Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Poate sa mi-o fure din partea mea. De abia scap de grija 21. So, fura-mi cartea ca de nu te nenorocesc!

Cfd Shikamaru ar sustine ideea ca Pamantul este plat?
[Imagine: EnvYQ.png]

Ce sa fac, as tace din gura si l- as lasa in plata Domnului. De ce sa- mi bat eu capul?

Ce ai face daca Kushina ti- ar spune ca este insarcinata in luna a doua cu tine?

Dude I'm not lesbi29 This is a very stupid question ... 22

Next: Ce ai face daca Naruto ar vrea sa il ajuti sa se impace Sasuke?105 Yeah, yeah105 naruto'kun 8
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

Citat:Dude I'm not lesbi This is a very stupid question ...

22
Citat:Ce ai face daca Naruto ar vrea sa il ajuti sa se impace Sasuke?
Poate voiai sa spui: Ce ai face daca Naruto ar vrea sa il ajuti sa se impace cu Sasuke?
L' as ajuta, de ce nu? 5

eh, l-as ajuta78 putin imi pasa atata timp cat sas'ke is mine:X

next: ce ai face daca Chouji ar veni cu niste clamitze la tine si te-ar ruga sa i le pui in par?
Cea mai reuşită semnătură.

21 Cute105 De ce nu? :]] As face'o :]]

Ce ai face daca Suigetsu ar vrea sa stea la tine acasa 2 saptamani?15
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

Da, Da, Da, Da, si in patul meu poate sta 105 Numai sa stea !


Next: Ce ai face daca Sakura ti-ar cere sa o ajuti sa o bata pe Ino?

Dragelor, nu ma amestec. Sunt doar o biata, o sarmana operata 24 si nu ma mai amestec in batai deci ...

Ce ai face daca Konan ar vrea sa joci poker cu ea?

Jucăm : )) .

Next ; Cee ai face dacă Kakashi ţi-ar da o palmă zdravănă doar de dragul de a da palme ? : )) .

Cam lungă întrebarea ,nup ? 9

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Si eu i- as trage o palma, doua, trei .... etc. dar nu de dragul de a trage palme 10

Ce ai face daca Kakuzu ti- ar da pantalonii si chilotii jos? [24]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.577 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.881 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.798 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.703 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
16 Vizitator(i)