Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama wars
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Come, come to the darkside, cookies are overrated but I give ya spam to your liking.

I found a place, where we can boogie, boogie tonight!

Si ca sa incep bine, azi incep la 7pm, si maine sa uitati ca exist ca o sa am o tura de vreo 15 ore.
Lucrezi prea mult ._.

Neataaa all.

----------------
In dulcele stil llama: Llama font
Unia, ala arata mai mult a... ,,Llama kamasutra generator". Haha.
/yawn, f***-i cioara vietii! Cica juma de zi libera, dormi frate... mda...
(07-07-2012, 11:24 AM)Arya A scris: [ -> ]/yawn, f***-i cioara vietii! Cica juma de zi libera, dormi frate... mda...

Ai acces la internet la munca? Macar nu te plictisesti.
Nu mai, sunt acasa, ca am juma de zi libera si ma duc la 7 pm cand e nebunie. Am schimbat locul de munca, ce sa ma plictisesc, n-am timp sa respir 21

Am juma de liber ca maine lucrez extra ceva mai mult de juma de tura.
Lia, nu stiu de ce, dar tu imi aduci aminte de Sookie din celebra serie Vampirii sudului. Parca si la comportament semanati. O_O[posturi unite]
(07-07-2012, 11:31 AM)Arya A scris: [ -> ]Nu mai, sunt acasa, ca am juma de zi libera si ma duc la 7 pm cand e nebunie. Am schimbat locul de munca, ce sa ma plictisesc, n-am timp sa respir 21

Am juma de liber ca maine lucrez extra ceva mai mult de juma de tura.

Macar castigi bine? ._.
Well, initial sunt blonda naturala cu ochii albastri daca ajuta sa ne apropriem asemanarea, dar ma indoiesc ca arat ca Anna Paquin 46. Plus accentul ala sudic, nuuuuu. No way -.-
Hmm.. mai mult la comportament. Chiar e o asemanare acolo. Ai omorat pe cineva? o,0