Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Wow, probabil că l-aș omorî în bătaie xD

Ce ai face dacă Gaara ar spune ca dorește sa te omoare? o.o

Pai..L-as chema pe Naruto sa-l convinga sa nu faca asta, ori as inventa un trecut sad ca al lui in asa fel incat sa il impresioneze 71

Next: Ce ai face daca Orochimaru ti-ar cere telefonul ca sa isi sune iubita?

I l-as da si as intreba cine e iubita lui 24

Ce ai face daca Ino te-ar ruga sa ii faci cont pe Facebook?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

I-as spune sa isi faca singura 10

Ce ai face daca ar da faliment Naruto ? :]]
[Imagine: 81940026991692016888.jpg]
All I Wanna Say is That They Don't Really Care About Us.

. Probabil că nimic . : )) Bocesc puţin şi cam atât .

Next ; Ce ai face dacă Lee ar încerca să te sărute ? ; >

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Degeaba ar incerca, nu ar reusi si s-ar alege cu un frumos CUCUI! Ha!

Ce ai face daca Shikamaru ar trece de partea celor din Akatsuki?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

Atunci as deveni fana lui Numarul Unu ^^


Next: Ce ai face daca Itachi si Sasuke te-ar invita in oras la o portie de gogosi?

Gogossiii, ai zis ... ''au zis'' gogosi? In ultima perioada nu prea am mancat gogosi deci, as accepta. Ce am de pierdut? 5

Ce ai face daca Deidara ar incepe sa- ti sarute mainile spunand ca le gusta ca mai apoi, daca sunt ''bune'' sa le manance?

I-as spune " Esti nebun , baiete?" 21 Cum sa faca asa ceva, doamnee!

Ce ai face daca Sasuke te-ar pipai in timpul orei de matematica?
[Imagine: 35j9hll.png]
"If yaoi were a vodka And I were a duck I'd swim to the bottom And drink my way up.
But yaoi ain't a vodka And I ain't a duck, So give me some yaoi And shut the f**k up."

Nu stiu cum, ca nici nu este in clasa cu mine deci ... n' are cum, dar daca ar fi si ar face- o probabil l- as nenoroci pentru ca mi- a distras atentia de la ce preda profa acolo. =.=

Ce ai face daca Itachi ar vrea sa - sa ii prepari o pizza la cina ca daca nu iti fura cartea de mate. ?[24]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.566 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.881 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.794 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.700 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)