Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Viaţa mea e frumoasã exact asa cum e ...

#25
heiiii :* scuze ca nu am comentat si celalate capitole dar nu stiam ca le-ai postat , azi am vazut si commul de la profil si am venit cu viteza luminii :D deci eu nu mai sunt asa zisa ๏̯͡๏ PẤTRЦNJ≡L¥Λ deci poti te rog sa schimbi ? ;;) da bun lasand asta la o parte am fost surprins placuta sa vad ca naruto si hinata is personaje negative dar imi place e bestiala ideea ar fi nush cum sa zic " culmea " sa-l faci pe orochimaru cel mai bland personaj =)) asta ar fi chiar bomba bombelor sau pe itachi daca apare si el prin peisaj fratele ideal si sa-si ceara scuze lui sasuke si el sa accepte , deja m-am obisnuit cu schimbarile astea dar chiar imi place si ;)) ai putea sa o faci si pe tsunade extra blanda dar deja ai schimba tot animeul deci de greseli si branzeturi deastea s-au ocupat restul userilor dar sincer nu sunt multe si nu am ce sa critic imi place mult si cred ca poti sa faci si un capitol amuzant ca prea ne-ai intristat cu celalalte :o3 deci astept nextul si daca intarzii cu commul fii sigura ca am citit dar probabil am uitat sa dau dar nu te superi ca ai destule ;) ja na :*
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?




Răspunsuri în acest subiect
RE: Viaţa mea e frumoasã exact asa cum e ... - de Zummy - 23-06-2011, 10:58 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Plătind cu viaÅ£a Mad Hatter 32 10.238 04-10-2011, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Grubbie
  ViaÅ£a în paÅŸi de vals Ruxi. 6 2.740 12-07-2011, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Leontina
  Fuga de viaţă Freaky 2 1.845 21-03-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: Grubbie
  ViaÅ£a m-a schimbat ... Pustoaica_cu_ochii_verzi 11 5.615 02-10-2010, 02:42 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Nu e exact ce mi-am dorit. Ramonitzz 10 8.720 26-11-2009, 07:44 AM
Ultimul răspuns: Eve.
  O viaţă periculoasă | Se revarsă sângele Serenity 1 2.286 23-09-2008, 08:48 AM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)