Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ador ... Urasc ...

Snowboarding
Ador Snowboarding-ul, pentru ca e un sport de iarna super.Desi mi-am rupt mana incercand sa il practic si eu, sunt o fire mai incapatanata.Acum ma multumesc cu privitul.Dupa ce mi-am rupt mana nu am mai vrut sa vad o placa de Snowboard but in scurt timp mi-a trecut frica21 Am incercat sa mai fac o tura insa ma bantuie amintirile.Asa ca e mai bine sa privesc doar.

Next!: iPhone
I'm Kira.

Urasc iphonurile, touckscreenurile se strica repede -_- plus ca ... 39 cica-i destept da de-l scapi odata de pamant si ce mai vechi nokia-i mai destept 4. Asa ca => urasc Xd

next: yahoo messenger [ 21 ]
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Ador Y! Messenger pentru ca imi da posibilitatea sa comunic cu prietenii mei mai mult decat la telefon (stau ore intregi la telefon dar numai cu cei mai buni prieteni, restu vorbeasca pe mess) si il urasc in acelasi timp (10%) pentru ca atunci cand cade netu se opreste automat deci, in concluzie il ador si urasc in acelasi timp.4 Ciudat, nu?

Next: filmele

Le ador:X Ador pisicile in general, dar in mod special un anume pisoi, alb si dragut care are numai 3 luni si zici ca are 1 an si care are o blanita alba ca zapada si il cheama Cookie si e fooooarte dulce si scumpic:X:X. Deci da, imi plac la nebunie pisicile, ca altfel nu-mi mai luam4

Next: serpii 71
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

wow,sincer imi plac serpii,mi se par interesanti,chiar mi-ar place sa am cativa prin casa,
ii ador pe cei verzi,in concluzie imi plac8.

Next:sky8
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Normal ca ador sky-ul :X De fapt ador tot ce tine de zapada si sporturile de iarna. De aceia iarna e anotimpul meu favorit ( in paralel cu vara 39 ) pt. ca se pot practica toate sporturile astea interesante pe care io le ador si de asemenea pe langa faptul ca e frig te poti tavali in zapada cat vrei.... Deci in concluzie :Ador skyul.
Next: skateul (i am a maniac 21 )
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

Ann,nu am gandeam la ski-uri ma gandeam la sky -cer21,dar numai conteaza e bine si asa21
Sk8...chiar imi plac,le ador dar sincer nu stiu sa merg pe skate,as vrea sa invat,a incercat intr-o zi sa ma invete un prieten de gasca dar....dura ceva timp si multa rabdare cu mine21

next:Johnny Depp4:X
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

il ador pe johnny depp...am vazut aproape toate filmele lui si pot sa spun ca joaca bestial...ia fiecare rol si face din el o adearata opera de arta. plus ca la cei aproape 47 de ani arata super bine. per total e super...

next:muzica country
Unicul gând al vieţii mele este el. Dacă totul ar pieri şi n-ar rămâne decât el, eu aş continua să exist; iar dacă totul ar rămâne şi el ar fi nimicit, universul s-ar transforma într-o uriaşă lume străină mie şi mi s-ar părea că nu mai fac parte dintr-însa. Iubirea mea pentru el e asemeni stâncilor eterne de sub pământ: nu prilej de încântare, ci necesitate. Eu sunt El. El e mereu, mereu în mintea mea, nu ca o plăcere, aşa cum nici eu nu sunt o plăcere pentru mine însămi, ci ca propria mea fiinţă.




[Imagine: chibi_2781.gif]
, chibi-ul lui a cruel life

hm...nu pot spune că ador muzica country dar nici că o urăsc, dar cert este că o agreez pentru că mai tot timpul îmi place şi are un stil neobijnuit şi în acelaşi timp unic. Nu pot spune că o urăsc, deci pot spune doar că o ador, dar nici în halul în care să mor după ea, doar îmi place, deci sunt într-un echilibru faţă de acest gen muzical. Cert este câ de urât nu urăsc, dar adorat nici chiar aşa, doar îmi place.
Deci o ador. . .

next: Telefonul Mobil
-

Telefonul mobil . Hm , pai nu pot spune ca il urasc , dar nici ca il ador , pentru ca nu sunt dependenta de el si in ultimul timp , abia daca m-am atins de el . Dar nu am de ce sa il urasc , cu toate ca acesta eminte anumite radiatii nocive , sincera sa fiu , nu ca nu imi pasa , dar din moment ce nu il prea folosesc , nu am de ce sa ma tem de asa ceva . In plus el este foarte util , mai ales in ziua de azi cand iti ofera o groaza de facilitati xD .
In concluzie , pot spune ca ador telefonul mobil ._. ...

Next : Ceas de mana 71 .




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)