparitie

In cada plina cu ciocolata, cei doi baieti nu si-au schimbat pana acum deloc pozitia: Sho statea in bratele puternice ale blondului, care il saruta din cand in cand pe gat si pe umar.
-Ce ai zice daca am iesi ? Sopti Kaito cu voce senzuala la urechea roscatului, care aproba din cap, se ridica in picioare mergand apoi spre dus, pentru a-i curata corpul de lichidul de culoare maro. In urma lui a venit si blondu incepand si el sa isi curete corpul cu picaturile de apa ce se scurgeau pe corpul sau perfect. In cateva minute, trupurile celor doi au fost complet curate. si-au luat niste halate albe care erau puse pe o canapea, si-au luat hainele in brate, dupa care au urcat in apartamenul blondului. Ajunsi acolo, roscatul si-a asezat hainele pe patul din dormitor, dupa care s-a asezat cu coatele pe pervazul geamului privind miile de oameni ce strabateau strazile marelui oras. Pe usa dormitorului a aparut Kaito, apropiindu-se de baiatul, care se intoarse brusc.
-Kaito...M-ai speriat ! spuse Sho intorcandu-si din nou privirea catre geam.
-Doar nu sunt asa de urat... Cred ca va trebui sa-mi fac o operatie estetica. Replica blondul incepand apoi sa chicoteasca, apropiindu-se si mai mult de roscat.
-Nu e asta... Dar nu te mai furisa asa in spatele omului .
-Aha !
Kaito il prinse pe baiat de mana , tragandu-l in bratele sale si prinzandu-i buzele calde intr-un sarut apasat, intorcandu-se apoi putin la dreapta, pentru a-l putea intinde pe roscat pe patul cu lenjerie alba de matase, alungindu-si apoi trupul peste al sau. Mana blondului se plimba incet pe piciorul baiatului, care a inceput sa tremure.Mana lui urca si mai sus, desfacand halatul acestuia, incapand sa-i sarute pectoralii bine conturati, trecandu-si apoi limba peste sfarcurile roscatului, care a scapat un geamat, in timp ce isi musca buza de jos. Sho ii desfacu-se si el halatul baiatului de deasupra lui, cazand jos, langa pat. Kaito ii prinsese buzele clade intr-un sarut tandru coborand apoi cu limba pe gatul acestuia, plimbadu-si apoi mana pe abdomenul roscatului, coborand din ce in ce mai jos, oprindu-se intr-un anumit loc.
-Stii, frumosule ... tu esti inca virgin, pentru ca eu nu m-am atins aseara de ... Mandria ta.
-Asa ... Si ? Intreaba roscatul facand ochii mari, privind putin speriat.
Kaito a zambit pervers, dupa care a continuat a-i saruta pieptul baiatului, coborand repede in jos. Sho avea o vaga idee despre ce vroia blondul sa faca, dar nu era sigur, pana cand acea idee s-a dovedit a fi una corecta. Blondul a coborat mai jos de abdomen, pana intre picioarele baiatului, incepand mai intai sa sarute acea zona.
-Kaito ... Nu tre... Inainte de a-si termina propozitia, baiatul a scos un tipat inabusit, acoperindu-si gura cu ambele maini, atunci cand blondul a pus stapanire pe partea intima roscatului, care a inceput sa tremure din ce in ce mai tare, fiorii strabatandu-i intreg corpul. Si-a acoperit fata cu ambele maini, incercand sa-si ascunda obrajii care au luat foc, fiind mai rosii decat cel mai copt mar. Kaito, desi era bland, nu a putut opri unele scancete de durere venite din partea roscatului, dar dupa un scurt timp, acele scancete au devenit gemete de placere. Blondul a inceput sa se miste din ce in ce mai repede, gemetele baiatului fiind si ele mai dese.
-Kaito ... O...Opreste-te ... Nu...Nu cred ca ... Mai pot sa ... Nu a putut termina ceea ce avea de spus fiind intrerupt tocmai de un tipat de al lui, care anunta un anumit moment. Acesta isi puse mana dreapta pe ochi, simtiind cum tot corpul ii ia complet foc, dar se ridica dintr-o data si l-a privit pe baiatul blond, care zambea.
-De ce zambesti ? Adica eu ... Tocmai am ... Si tu ai ... Ce ai facut ? Intreaba roscatul gesticuland, apropiindu-se apoi banuitor de baiat ridicand din sparceana. Kaito isi trecuse limba peste buze, luand in acelasi timp de pe ele un lichid alb.
-Izbi-mas de toti peretii ! Tu chiar ai facut ceea ce cred eu ca ai facut ? Striga Sho facand ochii mari incercand sa se indeparteze de blond, ridicandu-se din pat, dar a fost prins de incheietura mainii si trantit idin nou in pat. Kaito si-a alungit inca o data corpul peste cel al roscatului.
-Unde crezi ca pleci, fumosule? Nu am terminat cu tine ! Sopti el cu voce senzuala la urechea baiatului, muscandu-i apoi lobul urechii, coborandu-si mana pe corpul lui . Sho a zambit sarcastic, dar acel zambet s-a pierdut imediat, cand blondul l-a patruns pe roscat cu doua degete, facandu-l pe acesta sa scape un scancet, apoi altul cand a mai adaugat un deget. Deocamdata s-a oprit la trei, fiind rugat de Sho, care nu credea ca va rezista si la cel de-al patrulea. Si avea dreptate, Kaito nu l-a ascultat, l-a patruns si cu al patrulea deget, iar roscatul a reusit sa scoata un tipat de toata frumusetea, lasand sa cada doua lacrimi pe obrajii inrositi. Blondul urca la chipul baiatului pentru a-si cere scuze in felul sau: isi plimba limba pe buzele calde si intredeschise ale acestuia, mangaindu-i parul,lasandu-l sa tanjeasca dupa un sarut fierbinte. I-a sters lacrimile ce se prelingeau incet pe obraji si i-a sarutat gatul, apoi s-a intors din nou spre chip, oferindu-i roscatului sarutul dorit. I-a prins buzele intr-un sarut senzual, introducandu-si limba in gura baiatului atingand-o pe a sa. Kaito coborand din nou pe corpul infierbantat, i-a sarutat pieptul, apoi i-a strans usor fesele, patrunzandu-l adanc. Cateva scancete i-au scapat roscatului, care strangea in pumni lenjeria alba a patului, muscandu-si apoi buza de jos. Kaito a inceput sa isi miste usor soldurile, savurand fiecare geamat a lui Sho si fiecare gest. Dar dintr-o data soneria usii de auzi.
-Kaito...Ar trebui sa ... Deschizi ! Spuse roscatul printre gemete.
-Lasa sa astepte, poate nu e nimeni interesant !
-Dar poate e ... Cineva important!
Blondul se ridicase in cele din urma mormaind niste injuraturi. Si-a luat halatul alb pe el si s-a dus la usa. De cum o deschise, vazuse o fata cu un aspect putin neobijnuit: parul verde si ochii de culoarea violet, imbracata cu o rochita mulata pe corul ei perfect, grena, aproape pana la genunchi, la talie fiind prinsa cu un lant auriu si la gat avea prins o esarfa roz.
De indata ce aceasta l-a vazut pe blond a sarit de gatul lui.
-Kay, iubire, ce dor mi-a fost de tine. Striga fata fericita
-Dar stai putin... Spuse baiatul. Dar dupa ce o vasuse mai bine pe fata, si-a dat seama imediat cine este.
-Ayaka ? Oh, nu ! Zise blondul lipindu-si o palma peste frunte

Ayaka
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...ime-61.jpg ---> stru ca in poza are si strampeni dinaia pe ea, dar imi place mai mult fara 21





CAP 7 : Orbit de furie

Fata cu parul verde s-a aruncat pe canapeaua neagra de piele, facandu-i semn blondului sa se aseze langa ea. Acesta s-a conformat si s-a asezat.
Din camera alaturata si-a facut aparitia Sho, cu o pereche pe blugi si o camasa desfacuta pe el.
-Hei Kaito, ce ar fi daca...Spuse acesta inainte sa fie luat prin surprindere de vederea fetei. Oh, buna! Si tu esti... Cine esti?
-Incantata! Ma numesc Ayaka si sunt logodnica frumosului astuia !Spuse fata cu parul albastru sarind de gatul blondului care facea tot felul de semne lui Sho ce vroiau sa insemne "Nu"
-Aha... Inteleg ! Spuse roscatul plecand dezamagit capul. Atunci...Eu am sa plec. Continua acesta intreptandu-se spre iesire.
-Nu... Stai, Sho ! Striga blondul incercand sa-l opreasca pe baiat. Dar in zadar, pentru ca acesta deja plecase deceptionat.
Desi a vrut sa o ia la fuga dupa baiatul pe care il iubeste, Ayaka l-a oprit amenintandu-l.
-Daca ai de gand sa mergi dupa el, jur ca il pun pe tata sa te dea afara din toate locurile in care faci pe actorul !
Blondul ofta, dupa care se asezase inapoi pe canapea alaturi de fata.

* *

*
Trecuse doua ore de cand Sho a ajuns in apartamentul sau si schimba haotic canalele televizorului. Era suparat, trist si nu avea altceva in gand ce ar putea sa faca, decat sa stea tolanit pe canapeaua de piele cu paharul si sticla de whisky in mana.
~P.d.v. Sho~
Nu-mi vine sa cred... E asa un ... Un idiot ! Cel mai mare idiot posibil ! Idiotul lumii ! Cum sa-mi faca asa ceva ? Cred ca innebunesc ! Hmp.... Cred ca ar trebui sa termin cu prostia asta, o data pentru totdeauna ! Mda... Am baut ca un porc in astea doua ore si parca nu vreau sa ma mai opresc. Mda... Stiu ce sa fac !
*
Roscatul se ridica ametit de pe canapea incepand sa-si caute telefonul mobil.
In apartamenul blondului a inceput sa se auda soneria enervanta a telefonului ce il anunta ca tocmai a primit un mesaj. Fiind fericit ca domnisoara "tatal meu te va da afara" a plecat in sfarsit , s-a aruncat pe canapea, deschizandu-si mobilul, dar a avut un soc cand a citit randurile scrise intocmai de roscat.
-"Cred ca nu mai are rost sa continuam asa ... Toata chestia asta... a fost o prostie ! Ai o logodnica, insoara-te naibii cu ea, si lasa-ma pe mine in pace ! Adio".
Acesta era mesajul pe care il primise. dupa ce l-a citit, s-a ridicat furios de pe canapea, iesind vijelios pe usa, indreptandu-se spre apartamentul lui Sho, ciocanind puternic in usa. Raspunsul a intarziat putin timp, dar pana la urma, usa a fost dechisa de Sho. Kaito a intrat repede, izbindu-l pe roscat de perete, facandu-l pe baiatul ametit sa scoata un scancet. Blondul si-a deschis telefonul, icepand sa-l butoneze, dupa care il pusese ecranul mic in fata.
-Ce mama naibii vrei sa spui cu asta ? Intreaba tanarul actor, furios.
Sho, dupa ce privi mai bine ecranul, observa mesajul trimis de el.
-Mda ... Si chiar vorbeam serios ... Cred ca ar trebui sa o lasam balta. Spuse roscatul privind trist intr-o parte.
-Sho... Eu cred ca ai innebunit ! Pe langa asta duhnesti a alcool.
-Da, am baut, si ce? Ma dai in judecata? Lasa-ma! Striga roscatul feridu-se de blond, trantindu-se pe canapea, luand sticla de whisky de pe masuta mica, vrand sa inceapa din nou sa bea, dar Kaito enervat, i-a luat sticla de la gura, acest lucru aducandu-l la disteprare pe Sho, facandu-l sa se ridice si sa tipe la baiatul din fata lui:
-Asculta aici ! Habar nu am ce dracu vrei de la mine, lasa-ma singur, cu pacatele mele si nu te mai baga in viata mea ! esti ca o piedica pentru mine, nu intelegi? Du-te naibii la logodnica aia a ta si ...
Inainte sa isi termine tot ce avea de zis, a primit o palma zdravana de la Kaito, care l-a trantit pe canapea,
dupa care, blondul s-a asezat si el pe suprafata moale, oftand. Sho se ridica si el in capul oaselor, punandu-si mana pe obrazul drept, cel care a fost lovit si care acum este rosu ca focul. In ochii lui albastrii s-au ivit doua lacrimi, dar care refuzau sa cada pe obraji.
-Mai bine pleaca! Spuse roscatul incet, acoperindu-si fata cu palmele.
-Nu! Raspunse Kaito scurt, punand mana la ceafa roscatului, prinzandu-l apoi de par, tragandu-i capul pe spate. Tu ... Tu nu am cunosti in totalitate ! Sho, pana acum am incercat sa fiu bun cu tine, dar nu ma lasi sa-ti explic nimic. Continua acesta privind in ochii albastrii speriati si inlacrimati. Blondul l-a tras pe baiat aproape de chipul sau, unindu-si buzele cu ale sale intr-un sarut violent, un sarut de care Sho nu a avut parte nici macar o data, si nici nu si-ar fi dorit sa aiba. Buzele baiatului au fost indepartate cu usurinta de limba blondului, care a inceput sa-i exploreze gura.
Mainile roscatului strangeau materialul care ii acoperea trupul bine facut, care la un moment dat il intinse pe suprafata moale, incepand sa-i sarute violent gatul. In lipsa lui de rabdare, a rupt camasa baiatului, continuand sa-i sarute pieptul si sa-l muste de sfarcuri. Scancetele roscatului s-au facut auzite in toata camera, iar glasul lui incerca sa-l opreasca pe Kaito.
-Stai ... Opreste-te ! Nu fa asta !
Blondul nu baga in seama nici o vorba, dar in schimb ii prisese mainile baiatului deasupra capului. Hainele au disparut in cateva minute de pe ei, doar camasa deschisa a ramas inca pe corpul blondului, care s-a apropiat incet de buzele moi, muscand de buza inferioara, cauzand o rana, din care a inceput sa curga sangele, ce a fost imediat luat cu lacomie.
Kaito si-a plimbat mana pe piciorul baiatului, patrunzandu-l apoi adanc. Din cauza ca era incordat, Sho a scos un tipat ascutit, lasand lacrimile sa-i cada pe obrajii inrositi.
-O ... Opreste-te ! spuse Sho suspinand. Nu ... Nu in felul asta ! Continua baiatul acoperindu-si chipul cu palmele, incercans sa opreasca ploaia nestingerita ce venea din ochii sau de cristal. Dandu-si seama de ceea ce face, blondul l-a strans puternic pe baiat in brate, cerandu-si scuze, nu ar fi vrut sa faca asta, dar furia l-a orbit, si a facut ceea ce nu trebuia.
-Iarta-ma ... Iarta-ma ! As fi vrut sa te pretuiesc ca pe o comoara, ca pe un inger ce si-a facut aparitia in viata mea, fara sa te ranesc. Nu am vrut sa se fac sa plangi sau sa suferi ... Iarta-ma!
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Sol - 05-04-2008, 01:54 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Strawberry Ice - 05-04-2008, 02:07 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Dark Shadow - 08-04-2008, 11:40 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Yaoi Queen - 12-04-2008, 02:36 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Dark Shadow - 13-04-2008, 12:20 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Yaoi Queen - 19-04-2008, 06:00 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Sol - 19-04-2008, 06:21 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Lye - 19-04-2008, 07:10 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de dia_love_gackt - 19-04-2008, 11:04 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Black Pearl - 19-04-2008, 11:56 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de emo girl - 21-04-2008, 08:08 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Dark Shadow - 04-05-2008, 07:32 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Yaoi Queen - 19-05-2008, 11:53 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 20-05-2008, 02:27 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Yaoi Queen - 20-05-2008, 05:43 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Lye - 20-05-2008, 06:02 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de dia_love_gackt - 20-05-2008, 11:31 PM
RE: ~Pasiune~[Shonen-ai/Yaoi] - de Ice_angel_234 - 06-07-2008, 05:46 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.136 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.816 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.955 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.774 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.836 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.867 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.359 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.179 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.876 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.899 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)