Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O noua viata

#2
Capitolul II

Amber se uita speriata la persoana care statea in fata ei, ochii lui albastrii o priveau intr-un mod ciudat, iar pe fata ii aparu un zambet pervers. Blondinul tranti usa si se apropia incet, incet de fata. Ea se dadea in spate cu fiecare pas al baiatului.

-Ce vrei? il intreba, in glasul ei aparu o urma de frica.

Baiatul nu raspunse ci se opri in fata ei, bruneta simti supreafata rece cum ii atinge pielea ei calda. Daniel o lua de mana si o tranti pe pat, fata parca a paralizat in fata lui. Ii simtii buzele cum ii atingeau pielea ei catifelata. Copila vru sa scoata un sunet dar baiatul i-a acaparat gura intr-un sarut, Daniel ii mangaia piciorul in timp ce cu cealalta mana o tinea pe fata imobilizata. Prosopul pe care amber il avea disparu in timp ce baiatul isi desfacea pantalonii.

Atunci bruneta se trezi, era toata transpirata, iar respiratia In timp ce se ridica de pe pat stranuta intr-una. S-a imbracat intr-o pereche de blugi si o bluza subtire rosie, sanii ei erau bine conturati de bluza oferindu-le mai mult volum. Si-a prins parul intr-o coad si a coborat in salon. Cuplul impreuna cu baiatul erau asezati la masa, femeia o zari pe bruneta si ii zambi, invintand-o la masa., fata dadu din cap in semn de aprobare. Se uita la Daniel care statea la masa si se uita in jur plictisit. Imediat obrajii fetei au capatat o culoare trandafirie.Baiatul a observat asta imediat dar nu i-a dat atentie fetei. Doar se uita in ochii ei, la scurt timp fata si-a retras privirea.

-Daniel azi o voi cunoaste pe prietena ta nu? Ai invitat-o la cina asa-i? ii spuse doamna Down baiatului.

Blondinul schita un zambet si in secunda urmatoare cineva a sunat la usa. In casa intra o fata cam de varsta brunetei, semanau mult doar culoarea parului si a ochilor le diferentiau, ea il avea saten iar ochii caprui. Blondinul se aporpie de satena si o saruta pasional. Daniel vroia sa para ca o iubea dar ea era inca o jucarie pentru el., Amber ii pivea dezgustati in timp ce Mama ei adoptiva se aropie de satena si o lua in brate, iar tatal ei a facut la fel.

-Mama, tata si .. surioara mea scumpa ea este Sabrina. Sabrina ei sunt parinti mei si surioara mea.
-Incantata! Iubitule nu mi-ai spus ca ai o sora. Spuse fata cu un zambet pe fata.
-Pai au adoptat-o parintii mei.

Cand a auzit asta Amber s-a ridicat de la masa si s-a indreptat spre camera ei, parintii ei erau uimiti de comportamentul fetei. Daniel vrand sa para un frate bun si-a cerut scuze si s-a indreptat spre camera sorei lui. A intrat pe usa fara sa bata si a luat-o pe Amber de mana si o ameninta. Fata ca sa nu se lase mai prejos de el i-a dat o palma. Baiatul era uitmit si satisfacut intr-un fel ca brneta a dovedit ca nu este o fetita. Intr-un impuls baiatul a sarutat-o, fat a nu s-a opus sarutului ci a continuat, dar dintr-o data Amber a rupt sarutul.

-Lasa-ma in pace! striga bruneta. Tu ai o iubita, pe mine sa ma lasi in pace. In plus eu nu sunt suficient de frumoasa pentru tine nu?
-Crezi ca o iubesc pe fata aia? Crezi ca nu esti frumoasa? Ii raspunse baiatul la intrebari.

Copila ramasese uimita, cum putea sa nu o iubeasca? Cum putea sa se joace asa cu ea? Aceste intrebari nu aveau raspuns, in mintea fetei era o confuzie de nedescris. Baiatul i-a aruncat o privire plina de pasiune, cand i-a intalnit privirea se ghemuii, siroaie de lacrimii ii inundau fata. Se culca pe jos incercad sa adoarma, dar era imposibil, se gandea la Daniel, la ce fiinta putea fi el.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Răspunsuri în acest subiect
O noua viata - de Denny - 29-09-2008, 08:03 PM
RE: O noua viata - de Denny - 30-09-2008, 09:53 PM
RE: O noua viata - de Naruse_Ryo - 01-10-2008, 10:38 AM
RE: O noua viata - de Denny - 03-10-2008, 04:19 PM
RE: O noua viata - de Naruse_Ryo - 03-10-2008, 05:01 PM
RE: O noua viata - de Denny - 30-10-2008, 05:15 PM
RE: O noua viata - de Denny - 11-11-2008, 11:21 PM
RE: O noua viata - de Denny - 25-11-2008, 09:59 PM
RE: O noua viata - de Apathy - 15-12-2008, 02:11 PM
RE: O noua viata - de Kali?! - 15-12-2008, 11:44 PM
RE: O noua viata - de Denny - 20-12-2008, 02:17 PM
RE: O noua viata - de Apathy - 21-12-2008, 04:16 PM
RE: O noua viata - de Denny - 02-01-2009, 02:47 AM
RE: O noua viata - de Apathy - 11-01-2009, 07:18 PM
RE: O noua viata - de Denny - 23-01-2009, 11:33 PM
RE: O noua viata - de Denny - 18-02-2009, 04:28 PM
RE: O noua viata - de starnight - 21-02-2009, 12:01 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O viata noua...o noua persoana:x •нąкü• 26 15.688 01-03-2011, 11:28 PM
Ultimul răspuns: Hakusor.
  Jereth Mounth: O noua viata Lena 6 3.508 12-01-2011, 09:10 AM
Ultimul răspuns: Addeh
  O viata noua Layla. 14 9.820 16-12-2010, 11:30 PM
Ultimul răspuns: Little.Dead.Red
  O noua viata Yoko-sama 1 2.146 09-10-2010, 11:15 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  O noua viata, o noua descoperire. ♥Luchi♥ 1 1.999 03-09-2010, 02:01 AM
Ultimul răspuns: Me†al.
  O noua viata Hana-chan 3 3.347 24-04-2009, 02:28 PM
Ultimul răspuns: L'pti.chat


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)