Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama wars
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Mai sunt si eu care nu ma pot opri din stranutat, imi pica ochii din cap, dar mi-e lene sa-mi fac patul si care m-am pricopsit cu o febra musculara de la frecatul covoarelor. Genunchii mei sunt facuti praf, dar macar covoarele sunt ca noi NAUTE. Ah, daca simtiti nevoia de o curatare profesionista a covoarelor, puteti apela oricand la mine. Mi-am deschis firma - sunati la 02019569. Aham, aham. True story 15.
I'm sleepy as f... Please kill me.
Neataa all. ^.^

mai e cineva pe aicisa?


--------------------------------------------
Liuta, eu as sta pana la 2-3, ai avea compania mea, dar veni vara-mea si bunica-mea care se culca la 12, DAMN IT! De azi cred ca ma mut cu laptopul in coafor la mama, ea se culca la 4-5 24.
Eu ies, plec la piscina 15.
http://www.youtube.com/watch?v=pLZ_Y-4XU...r_embedded

Stie cineva un site exact, exclus edu pentru ca nu merge ca acceseaza 10 miliarde de oameni, unde pot vedea rezultatele de la bac? Dupa ce ca ma trezira de dimineata, ma mai fu* si cu bacu lor >_>
Nu ai niciunul.
Ideea e ca promovabilitatea este de 40-45%,avand in vedere ca trei sferturi dintre ei au picat ca niste imbecili la matematica.
uhm, eu am sa mor daca voi fi nevoita sau dau bacul la fizica. imi ajunge ca dau mate M1. X_X daca trec bacul.. o sa ma imbat pentru prima oara in viata mea. : )) Slava Domnului ca mai am inca 3 ani de liniste..
Cica anul asta a fost mai usor bacul la M1 decat M2. Daca asa e si la anu' sunt mancat.
61% din cei din Bucuresti au picat la Bac :\
In Bucuresti sunt si foarte multe licee proaste,mai ales la Tehnologic.
Din punctul meu de vedere,foarte bine ca se pica si ca se face o diferentiere.Ar trebui sa depasim momentele alea penibile cand era 90% promovabilitate la BAC si toti tampitii luau locuri la facultate.Smile