Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Epic Fails . xD

#2
Curiozitatea strica la frumusete [de aia n sunt eu frumoasa 21 ] dar intreb - de cat timp lucrezi? Daca lucrai de cel putin 6 luni, si stiai cu ce se mananca ps-ul, atunci cred ca te obisnuiai in cel mult o saptamana sa folosesti CS5-ul --> eu am mers pe cs3 ani buni, si acum sunt pe cs5 de un an, si m-am acomodat mai rpd de o saptamana. Oricum, pt cineva care a mai lucrat in ps, ma asteptam la lucrari mai bune:

"Asta e ceva ce numesc eu între oribil şi bunicel ( adică urât ) ." --> aici ar fi trebuit sa fie o lucrare? daca da, eu nu o vad, sau cel putin nu imi apare - daca nu, sorry, greseala mea.

"Slash ~ " --> nice idea, dar nu vad rostul - nu stiu, dar nu imi place fundalul. El parca e in spatiu. Sta in picioare in spatiu - asa vad eu lucrarea ta. Some flames around there, some stars around there, and a guy over there - neah. El straluceste in culori, merge, textul e prost pozitionat, abia il vad, puteai sa il pui langa el, pe partea stanga, langa mana. Si alta culoare desigur.

"Antique ~" --> cand l-am vazut prima oara am fost: "woooow, a big one" - what game, btw? 5 - personajul acoperit de brushuri/texturi, colorata pana peste cap, contrastul/luminozitatea lasa de dorit, textul sa nu mai zic, si atat. Mare lucru nu ai facut la ea. Ma intreb, pentru ce l-ai facut oare? E banner?

Mdah, cam atat, si astept lucrari recente, dar recente de tot, de la tine. Hai, spor la facut.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]



Răspunsuri în acest subiect
Epic Fails . xD - de Axel . - 01-07-2011, 06:12 PM
RE: Epic Fails . xD - de Alysu - 01-07-2011, 11:52 PM
RE: Epic Fails . xD - de Axel . - 02-07-2011, 11:45 AM
RE: Epic Fails . xD - de Alysu - 02-07-2011, 09:48 PM
RE: Epic Fails . xD - de Axel . - 14-01-2012, 09:40 PM
RE: Epic Fails . xD - de Mao. - 15-01-2012, 10:39 AM
RE: Epic Fails . xD - de Daria - 13-01-2013, 04:26 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Svear's Fails A'Svear 18 11.016 08-04-2011, 12:34 PM
Ultimul răspuns: A'Svear


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)