Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama wars
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Aly

Seriously? That's the best you could come up with Aline?

Taica-miu a dat BAC-ul pe vremea comunistilor, a fost corigent la matematica de nu stiu cate ori, a luat 6 la BAC pe vremea aia. Omul stie mai multa matematica decat noi toti adunati la un loc. Cum poti sa spui ca a fost o generatie de prosti? Generatia de prosti este asta actuala care nu e in stare sa scrie ceva, heck, nu au stiut sa scrie ceva despre Eminescu "s-a indragostit de o floare albastra si a decis sa scrie despre ea" DAFUQ??? Stiu persoane care au dat BAC-ul anul asta, logic l-au picat, si ei nici macar ecuatia de gradul 2 nu o stiu, daramite de gradul 1. De limite si derivate ce sa mai vorbim ca alea sunt limbi straine. Asta e o generatie de tot rahatul care e acuma. A venit vara, strand, cluburi, mare, las' ca BAC-ul treaca mearga, fac de-un 5 din amintiri si sunt atat de tuti ca nici macar de 5 nu sunt in stare! Bine, sunt si exceptiile care se blocheaza si uita tot si pica.


Btw, Razvan ti-a dat un exemplu. Nu a dat BAC-ul in 1990...
GOD, cine vrea sa invete bine, cine nu... pa si la gara.
Edit: Aline, esti un dobitoc Smile.
Da, Aly, am uitat ca tu esti nascuta intr-o familie de genii 21 Scuza-ma 24))))))

Aly

Da mai sigur, tata si geniul... haha /sarcasm.

Aline, hai sa facem o proba. Iti dau subiectul la mate de anul asta, stii sa-l faci?
De ce nu-l baneaza nimeni pe gogoasa asta?Are impresia ca el e miezu si ca poate sa-si bata p*** de toti ca are nick-ul Yondaime.



Ai 20 de ani si inca iti arde de trolling obosit pe un site cu 10 useri activi.
(08-07-2012, 06:21 PM)James Dean A scris: [ -> ]De ce nu-l baneaza nimeni pe gogoasa asta?Are impresia ca el e miezu si ca poate sa-si bata ***** de toti ca are nick-ul Yondaime.



Ai 20 de ani si inca iti arde de trolling obosit pe un site cu 10 useri activi.

Pai eu oricum o sa iau ban cat de curand. Tu esti cel care a folosit cuvinte nasoale, DickRider. Se pare ca Aly are de gand sa ma taxeze doar pe mine. Asa ca no worries, Mr. DickRider 24))))))))))))))))) ahahahahhahaha
Aline, te crezi cam inteligent pentru forum-ul asta. Nu crezi?
(08-07-2012, 06:26 PM)Little One A scris: [ -> ]Aline, te crezi cam inteligent pentru forum-ul asta. Nu crezi?

Daria! Ce mai faci? Ti-a dat puful jos? 24)))))))))

Aly

Okay, Aline, de tine e doar vorba. M-am convins acuma.

De ce nu baneaza forumul cuvintele? Damn it!

Aly

Dude, am descoperit cum sa scapam de semnele ciudate din admin panel O_O LOL, why didnțt I think of that?