Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O dragoste vesnica trece peste orce obstacol(SasuXSaku love)

#3
bine, bine...iti dau eu commul...
desi nu prea mai am ce comenta ca din cate vad mi-a luat-o Agent Eli inainte...eh, asta e. gasesc eu ceva, nu-i asta o problema.
cu ce sa incep?hai sa incep cu smile-uri ca nu face bine la estetica
am vazut si greseli de tastare, ai mai multa grija!
cratima, ai grija cu ea, am vazut ca-ti cam scapa. fii mai atenta!
am vazut in niste propozitii niste chestii de genu: "...nimeni alta decat Sakura, Salura Haruno..."nu suna prea bine. puteai sa spui direct: ...nimeni alta decat Sakura Haruno... repetitia are si ea rolul ei, cand zici ceva de genu: mergea si mergea... pentru a arata ca actiunea se intampla cu o anumita fregventa, intr-un anumit ritm, dar nu e buna asa cum ai folosit-o tu. am vazut aceasi chestie si la o propozitie cu Sasuke, doar ca acolo era puncr dupa primul Sasuke si dupa incepea propozitia urmatoare cu Sasuke Uchiha. e o repetitie suparatoare care putea fi evitata cu usurinta cu un pronume persunal, sau lasand pur si simplu propozitia cu subiect neexprimat.
acum hai sa mai spun si cateceva de bine. ar fi cazul, nu?
imi place ca ai folosit o idee originala, pe care nu am mai vazut-o.
si imi mai place ca nu ai facut ceva de genu: buna, buna, conjucarea verbului "a fi" si pa, pa! zau ca daca faceai un dialog asa, iesea tare sec.
altceva...cred ca mi-ar placea sa nu renunti si sa pui repede nextu'
in rest succes, spor la scris si imaginatie!
o! si vezi sa nu-i pui prea repede impreuna pe sasuke si sakura ca-si pierde tot farmecul...parerea mea...

sper sa nu te superi pe mine pentru ca eu am vrut sa te ajut. oricum imi cer scuze preventiv :D

astept continuarea cat mai repede. zbye!
Let`s start with the premise thet we aren`t completly idiots.
"You forgot another lesson: Never turn your back until you know your enemy is dead. Looks like we'll have to go over the lesson again next time I see you-which will be soon."



Răspunsuri în acest subiect
O dragoste vesnica trece peste orce obstacol(SasuXSaku love) - de Sasuke-love-forever-sakura - 11-03-2009, 01:01 AM
RE: O dragoste vesnica trece peste orce obstacol(SasuXSaku love) - de Obsession. - 12-03-2009, 03:27 PM
RE: O dragoste vesnica trece peste orce obstacol(SasuXSaku love) - de Sasuke-love-forever-sakura - 15-03-2009, 07:02 PM
RE: O dragoste vesnica trece peste orce obstacol(SasuXSaku love) - de Sasuke-love-forever-sakura - 29-03-2009, 03:46 PM
RE: O dragoste vesnica trece peste orce obstacol(SasuXSaku love) - de Sasuke-love-forever-sakura - 04-04-2009, 11:50 PM
RE: O dragoste vesnica trece peste orce obstacol(SasuXSaku love) - de Sasuke-love-forever-sakura - 23-04-2009, 10:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Code Geass rasboi peste Europa :Romania sub asediu Jbelux 2 2.463 27-05-2011, 10:54 PM
Ultimul răspuns: Nya.
  Probleme.[sasuxsaku] PynkyStylex 2 2.470 28-12-2010, 06:22 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  sasuXsaku-o lume noua sakura_haruno75 1 2.548 29-05-2010, 03:53 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Viata vesnica Redhead Rules 8 5.256 05-10-2009, 06:22 PM
Ultimul răspuns: Redhead Rules
  Iubirea trece peste orice Shadow. 12 9.875 28-05-2009, 11:10 AM
Ultimul răspuns: Mitzuke.
  O dragoste eterna(sasuXsaku) ..:::?????. 11 8.222 10-04-2009, 05:48 PM
Ultimul răspuns: deborah-chan
  Dragoste cu obstacole ( sasuXsaku) +14 maara_chan 24 22.567 27-02-2009, 10:18 PM
Ultimul răspuns: Alexi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)