Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Obsession [+16] [yaoi]

Abia acum am reusit sa citesc ultimele capitole din ficul tau, insa se pare ca situatia nu s-a schimbat prea mult. Observ ca au plecat cu totii intr-o excursie, dar cum are de gand Integra sa il obtina pe Shin cu ajutorul excursiei? Oricum nu cred ca va reusi, iar daca cei doi baieti chiar se iubesc ar fi si normal sa nu aiba nicio sansa. Cu Sousuke nu se intampla nimic? El nu are parte de o prietena sau poate prieten de ce nu? Ar fi interesant...dar mai bine te las pe tine sa ma surprinzi cu continuarea. Astept sa vad ce se va mai intampla si ce alte crize mai face nesuferita de Integra.
ja nebye
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

Minunat ! Ce mi-a placut atunci cand Shin a calcat in groapa si Integra s-a udat ... geniala faza ! A fost amuzant ! Cat despre cine il va castiga pe Shin....nu prea cred ca va fi Integra , chiar daca ea e increzatoare in puterile ei . Poate daca nu cumva o ramane insarcinata si il va obliga pe Shin sa ramana cu ea....poate doar asa sa-i desparta pe cei doi . In fine , mi-a placut capitolul , abia astept sa vad ce se mai intampla ! Gambate kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

WOW O.o nu mai stiu ce sa zic 10 , e foarte sooper , desi asta nu ajuta cu nimic caci chiar asa e Smile....Nici nu stiu dpa ce se mai agita asa , fata aceea "blonda"! Ori cum nu va pune mana pe Shin!
"-Se pare ca am ajuns.Yuri,va trebui sa ai foarte mare grija.Voi face orice sa il obtin pe Shinsuke.Si iti promit ca o sa reusesc. "
Asta sa o crezi tu! Nu va fi asa de usor .... si poate chiar imposibil, doar daca21 ar lasa totul balta pt fratele lui yuri 71..(this is a stupid think...)
[Imagine: post-1-1210617101.jpg]
In the world the sky is the same !!

Frumos capitol, ca de obicei. Oau! Am ras de nu am mai putut cand Integra s-a udat cu apa 21 a fost sooper ! Sigur Yuri il va castiga pe Shin nu blonda aia !
Oare Integra va face orice sa-l castige pe Shinsuke ? Eu sincer nu as prea crede ca-l va castiga deoarece daca ii face vreun rau lui Yuri ... Shin o sa o urasca toata viata lui.
Asa ca Integra renunta ! Shin este numai al lui Yuri!
Astept nextu ! Succes!
:bye:
When you can live forever what do you live for?

[Imagine: 20f8b2g.png]

Cinema Bizarre Addicted! 8 Yu fangirl :love:

If no one is perfect, why do you wanna be perfect?

Metal Addicted :X


[Imagine: fd27431.png]

Integra isi incepe planul

In una dintre camerele casei,atmosfera incepea sa se incalzeasca.Pe un pat mare,acoperit cu lenjerie grena,cu mici modele de culoare neagra,doi baieti se bucurau de dragostea lor.Trupul satenului era acoperit de cel al lui Shinsuke,in timp ce buzele ii erau complet acaparate de cele ale flamandului roscat,ce parea ca isi devoreaza la intensitate maxima pretioasa prada.Il saruta pe gat,coborand intr-un ritm lent,vrand parca sa savureze fiecare moment.Yuri strangea cearceaful in pumni,incercand sa se abtina sa nu scoata gemete pline de placere.Stia ca in camera de langa ei era Integra,fata ce ii devenise cea mai mare rivala.Insa Shin a renuntat la sarutari si atingeri.Stia ca daca va mai sta cateva momente in acea pozitie,nu se va mai putea abtine.Era constient ca mai erau cateva ore pana la caderea noptii,cand se va putea bucura de trupul iubitului sau.Cei doi s-au ridicat de pe suprafata moale,parasind incaperea.Continuau sa se tina in brate,sarutandu-se scurt.
Afara,pe pajistea din spatele casei,blonda statea intinsa pe iarba.Privea cerul,tinandu-si palmele sub ceafa.Parea prezenta doar cu trupul pentru ca mintea ei era pe alte meleaguri.Brusc,a fost adusa la realitate de vocea satenului.Acea voce pe care o ura atat de mult.Nevrand sa fie vazuta,s-a ridicat de pe iarba,fugind.Insa a fost zarita de roscat,ce o urmarea cu privirea.
-S-a intamplat ceva?Intreaba Yuri zambind larg.
-Nu...sigur ca nu.Raspunde Shinsuke cu un calm infiorator.
Shin si-a apucat iubitul de barbie,sarutandu-l scurt,dar apasat.Acel moment atat de romantic a fost intrerupt de Sousuke,ce parea ca isi cheama fratele in casa,pentru a discuta anumite aspecte.Adolescentul a plecat,lasandu-l pe baiat singur.Acesta a privit vila pret de cateva secunde,dupa care a plecat.Drumul sau era acelasi pe care l-a urmat Integra.
La aproximativ treizeci de metri de locuinta,in varful unui deal,blonda continua sa cuprinda zarea cu ochii.Se vedea in privirea ei cat de mult il uraste pe Yuri...si ca ar fi facut orice sa il elimine din drumul ei.Detesta sa piarda,mai ales in asemenea circumstante.Fara sa isi dea seama,a calcat stramb,reusind sa se dezechilibreze.Daca Shinsuke nu o prindea de mana,aceasta se putea rostogolii pe intreg dealul,ranindu-se destul de rau.
-Nu crezi ca ar trebui sa fi mai atenta?
-Pot sa am si singura grija de mine.Replica adolescenta pe un ton sarcastic.
-Ai face bine sa nu il mai privesti in modul ala pe Yuri.E chiar atat de greu sa intelegi ca nu te mai vreau?Papusa...pentru mine nu insemni nimic.Nici nu stiu daca ai insemnat vreodata ceva.Defapt...nu am vrut decat sa te f....
Insa Shin nu si-a putut termina propozitia din pricina palmei pe care a primit-o de la adolescenta.Acesta si-a dus mana la obraz,ce incepea sa devina din ce in ce mai cald.Era prima oara cand Integra avea o iesire de acest gen,insa roscatul depasise orice limita cu ce a spus.Nervos,a apucat-o de maini,strangand-o cu putere de incheieturi.
-Vai...ai inceput sa prinzi curaj?Prostuto,pentru binele tau...nu te mai da tigru in fata leului.
Blonda a vrut sa il loveasca din nou,insa roscatul a impins-o,facand-o sa se dezechilibreze.Adolescenta a alunecat,reusind sa cada.Shinsuke a vrut sa o prinda,insa de data aceasta nu a mai reusit.Pur si simplu privea cum blonda se rostogolea pe deal.Dupa mai multi metri,aceasta s-a lovit de o piatra,oprindu-se din cadere.Vazand ca nu se mai ridica,baiatul a inceput sa alerge,vrand sa afle ce i s-a intamplat.Ajungand in dreptul ei,i-a pus mana la cap.A constatat cu stupoare ca avea urme de sange pe degete.
-La dracu...numai tu puteai sa patesti asa ceva!
Roscatul a luat-o in brate,fugind spre casa.Se grabea,incercand sa ii tina mana la rana.Nu stia cat de grava a fost lovitura si cu atat mai putin care vor fi urmarile.Dupa cateva minute,acesta a intrat in vila,ducand-o pe adolescenta in living,unde a asezat-o pe canapea.
-Sousuke!Se aude vocea disperata a tanarului.
Dintr-o camera a aparut blondul,ce nu stia ce se intampla.Vazand-o pe Integra in stare de inconstienta,s-a repezit la ea,lovind-o usor peste fata.Din bucatarie a venit satenul,alertat de galagia creeata.
-Ce se...Ce a patit?Intreaba aceasta socat.
-Ne-am certat...am impins-o,s-a dezechilibrat si s-a rostogolit pe dealul din spatele casei.Cel mai rau e ca are o rana la cap,care sangereaza.
-Yuri,vreau un prosop.Misca!
Pustiul a aprobat din cap,aducandu-i fratelui sau ce a dorit.Acesta i-a pus materialul din bumbac in partea stanga a capului,apasand.In acelasi timp il privea pe roscat,ce parea ingrijorat.Constatand ca sangele nu mai curge,blondul a continuat sa o loveasca usor peste fata.Dupa cateva minute,adolescenta a deschis ochii,privind buimaca in jurul ei.
-Ce...mi s-a intamplat?Ma doare capu!Striga aceasta acoperindu-si chipul cu palma dreapta.
-Ai cazut si te-ai lovit.Dar acum esti bine.Spune Yuri privind-o.
-Nu imi amintesc multe.Stiu doar ca ma certam cu Shinsuke..el m-a impins si...ai vrut sa ma omori?Tipa adolescenta asezandu-se in sezut.
-Hai nu mai dramatiza in halul asta.Important e ca esti bine.Spune Sousuke ridicandu-se de pe podea.
In fata ei,Shinsuke continua sa o priveasca.Nu spunea nimic...ci doar se uita la ea.Incepea sa isi dea seama de anumite lucruri:daca acea cadere a avut urmari mai grave?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Acum citesc si eu capitolul si observ ca e frumos si ma bucur ca incepe sa se desfasoare planul Integrei. Inca nu-mi dau seama daca asta facea parte din planul ei...si daca ar fi, ce urmarea prin caderea aia? Chiar da ar fi fost lovita la cap si si-ar fi pierdut memoria nu avea cum sa-i afecteze pe Yuri si Shin si totusi...tu sigur ai o idee...deci abia astept sa vad care e aia. Nu vreau ca cei doi sa se desparta pentru fata asta, plus ca Shin a spus ca nu o place, deci ar fi imposibil sa fie deodata cu ea...doar daca nu se loveste si el la cap21 dar sper ca nu.
Critici...pai nu am, ai scris atenta capitolul si nu am vazut greseli de tastare, actiunea incepe sa se desfasoare, so all is alright...
gambate cu nextu bye:-H
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

Integra castiga teren

Pe canapeaua din living,Integra continua sa stea intinsa.Isi tinea mana la cap,dand agitata din picior.Sousuke statea langa ea,privind-o.Stia ca o doare,insa nu era sigur in ce masura se preface.Pentru ca stia ca acesta era doar un plan in a-l impresiona pe Shinsuke.Si parea ca da rezultate.Roscatul statea sprijinit de tocul usii,tinandu-si mainile in san.Isi privea fosta iubita,aplecand usor capul in partea stanga.Ii parea rau ca a impins-o.Isi dadea seama ca putea sa pateasca ceva mult mai rau.Langa el,Yuri privea suspicios,ridicand din spranceana.Gandea la fel ca fratele sau.Insa il ingrijora modul in care Shin se uita la ea.Parea ca se considera vinovat.Brusc,blonda s-a ridicat de pe canapea,vrand sa inainteze.Insa s-a dezechilibrat,reusind sa cada din nou pe suprafata moale.Roscatul a luat-o in brate,spunandu-le celor doi ca o duce in camera.Satenul strangea din pumni,incercand sa se linisteasca.Era sigur ca era doar un plan marsav al adolescentei,ce parea ca incepe sa castige teren in fata tanarului.
-Ce prefacuta...murmura blondul reintorcandu-se mai apoi in bucatarie.
Pustiul si-a privit fratele,dupa care a iesit din casa.Vroia sa fie singur pentru cateva secunde.
Intrand in dormitor,adolescentul a asezat-o pe fata pe pat.Aceasta statea cu ochii inchisi,prefacandu-se ca doarme.Shinsuke s-a asezat langa ea,urmarind-o.I-a indepartat suvitele de par de pe frunte,luand mai apoi cearceaful de pe scaun.A invelit-o,parasind camera.Ramasa singura,blonda s-a ridicat,sprijinindu-se de oglinda.
-Asta e.Cum de nu m-am gandit mai bine!Ma pot preface ca ma simt foarte rau in urma cazaturii si astfel...el sa se simta vinovat.Cu siguranta o sa imi acorde o atentie deosebita.Insa nu stiu cum o sa ma descurc cu tampitul ala de Sousuke.Tipu inca nu a cazut in plasa.Defapt...probabil ca nu ma crede nici daca ma vede moarta.Insa ce imi pasa...
Pe pajistea din fata casei,Yuri se plimba.Adierea blanda a vantului ii ciufulea suvitele de par,in timp ce razele soarelui se rasfrangeau pe trupul sau.Se gandea la el...la Shin dar si la Integra.Vedea ca planul blondei incepe sa dea rezultate.Insa brusc,talia i-a fost cuprinsa de doua brate puternice.Simtea cum gatul lui este sarutat cu ardoare.S-a intors usor,cuibarindu-se in bratele iubitului sau.Roscatul l-a privit,apucandu-l mai apoi de barbie.
-S-a intamplat ceva?Intreaba acesta calm.
-Da...nu stiu de ce insa am impresia ca tipa aia se preface.Cat de tare ar fi putut sa se loveasca incat sa se comporte asa?
-Destul de rau.Eu sunt vinovat pentru asta.Daca nu o impingeam,poate ca acum nu era in starea asta.
-Cat de orb poti sa fi!Nu vezi ca se preface?Tot ce vrea e atentia ta.Am crezut ca o cunosti mai bine!
Satenul s-a smucit din bratele adolescentului,intrand in casa.Shinsuke a stat nemiscat pret de cateva secunde,dupa care a intrat in vila.Toata intamplarea a fost vazuta de blonda,ce ranjea satisfacuta.Stia ca baiatul urmeaza sa vina la ea in camera,asa ca trebuia sa se prefaca mai bine ca niciodata.S-a asezat in pat,invelindu-se cu cearceaful alb ce zacea pe jos.A inchis ochii,asezandu-si bratele pe langa trup.Nu au trecut mai mult de cinci minute,ca in incapere si-a facut aparitia roscatul.Acesta a privit-o lung pe fata,punandu-si mai apoi mana stanga pe cap.Putea oare sa se prefaca?Insa chiar in acel moment,adolescenta a inceput sa se miste,afisand o anumita grimasa.Tanarul s-a asezat langa ea,miscand-o usor.
-Integra...ce ai?Intreaba acesta continuand sa o priveasca.
-Uhm...ce?Ma doare foarte tare capu.Simt ca totul se invarte in jurul meu.
-Bine...stai linistita.O sa ma duc sa vad ce pot sa fac si ma reintorc la tine.
Roscatul s-a ridicat de pe suprafata moale,parasind dormitorul.Fiind sigura ca acesta s-a indepartat destul de mult,blonda a inceput sa rada.Nu o sa uite chipul vinovat al roscatului toata viata.Planul ei parea ca incepe sa dea roade.Insa chiar in momentul in care a vrut sa se ridice,usa s-a deschis brusc,facandu-si aparitia Sousuke.Vazandu-l,tanara a pus mana pe perete,semn ca nu putea sa inainteze din pricina ametelii.
-De ce te prefaci?O intreaba blondul incredibil de direct.
-Poftim?Esti nebun?De ce as face asta?Ma simt chiar foarte rau.Raspunde aceasta asezandu-se pe pat.
-Serios?Papusa,afla ca pe mine nu poti sa ma duci de nas cum o faci cu Shinsuke.Eu nu sunt atat de "orb" ca el.O sa te descopar...cat de curand.
Spunand acest lucru,blondul a parasit dormitorul.Ramasa singura,adolescenta a dat cu palma in zid.Era sigura ca va avea probleme cu Sousuke.Acesta parea incredibil de greu de convins.Si era sigura ca va face orice sa ii descopere planul.Insa nu il va lasa sa faca asta.
In living,Yuri statea pe canapea.Isi tinea genunchi la piept,privind in gol.Alaturi de el a aparut blondul,ce s-a asezat nervos pe suprafata moale.Satenul l-a privit,intrebandu-l mai apoi,pe un ton ingrijorat.
-Ce ai patit?
-Ma enerveaza ipocrita aia!Are impresia ca nu imi dau seama ca nu are nimic?
-Da...de aceiasi parere sunt si eu.Doar ca Shinsuke insista cu aceiasi chestie "e ranita,e ranita".Devine obositor.
Tanarul a aprobat din cap,iesind mai apoi afara.Ramas singur,Yuri a privit lung treptele.Vroia sa se duca sa discute cu rivala lui.Insa era oare bine ce facea?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Nou capitol...sa vedem ce e si pe aici 4 :

Defapt - sa nu mai scrii asa ...nu se scriu astea legat niciodata (e de fapt )
aceiasi - aceeasi

Frumos capitol pot spune . Imi place si vad ca nu mai grabesti actiunea ceea ce este perfect . Sa vedem ce va face in continuare Integra pentru ca simt eu ca nu va renunta asa de usor ! In fine , abia astept next-ul ! Gambate kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

^^ .....intr-un fel ma bucur ca a cazut dar in celalalt nu prea....XD .... haide Shinsuke ... descopera ipocrita 2......
O.o Nu credeam ca i s-ar fi putut intamplea ceva scorpiei , dar nah ... Cred ca prima data cand a vazut-o Yuri a fost vesel in sinea lui 21 da pacat ca Shin ii orb rau de tot.....in fine o sa o prinda el , ca doar nu o s-o tina intreaga ei viata tot asa 21

:chuu: Vreau sa citesc nextu cat mai repede! Smile
Ja ne!:bye:
[Imagine: post-1-1210617101.jpg]
In the world the sky is the same !!

Sousuke incearca sa descopere adevarul

In casa,continua sa fie liniste.Yuri statea pe canapeaua din living,privind lung sirul de trepte ce duceau spre primul etaj.Nu stia daca sa se duca in camera blondei sa discute serios cu ea sau sa evite orice intalnire cu marea lui rivala.Ar fi vrut sa renunte la idee,insa nu suporta sa stie ca Shinsuke era mintit in acel mod.Oricine si-ar fi dat seama ca Integra sa preface,insa nu si el...ce parea din ce in ce mai absorbit de acea farsa.Era incredibil cum a putut sa se lase pacalit atat de usor.Adolescentul a tras aer adanc in piept,dupa care a inceput sa fuga pe treptele ce scartaiau sub greutatea lui.Inainta ferm pe hol,avand ca destinatie camerai fetei.Si-a trosnit degetele de la ambele maini,intrand mai apoi vijelios in incapere.Integra statea in pat,privind in gol.Satenul a ridicat din spranceana,punandu-se in fata ei.
-Degeaba te prefaci.Cu mine nu iti merge!Striga acesta vrand sa o dea de gol.
-Nu ma prefac!Ma simt foarte rau...Vine replica blondei ce parea ca plange.
-Oh...acum versi lacrimi de crocodil.Stiu foarte bine ca asta e un plan de-al tau pentru a castiga atentia lui Shin.Insa nu o sa iti mearga.Ii voi deschide ochii ca sa vada cine esti tu cu adevarat.
Spre surprinderea lui,fata nu riposta.Pur si simplu il privea,stergandu-si ochii cu incheietura bratului stang.Daca ar fi vazut-o pentru prima oara,probabil ca ar simtii doar mila.Insa stia ca e in stare de multe si nu avea de gand sa cedeze in fata ei.Realizand ca nu mai are ce cauta in acea camera,a parasit vijelios incaperea,trantind usa in urma lui.Ramasa singura,Integra a inceput sa rada,acoperindu-si gura pentru a diminua zgomotul pe care il facea.Ce daca Yuri stia adevarul?Era sigura ca acesta nu avea sa il convinga pe roscat de cum stateau lucrurile cu adevarat.
Afara,cerul incepea sa capete culoarea abanosului.In living,cei trei baieti luau cina.Nici-unul dintre ei nu vorbea.Sousuke isi privea fratele,ce parea destul de posomorat.Stia care este motivul,insa nu avea de gand sa discute acest subiect la masa.Shinsuke i-a atins mana satenului,insa acesta si-a retras-o brusc.
-Ce se intampla cu tine?Sunt cateva ore de cand esti imbufnat.
-Ma deranjeaza sa vad cum o compatimesti pe Integra si ea defapt nu are nici pe dracu.
-Am vazut cum a cazut.Stiu cat de urat este sa te lovesti in acel mod...asa ca ii e aproape imposibil sa se prefaca.
-Atunci stai cu ea!La naiba si cu tine!
Spunand acest lucru,Yuri s-a ridicat de la masa,aruncand servetul in farfurie.Blondul l-a urmarit,dezaproband discret din cap.Shinsuke a dat cu palmele in suprafata de lemn,acoperindu-si mai apoi chipul.
-Te poti duce tu sa ii duci cina?Nu mai am chef de nimic.
-Da...stai linistit.Ma ocup eu de Integra.Vine replica adolescentului ce parea mai calm ca niciodata.
Roscatul s-a ridicat de pe scaun,urcand treptele.Vroia sa se duca in dormitor si sa incerce sa rezolve problemele cu Yuri.Il iubea si nu avea de gand sa se certe dintr-un lucru atat de minor.
Ramas singur,Sousuke a luat tava din bucatarie,indreptandu-se spre camera blondei.Inainta usor,fara sa faca vre-un zgomot.Ajungand in dreptul incaperii,a deschis usa cu cotul,inchizand-o cu piciorul.Adolescenta s-a asezat in sezut,privindu-l pe baiat.Acesta a pus obiectul pe o masuta,luand ceasca ce continea cafea fierbinte.In momentul in care s-a intors,a facut o miscare brusca,reusind sa verse intreg continutul pe decolteul si picioarele fetei.
-Idiotule!Nu esti in stare nici sa aduci o ceasca de cafea!
-Aha...iti este prea rau ca sa mananci cu noi..dar nu suficient cat sa tipi ca o descreierata.O persoana care sufera in modul in care tu pretinzi,cu greu se poate ridica din pat.Dar tu ai putut sa te agiti,sa urli si sa ma injuri.Destul de interesant.
Dandu-si seama de greseala comisa,adolescenta a strans din pumn,muscandu-si buza de jos.A coborat de pe suprafata moale,indreptandu-se spre blond.Brusc,aceasta l-a lovit cu palma peste obraz,facandu-l pe tanar sa isi acopere chipul.
-Asta a fost pentru ca o ti una si buna ca ma prefac.
Adolescentul a ras usor,apucand-o mai apoi de umeri.A trantit-o pe pat,punandu-se deasupra ei.Ii tinea bratele deasupra capului cu o mana,in timp ce cu cealalta o tinea de obraji.
-Daca nu ai fi atat de nenorocita...as putea sa ma indragostesc de tine.
-Cine ti-a cerut sa faci asta?Nu ma interesezi!Nu il vreau decat pe Shinsuke!
-Vezi papusa...pana la urma tot te-am descoperit.O sa te las pe tine sa ii zici adevarul lui Shin...asta ca sa iti demonstrez ca in comparatie cu tine,nu sunt un nemernic.Daca nu o vei face...fi sigura ca te voi da de gol.
Sousuke aparasit camera,lasand-o singura pe blonda.Aceasta a dat cu palmele in dulap,murmurand injuraturi la adresa tanarului.Trebuia sa faca ceva...dar ce?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Am I your obsession? Rain 164 108.572 12-09-2012, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Deeh
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.867 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.556 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 135.372 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 70.962 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 101.119 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.863 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 115.508 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 51.664 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 64.497 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)