Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Aventurile unei adolescente.. [+16 / +18] [hentai]

#1
Bon...m-am hotarit sa fac un fic cu Small_pink_dragon si o sa postam fiecare pe rand cate un capitol...Ne-am hotarit ca ficul sa aibe unele capitole hentai,asa ca unele vor avea nevoie de advertisment..(cel putin la ideile mele..o sa iasa,sper eu..ceva scene)..Va rog sa ne criticati,s-a ne criticati.s-a fiti duri.....s-a.....(stiu .....stiu ca o sa regretam.cel putin eu.....:zuppy05: )


Inceputul unei noi vieti


Anul 2006.Tokyo,minunata metropola din Japonia era rasfata pe deplin de razele straluctioare ce vesteau o noua dimineata alaturi de tatal lor ceresc,soarele.Dar cine avea oare timp sa admire aceasta noua dimineata care dabia incepuse?Oameni erau in plina miscare,care mai de care mai grabiti sa ajunga la slujbele lor,trecand peste diferite cladiri ce-ti dadeau senzatia ca se inalta ajungand in imparatia cerurilor.Era ora 7 dimineata,iar masinile treceau in viteza,lasand in urma lor numai fum.
Intr-un cartier mai retras,misunau diferiti adolescenti cu rucsacurile in spate.Dar de ce acesti adolescenti?Se terminase deja vacanta?Clopotelul ce amutise la inceputul verii prezice din nou inceperea unui nou an scolar?Se pare ca da..Vacanta trecuse atat de repede ca si cum ar fi fost doar un simplu vis...o aluzie la o perioada de relaxare..Insa nimeni nu se astepta sa treaca atat de repede.Unde se dusesera acele clipe de fericire?Acele strigate de bucurie cand se sfarsise scoala?Ramasesera in trecut ..inchise in mintile si sufletelor adolescentilor ce pareau ca nu mai au cale de scapare.
Intr-o vila ce era vopsita pe dinafara intr-un rosu sangeriu era o liniste tulburatoare,ca si cum te-ai fi trezit subit intr-un cimitir,plimbandute printre miile de morminte si cadavre care esteptau parca s-a sara pe tine.Insa linistea fu brusc perturbata de un zgomot de alarma ce provenea dintr-o camera de la etaj.Printre cearsafurile de matase de culoare crem,un miros de levantica trezea intreaga camera dintr-un lung sir de ganduri,ce parea ca se adancise tocmai din seara precedenta.
De-odata,unul dintre materialele vaporoase de matase cazuse pe podea,imediat alarma infernala oprinduse brusc.Pe marginea patului isi facu aparitia o adolescenta cu parul blond,tunsa scurt.Cu miscari usoare, de ridica de pe pat indreptanduse spre baie.Mana delicata a fetei atinse clanta, deschizanduse larg in fata ei o micuta baie unde obijinuia sa-si faca rutina de dimineata.Printr-o singura miscare,isi dadu jos rochita de noapte de culoare albastruie intrand sub dus.Dadu drumul la apa,stropii fierbinti plimbanduse in voie pe corpul blondei,rasfatando alaturi de spuma ce provenea dintr-un buretel mic,alb, cu care isi rasfata corpul.Dupa aproximativ 15 minute de rasfat,adolescenta iesise de la dus,impaturindusi corpul intr-un prosop pufos imprastiind in aer un parfum dulce de orhidee.
Se aseza pe marginea patului incepand sa-si caute tinuta perfecta pentru prima zi de scoala.Cum ii placea ei s-a se aranjeze,lua o fustita de blugi scurta,o camasa ce dadea spre culoarea crem.De asemenea isi scoase o cravata si un dress,vrand sa arate cat mai bine,s-a faca o mega impresie noilor sa'i colegi pe care are sa'i cunoasca la liceu.Se imbraca rapid luandusi fusta,mai apoi isi lua camasa inchizanduse doar la primul nasture,restul lasandui deschisi vrand sa dea un aer smecheresc.Isi puse cravata ce o purta in clasa a8-a acoperind la vedere in locul camasii,sutienul ce bleo ce se ascundea sub camasa.
Se pieptana in fuga coborand la parter.Manca in graba micul dejun tinand in continuare telefonul in mana,vorbind cu tatal sau.Desi asta era o zi importanta pentru blonda,tatal sau era mai tot timpul plecat cu afaceri lasando pe adolescente sa-l astepte zile intregi,poate chiar si luni.
Arunca repede vasele in ghiuveta sarutando in fuga pe menajera care avusese grija de ea atatia ani,apoi isi lua o geaca scurta si isi puse pe cap un fel de cascheta continuand sa vorbeasca la telefon,cu rucsacul pe umarul stang.
-Bine tata.O sa incerc..Sti ca nu pot sa fac tot ce vrei tu.
<<Inteleg prea bine.Insa mi-ai promis..Sa sti ca am vorbit cu un vechi prieten din liceu..Are si el baiatul la liceu si ma gandeam sa vorbesti cu el..>>
-TATA!Cum adica sa vorbesc cu el?Sper ca nu te referi..
Glasul ce se auzea de la celalalt fir incepu sa rada amuzat,in timp ce adolescenta incepu s-a se enerveze.
<<Ramai calma....Sti ca nu ma bag in viata ta sentimentala..Vreau doar sa te imprietenesti cu el..O sa-ti placa..Sar putea s-a pice in clasa cu tine...Ai grija,Amy>>
-Stiu bine ce-ti trece prin cap.Nu-ti face griji,tati.Nu-ti fac eu placerea s-a ma vezi cu baiatul ala.Sti ca nu suport baietii.
Nervoasa,adolescenta inchise telefonul grabita.Nu intelegea de ce tatal sau se baga in viata ei.Era o adolescenta rebela,nu se da in vant ca tatal sau ii ofera tot ce-si poate oferi.Insa..stia ca la un moment dat va trebui sa aibe o discutie serioasa cu el in ceea ce priveste baietii.Niciodata nu fusese atrasa de vrun reprezentant al se sexului masculin,si ii credea neimportanti..Defapt..pe toti ii credea neimportanti,nu ca s-ar fi dat mare..insa ceilalti nu insemnau nimic fata de ea..inafara de cei 2 prieteni ai sai.Era o fire mai retrasa..intotdeauna vorbind doar cu prietenii sai.
Fara sa-si dea seama cum zburase timpul ajunsese in fata liceului.Pasii incet in curtea scolii simtind cum urechile ii sunt inundate de cuvintele directorului ce se auzeau puternic in boxe.Asadar..incepuse plictisitorul discurs de inceput de an..iar ea inca nu-si gasise prietenii.Brusc,simti cum cineva o atinge delicat pe umar,intorcando fara sa vrea cu fata la persoana din spatele ei.
-Leneso..iar ai ajuns in ultimul moment?intreba o voce feminina,in timp ce o fata ii sarise la gatul blondei.
-Sujini! Mai usor..Sti ca nu-mi place sa ma strangi de gat!
Se rasti blonda eliberanduse.Il privi pe baiatul ce o intorsese adinauri cu fata spre ei.
-Iar tu,Ren?Stai ca vitelul la poarta noua?
Baiatul zambi apucando de talie si incepand sa o invarteasca.
-In vacanta asta nu te-ai schimbat deloc!Ce ai facut toata vara,pustoaico?
Simtind cum i se face putin rau,se elibera din stransoarea baiatului dandui o palma.
-Se vede ca ai inebunit de tot..Eu ar trebui sa te intreb ce-ai facut in vara asta...Vreo fata..ceva?Sau iar te uiti dupa noua mea menajera?
Baiatul incepu sa rada,in timp ce fata ce tocmai ii sarise de gat acum cateva clipe zambea fericita la vederea prietenei sale.
-Ai vreau tu...
Insa brusc,discutia dintre lor fu intrerupta de clopotelul ce anunta in sfarsit inceputul altui an plictisitor de invatat...Cei trei intrara precum melcii in liceu fara prea mare chef sa-si cunoasca profesorii.

Amy--> http://i299.photobucket.com/albums/mm306...s_girl.jpg

Sujini--> http://i263.photobucket.com/albums/ii125...ys/Red.jpg

Ren--> http://i606.photobucket.com/albums/tt145...imeboy.jpg



Răspunsuri în acest subiect
Aventurile unei adolescente.. [+16 / +18] [hentai] - de ~ Oxy by ZiZuLiCi ~ - 05-07-2009, 06:01 PM
RE: Aventurile unei adolescente..(hentai+16...+18) - de black angel - 05-07-2009, 11:23 PM
RE: Aventurile unei adolescente..(hentai+16...+18) - de Small_pink_dragon - 06-07-2009, 11:10 AM
RE: Aventurile unei adolescente..(hentai+16...+18) - de Zambet.cOlOrAt - 07-07-2009, 03:36 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aventurile unui pirat cam zapacit. Yami 14 9.086 03-09-2013, 12:45 AM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Viata unei adolescente Summer's 4 5.065 18-03-2010, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Denny
  Jurnalul unei adolescente imature Little Star 4 3.364 16-12-2009, 08:41 PM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  Aventurile Rozaliei Zollitha 3 7.049 27-04-2009, 10:02 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  Povestea unei adolescente... Hana-chan 9 11.912 10-12-2008, 07:49 PM
Ultimul răspuns: Hana-chan
  Aventurile Echipei 7 si o iubire cu parfum de cires Flash 19 22.528 15-11-2008, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Aventurile lui Yurie-chan Topaz 1 3.048 02-07-2008, 11:21 PM
Ultimul răspuns: Claribel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)