Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Viaţa mea e frumoasã exact asa cum e ...

#12
Hellow !! Va multumesc ca mi-ati comentat desi nimeni nu va obliga , asta a fost doar mica mea rugaminte .
Lett`. iti multumesc pentru comentariu pentru mine inseamna foarte mult si o idee critica insa vreau sa-ti mentionez ca acel flashback nu reprezinta tot trecutul ei ... pe parcurs vor mai aparea multe altele , insa alta idee pentru un inceput original nu am avut . Si daca ti-a placut cat de cat prima impresie lasata de fic sper sa comentezi in continuare .
Venus-Roseta matusicããã :X:X multumesc de comentariu , da , acum ca ma gandesc mai bine acolo era mai bine sa fi transformat in vorbire indirecta . Nu Sai este alesul :P ... o sa afli pe parcurs ;) Stiu ca nu ma obliga nimeni sa scriu cu diacritice dar mi se pare mult mai frumos . Nu ti-am citit ficu` ( sorry matusica :( ) asa ca nu stiam ca si la tine este Karin fata buna .
Si cum spuneam cu timpul vor aparea mai multe flasback-uri , reusite ( sper eu ) despre cum s-au cunoscut Sakura si Karin si muulte altele .Cine va vrea va citi in continure si va vedea si VREAU SA II MULTUMESC DIN TOATA INIMA lui sisu ๏̯͡๏ PẤTRЦNJ≡L¥Λ ♀ deoaece datorita ei , dupa un an de stat pe bara si de invatat mult mai mult la romana descriere , dialog , naratiune , actiune etc etc ;) m-a facut sa ma apuc din nou si sa nu imi fie frica daca nu ar fi foarte reusit :*.
サクラ & イタチ
=
Sakura & Itachi
[Imagine: sakuita19.jpg]

My big family :X :

My sisters : Manu , Debb' , Zummy, Kt.Kat ( • Rusk`Key • ) , Sho-yo , Verdeata
My mommy : prince
My cousin : blackspiral
My aunt : Venus-Roseta

I love them all :X:X Kiss you guys



Răspunsuri în acest subiect
RE: Viaţa mea e frumoasã exact asa cum e ... - de Pustoaica_cu_ochii_verzi - 01-05-2011, 05:30 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Plătind cu viaÅ£a Mad Hatter 32 10.238 04-10-2011, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Grubbie
  ViaÅ£a în paÅŸi de vals Ruxi. 6 2.740 12-07-2011, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Leontina
  Fuga de viaţă Freaky 2 1.845 21-03-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: Grubbie
  ViaÅ£a m-a schimbat ... Pustoaica_cu_ochii_verzi 11 5.619 02-10-2010, 02:42 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Nu e exact ce mi-am dorit. Ramonitzz 10 8.721 26-11-2009, 07:44 AM
Ultimul răspuns: Eve.
  O viaţă periculoasă | Se revarsă sângele Serenity 1 2.286 23-09-2008, 08:48 AM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)