Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama wars
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Cineva strica 'petrecerea', haha.
Aly, Aly, zi-mi cu ce sa ma dau ca sa numai mor aici, m-am ars ca naiba! Cremele nu ma ajuta ~14

Aly

Pudra mentolata. Se gaseste la farmacie. Pentru mine e cea mai buna cand ma ard de la soare, desi, trebuie sa ma duc pe munte ca sa ma ard 65
Hmm.. nu era iaurtul bun? Fa o baie in lapte ca parca si aia era buna. Poate ma insel..[posturi unite]
OK. nu stiu ce prostie am facut si jos langa butonul de star mai apare un buton numit Pokki. Ce e ala? 22

Aly

(08-07-2012, 08:24 PM)Arae A scris: [ -> ]Hmm.. nu era iaurtul bun? Fa o baie in lapte ca parca si aia era buna. Poate ma insel..[posturi unite]
OK. nu stiu ce prostie am facut si jos langa butonul de star mai apare un buton numit Pokki. Ce e ala? 22

La windows? Lol, ai pus probabil ceva de pe desktop. Fa click pe Pokii ala si trage-l pe desktop si dispare. A windows 7 nu? O.o
Da 7. Am dat click dreapta pe el si i-am dat inchidere... Ma intreb ce am facut. 21
(08-07-2012, 05:31 PM)Yondaime A scris: [ -> ]
(08-07-2012, 12:00 PM)James Dean A scris: [ -> ]Nu ai niciunul.
Ideea e ca promovabilitatea este de 40-45%,avand in vedere ca trei sferturi dintre ei au picat ca niste imbecili la matematica.

Imbecili? Amice, ma faci sa rad. Cum poti sa numesti o generatie de cobai, imbecili? Eu cred ca ori esti chiar foarte batut in cap sau ai de gand sa te afirmi pe aici cat de geniu esti tu la matematica. Imbecili sunteti voi, cei care dati vina pe elevi. In primul rand, profesorii nu invata nimic elevii. Este interesul conducerii ca Romania sa fie plina de prosti (ca tine, ca oamenii ce numesc imbecili aceasta generatie si ca 90% din Romania), fiind singura solutie prin care sa se imbogateasca. Pot sa pariez cu viata ca tu nu esti in stare sa faci nici macar de nota 6, o varianta de M2.

Tornado e cam din generatia noastra. Stii, nu? De fapt cu 3 ani mai mare ca tine.

Si tu de ce ai picat bacul atunci? Sa nu-mi spui ca din cauza profesorilor ca nu te cred.

GRIGORAS D ALIN V

Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.1 avansat Respins
(09-07-2012, 12:14 AM)Arya A scris: [ -> ]
(08-07-2012, 05:31 PM)Yondaime A scris: [ -> ]
(08-07-2012, 12:00 PM)James Dean A scris: [ -> ]Nu ai niciunul.
Ideea e ca promovabilitatea este de 40-45%,avand in vedere ca trei sferturi dintre ei au picat ca niste imbecili la matematica.

Imbecili? Amice, ma faci sa rad. Cum poti sa numesti o generatie de cobai, imbecili? Eu cred ca ori esti chiar foarte batut in cap sau ai de gand sa te afirmi pe aici cat de geniu esti tu la matematica. Imbecili sunteti voi, cei care dati vina pe elevi. In primul rand, profesorii nu invata nimic elevii. Este interesul conducerii ca Romania sa fie plina de prosti (ca tine, ca oamenii ce numesc imbecili aceasta generatie si ca 90% din Romania), fiind singura solutie prin care sa se imbogateasca. Pot sa pariez cu viata ca tu nu esti in stare sa faci nici macar de nota 6, o varianta de M2.

Tornado e cam din generatia noastra. Stii, nu? De fapt cu 3 ani mai mare ca tine.

Si tu de ce ai picat bacul atunci? Sa nu-mi spui ca din cauza profesorilor ca nu te cred.

GRIGORAS D ALIN V

Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.1 avansat Respins

Eu n-am invatat nimic pentru bac, stiind ca o sa ma mut si nu o sa imi serveasca la nimic. Ti-am zis de mai multe ori, dar nu stiu ce incerci acum sa faci. Nici nu prea am vrut sa ma prezint la bac, dar am zis sa-l dau asa la noroc 21 Mie chiar imi pare rau de colegii mei si de alti oameni care chiar au incercat sa invete.
Incercam sa demonstrez ca nu profesorii sunt de vina, si nici cum ca ar fi materia prea grea vai doamne, ci doar ca interesul elevilor e scazut de la bun inceput, ca nu fac efortul. Toate persoanele care le stiu si si-au dat silinta si nu sunt tocilari de prima clasa l-au luat bine mersi, anul asta si cel trecut si cel de dinainte.
(09-07-2012, 01:32 AM)Arya A scris: [ -> ]Incercam sa demonstrez ca nu profesorii sunt de vina, si nici cum ca ar fi materia prea grea vai doamne, ci doar ca interesul elevilor e scazut de la bun inceput, ca nu fac efortul. Toate persoanele care le stiu si si-au dat silinta si nu sunt tocilari de prima clasa l-au luat bine mersi, anul asta si cel trecut si cel de dinainte.

Ma rog, eu nu mai spun nimic. Si asa o sa dai din nou o replica impotriva, dupa care iar eu si tot asa... N-are rost. Si chiar n-am chef sa fac trolling pe seama ta.
Tristut, oricum nu aveam de gand sa continui conversatia si nu ma agit prea tare. Si nu, nu sunt sarcastica, rautacioasa sau nici cum. Doar obosita dupa o tura de 15 ore asa ca eu inchei transmisia.

Night night everyone, even you Alin.