Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Nu am auzit de nici un Kin, poate vrei sa spui Rin. L- as omora pe Kabuto indiferent.

Ce ai face daca Sora ti- ar spune ca vrea sa il antrenezi?

Off: Kimiko ^^
Ba da, numele intreg e Kin Tsuchi. Face parte din echipa sunetului, impreuna cu ceilalti 2 baieti. Ei i-au atacat pe Naruto, Sakura si Sasuke, cand erau in padurea aceea, in timpul examenului chunin. Da un search pe google si convinge-te singura.

On: L-as antrena, de ce nu? Daca el vrea asta, atunci i-as face pe plac si l-as antrena.

Next: Ce ai face daca lui Masashi i-ar veni ideea ca Sasuke si Tenten sa formeze un cuplu in Naruto Shippuden?
[Imagine: j5atg3.png]


Off: Sorry nu mi- am amintit de ea 10

On: 22 Ce as face? Nimic, as putea face ceva? Cred ca o sa formeze un cuplu frumos 5 Si sa se inteleaga ...

Ce ai face daca Deidara ar vrea sa te manance crezand ca esti o pizza?

I-as da nenumarate palme si i-as spune : Idiotule, o pizza nu te palmuieste !
Sper ca isi va da seama ca nu-s o pizza apoi 17

Next: Ce ai face daca ai afla ca Itachi la omorat pe Sasuke?

Mare branza 21 Mi- as cauta alt idol care sa- l inlocuiasca pe Sasuke si probabil acela ar fi Naruto

Ce ai face daca Hidan ti- ar taia capul cu coasa?

Am mai putea face ceva? Cred ca as fi moarta21 dar as incerca sa ma apar si sa speram ca eu am sa-i tai capul cu coasa. 19 nu prea imi place tipul.
Ce ai face daca ar veni Itachi la tine si te-ar cere in casatorie?
[Imagine: h8v.gif]
 

Scuze ,dar răspunsul meu e nu .Sunt prea mică ,prea tânără .

Next ; Ce ai face dacă Sasuke ţi-ar face cadou o văcuţă Milka ? :]]

Zbyee . <3

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Ce? O vaca? Mie? Cadou? Si mai ales de la Sasuke ... ? L-as injura in primul rand, apoi i-as "da" cu vaca in cap 22 21

Next: Ce ai face daca Naruto si Sasuke s-ar intalni pentru prima data dupa atatia ani in fata ta, si ar tine o lupta?

Mi- as lua o punga de popcorn, mi- as aducea un scaun si m- as aseza confortabli pe el si i- as privi 21

Ce ai face daca Deidara si- ar taia cateva fire de par si le- ar pune in mancarea ta?

Ce ai face daca Deidara si- ar taia cateva fire de par si le- ar pune in mancarea ta?
Probabil l-as injura, dupa aia as incepe sa rad impreuna cu el. Dupa ce crede ca nu m-am suparat si ca sunt calma, l-as bate mar. Nimeni nu imi modifica mie mancarea. Punct.
Ce ai face daca Naruto ti-ar cumpara o lada de bere?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.567 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.881 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.794 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.700 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)