Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kaleido star - continuarea povestii

#10
Deci buna..sunt neinvitata..dar totusi cand am vazut Kaleido Star nu m-am putut abtine sa nu vad despre ce este vorba... voi da mai intai criticile si apoi ceea ce mi-a placut.
Deci... FOLOSESTI MULT PREA MULT DIALOG daca era..ceva o piesa de teatru mergea perfect tot ceea ce ai scris..dar este un fic ..iar dialogul ii strica tot farmecul daca este in exces... de aceea ai pus Sora : ...Leon: ... pentru ca altfel nu se intelegea cine ce spune..daca foloseai mai multa descriere si naratiunea nu mai trebuia sa pui Sora :.. dialogul chiar ma deranjeaza..si inca cum..si nu o spun doar ca sa ma aflu si eu in treaba, dar faptul ca este animeul care m-a facut sa ma indragostesc de animeuri..am mar asteptari de la tine... inainte sa citesc..am vazut pozele si m-am speriat..vroiam sa las un comentariu numai despre ele..dar am vazut ca ai spus ca anii au trecut..ca persoanajele s-au schimbat... Tot micuta mea Sora va fi rolul principal , nu? sper ca da... si sper ca Alice nu o va face pe Sora sa sufere.. am observat ca in ultimul capitol nu ai mai folosit in exces dialogul...chiar ma bucur... [eu sunt obsedata de descriere si de cele trei puncte de suspensie]am vazut ca vrei ca intre Sora si Leon vrei sa faci sa se intample ceva..te sustin ... Layla s-a reintors la Kaleido Star..trebuia sa specifi asta scump-o..parerea mea..fiindca stii ca ea a parasit scena si tot ce tine de trapez..dar este ..nu stiu mai exact ce este...stii ti ca amandoua au facut Phoenix-ul de aur. Si Alice..si Ken..si ei vor fi impreuna..? In fine... Deci imi place faptul ca ai continuat si nu ai povestit ce s`a intamplat apreciez ca ai incercat sa mai bagi descriere..si chiar pot spune ca ultimul capitol este cel mai bun. Dar descrierea trebuie sa aibe rolul principal. Noua creatie.,..mi se pare minunata si Sora rolul pprincipal..o daa.. Hanii sunt cam obosita... daca te deranjeaza cu ceva comentul meu..da P.m si rezolvam... Sper ca nu te-am speriat si ..cred ca am fost cam dura..dar vreau ca ficul tau sa dea roade..fiindca are numele animeului meu preferat..asadar tu esti visul meu...:x
Ja ne..si anunta-ma cand pui nextul...[daca nu te-ai suparat] ...



Răspunsuri în acest subiect
Kaleido star - continuarea povestii - de mailin - 20-03-2011, 02:47 PM
RE: Kaleido star - continuarea povestii - de Turta Dulce - 21-03-2011, 11:50 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un nou trandafir infloreste la Kaleido star Sasame 46 19.633 04-08-2011, 11:05 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  Steppenwolf 2: Continuarea luptei Yoko-sama 3 3.077 29-11-2010, 07:26 PM
Ultimul răspuns: Anaiyda
  [kaleido star]Kaleido Star: Recreation AoiButterfly 17 10.115 03-08-2009, 09:10 AM
Ultimul răspuns: angeliqueVampire
  I won't let you die again [+16] (Kaleido Star) Maria Kurenai 10 7.787 25-03-2009, 09:59 AM
Ultimul răspuns: Apathy
  Kaleido Star-O alta viata adyna_45 7 6.095 02-12-2008, 03:58 PM
Ultimul răspuns: adyna_45
  A new shining star [Kaleido star fanfic] angeliqueVampire 20 16.157 15-10-2008, 05:48 PM
Ultimul răspuns: angeliqueVampire
  Kaleido star sora and leon Yukira1234 30 27.854 13-07-2008, 11:01 PM
Ultimul răspuns: Yukira1234
  KALEIDO STAR FIC!!!!! Kai 0 4.151 01-12-2007, 10:36 AM
Ultimul răspuns: Kai
  KALEIDO STAR!!!!! phoenixul prinde aripi noi bebelusha_bv 2 7.576 08-09-2007, 03:44 PM
Ultimul răspuns: bebelusha_bv


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)