Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ÃŽn acest moment (2)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Mood: Confuză rău de tot 22
Status: Oare chiar am procedat corect ? 39
Locaţie: La pc, pe scaun
Mănânc: Alune şi seminţe
Beau: Bere 21
Sunt îmbrăcată în: Fustă scurtă, de la nike, verde şi maieu negru
Ascult: Azuro feat. Elly - Ti Amo
Privesc: Monitoru
Status mess: Dintre toate prietenele pe care le-am cunoscut, tu eşti cea pe care nu vreau să o uit, şi dacă mor înaintea ta, voi ajunge în rai şi te voi aştepta <= pentru tine. te iubesc 8 Decât o dragoste ce nu mai are rost, mai bine să uităm ce între noi a fost. + link
Vorbesc pe mess cu: Deea aka Layla, Ade, Byby, Cătă, Deny, Brenda, Maria, Roxy şi Criss
Citesc: Ce scriu cei de mai sus pe mess
Mă gândesc la: Ce s-a întâmplat aseară şi la el...
Dating: Poate ies mai târziu prin oraş, cu gaşca, având în vedere că n-am mai ieşit cu ei de o săptămână
Doresc: Ca el să nu sufere după ce s-a întâmplat aseară şi să ies astăzi sau mâine cu gaşca fiindcă n-am mai ieşit de mult cu ei şi îmi e tare dor de cei din gaşcă
Iubesc pe: Cei din gaşcă, cei enumeraţi mai sus şi care se mai simt 3
Nervoasă pe: într-un fel pe mine că l-am făcut să sufere
Urăsc pe: Mella, fiindcă presimt că întoarcerea ei de astăzi sau mâine va cauza multe probleme
Îmi lipseşte: îmbrăţişările, săruturile lui, într-un cuvânt îmi lipseşte el...
Abia aştept să: vorbesc cu el şi să lămurim lucrurile...
Mood: Somnoroasaa....
Status: Mie somn si foame. MOM!!! I need food!!
Locaţie: In lumea pe care o numesc ,,Farm Ville\'\'21
Mănânc: Pepene =p~
Beau: Cola
Sunt îmbrăcată în: Intr-o rochie 22
Ascult: Pitbull-Rain over me
Privesc: Peretele
Status mess: Mda22
Vorbesc pe mess cu: Nimeni
Citesc: Nu mai citesc nimic
Mă gândesc la: Nimic
Dating: Tot nimeni
Doresc: Nimic
Iubesc pe: Ilii <3
Nervoasă pe: Nimeni
Urăsc pe: Nimeni
ÃŽmi lipseÅŸte: COOOLLLLAAA20
Abia aştept să: Beau mai multa24
Mood: Plictisita si obosita
Status: I wish summer would never end ...
Locatie: La cativa centimetri pe PC
Mananc: Ciocolata si pepene ( mdea... ciudata combinatie )
Beau : Socata cu lamaie
Sunt imbracata : in pijama 21
Ascult : Rihanna- Man Down si California king Bed 15
Privesc : site-ul animezup. Dar mai am momente in care privesc apusul si sunt cu capul in nori ( vai , ce frumos se vede de aici , de sus ) Aoleu ! Cred ca mi s-au defectat aripile.Nu...am facut contact cu pamantul si iata-ma din nou pe aceasta minunata planeta. Ma mai uit la ceasul de pe perete ( cum trece timpul , si vacantza mea 20 ) si la ceva harti pe care le-am gasit ( auci ! mi-am amintit de ora de geografie.Sunt dead, asa ca va scriu din mormant si imi fac testamentul. O_O ) Scuze, cred ca am exagerat cu ciocolata.
Status mess: Hey, everyone ! I\'m dead !!! :scared:
Vorbesc pe mess: Cu fantoma lui Michel Jackson
Citesc: in momentul acesta citesc comentariile de pe Zup. Oh, haide! Nu pot sa scriu si sa citesc \"Mobilul\" de Stephen King deodata. Fiecare chestie se face pe rand.... :confused1:
Ma gandesc: La cat de roz este viata mea in vacantza, la nemurirea sufletului si la prajitura de mere.Mda... stiu ca nu are legatura.Ma intreb daca va mai ploua mult pe-afara, daca azi va fi luna plina, daca Naruto va muri in lupta cu Sasuke, daca Lady Gaga va iesi vreodata la pensie...Ce mai conversatie cu constiinta mea. O.O
Dating: Cu Harry Potter dimineata, cu Naruto la amiaza, cu Johnny Deep seara si cu Jerry la miezul noptii. (mda... foarte incarcat programul meu ! 24 )
Doresc: Sa am un unicorn, sa calatoresc pana in Japonia, sa am 3 vile in Malibu , sa-mi cumpar un catel si o pisica ,sa nu mi se mai blocheze netul, sa mananc o lollypop si sa traiesc fericita chiar si cand voi avea 200 de ani si voi fi cyborg ...
Iubesc pe: mine insami, pe ursuletul meu de plus si telefonul meu (care e numai al meu !!!!!!!)
Nervoasa pe: pestele meu care s-a sinucis ca nu i-am cumparat un amic, pe calculatorul care tot se blocheaza, pe pixul care nu mai vrea sa scrie, pe constiinta care nu ma lasa in pace, pe tantarul care ma chinuie de trei zile.I\'m gonna kill you !!
Urasc pe: Sasuke care e un idiot, pe Hannah Montana care ma plictiseste, pe cei care se cred superiori etc.
Imi lipseste: prietena mea cea mai buna, explicatiile lui Mitsu, marea si sarea ...
Abia astept sa: am parte de un somn linistit, fara ca acel tantar nenorocit sa ma mai deranjeze, fiindca eu nu-l mai suport si cand nu mai rezist , fac POC! si atunci voi picta peretii cu rosu. Voi face o noua pictura numita White & Red si o voi scoate la licitatie. Dar voi fi pedepsita pentru ca am murdarit peretii cu blood si va trebui sa zugravesc.... Si eu nu suport sa zugravesc.!
Cred ca nu voi mai manca nimic o perioada fiindca am cam luat-o razna si n-o mai termin. Ja ne ! Transmisiune incheiata ...
Mood: Fericită; Obosită şi puţin Tristă. ( fericită din cauza zilei ăsteia pe care o ador 8; obosită, am mers prea mult şi vroiam să mergem până în Mamaia, acum aş fi fost adormită de mult dacă am fi dus planul la capăt; tristă, păi mai e o zi şi mă car )
Status: Aha. xD
Locaţie: În pat şi la naiba dacă mai stau în poziţia asta mă ia somnu\' şi nu vreau.
Mănânc: Nimic. Am mâncat o pizza în drum spre casă. o,o\'
Beau: Multă apă! Nu ştiu ce m-a apucat. o,o
Sunt îmbrăcată în: Pijamale albastree <3.
Ascult: Three Days Grace - Without You ( şi revin iar la : ce mă fac eu fără tine, ne? Păi, se putea altfel? )
Privesc: Televizorul. Telenovela aia : )).
Status mess: Te iubescccc 8.
Vorbesc pe mess cu: Berry, Haku, Fimea, Andrei, Sabrina, Marius, unu de la a 12 a din Decebal şi cu Ionuţ ( care s-a dus de 10 minute să facă baie; e mai rău ca o fată! )
Citesc: Ce scriem noi şi ce filme rulează mâine în Tomis Mall.
Mă gândesc la: Scuze, scuze! Nu am vrut să fac aşa, dar nu prea pot să schimb asta. Promit că nu mai fac. Uneori, mă urăsc şi totuşi nu trebuia să faci aşa; chiar am crezut că eşti supărat pe mine. Berry, ai ajutat la complot şi totuşi mersi că mi-ai zis ce a vrut defapt :\">.
Dating: Mâine cu Berry şi Ionuţ la un film. ;3
Doresc: Să nu mai plec, să nu mă mai usture ochii, să nu mai plâng, să zâmbesc, să mă aştepte, să mă întorc repede, o îngheţată, o bere. o,o
Iubesc pe: Kamy, Berry, Ionuţ ( nu trebuia să-i dai piesa aia! mă bagă în sperieţi; firar filmu\' de groază al măsii xD ) şi pe Spence, Beki, Haku şi toţi cei care mă suportă şi mă iubesc la rândul lor.
Nervoasă pe: Nimeni.
Urăsc pe: Andreea şi Cosmin. ( am o vagă bănuială cum că asta nu se va schimba )
ÃŽmi lipseÅŸte: Berea aia! o_o
Abia aştept să: Vină ziua de mâine. :]
Mood: 37
Status: 37
Locaţie: In dormitor.
Mănânc: Nimic.
Beau: Nimic.
Sunt îmbrăcată în: Tricou.
Ascult: E sofisticat(aaa) maaa...
Privesc: Pe tine O.O
Status mess:
Vorbesc pe mess cu: Nimeni
Citesc: Ce scriu...
Mă gândesc la: multe... Azi s-a intamplat sa fiu intre 2 tipi de care am fost respectiv sunt indragostita. Tragic... -_-
Dating: cred ca maine cu E.
Doresc: Multe... dorinte animalice.
Iubesc pe: E.
Nervoasă pe: mine.
Urăsc pe: nimeni.
ÃŽmi lipseÅŸte: sa ma distrez intr-un club cu prietenii.
Abia aştept să: plec in bucuresti.
Mood: Happy but a little mad
Status: Cât de fraieră mă crede? 22
Locaţie: La pc, pe scaun
Mănânc: Cireşe
Beau: Cola
Sunt îmbrăcată în: rochie scurtă, verde
Ascult: Narcotic Sound & Christian D. ft Delia - Dulce
Privesc: monitoru\'
Status mess: Prietenii rămân prieteni. Cei care nu rămân... înseamnă că n-au fost! Ea e lângă mine când problemele sunt multe si tot ea e singura care are răbdare să mă asculte. Şi eu te iubesc, scumpete mică! 8 + link
Vorbesc pe mess cu: Deea aka Layla, Bl forever, Silviu ÅŸi Carmen
Citesc: ce scriu
Mă gândesc la: faptul că a încercat să se de-a drept altcineva, ce băiat
Dating: la film, mai târziu
Doresc: să ies mai repede
Iubesc pe: cine merită
Nervoasă pe: idiotu ăla că s-a dat drept altcineva
Urăsc pe: nimeni
Îmi lipseşte: plimbările pe munte
Abia aştept să: ies afară
Mood: Trista
Status: Plang, plang, si nimeni nu ma consoleaza....
Locaţie: In tara tristetii
Mănânc: Mai bine zis imi mananca alti zilele22
Beau: Nimic
Sunt îmbrăcată în: Haine
Ascult: Dj Aligator - Close to you
Privesc: Videoclipul
Status mess:

I wish I could be close to you and feel you
every move
Never meant to feel this way
Maybe you would come around one day
I wish I could be close to you and feel you every
touch (nu sunt şi chiar daca aş fi nu ţi-aş raspunde indiferent cine ai fi)

Vorbesc pe mess cu: Nimeni
Citesc: Versurile cantecului
Mă gândesc la: Mine
Dating: -
Doresc: Fericire
Iubesc pe: NIMENI
Nervoasă pe: TOTI
Urăsc pe: TOTI
ÃŽmi lipseÅŸte: Ilinca20
Abia aştept să: Ma calmez 46
Mood: Fericită, plângăcioasă, nostalgică. o,o
Status: De ce mâine? 22
Locaţie: Încă acasă, în faţa calculatorului >3.
Mănânc: Nimic, încă. Voi face în curând popcorn :d.
Beau: Nimic, încă. Fac ciocolată caldă ;3.
Sunt îmbrăcată în: Pantaloni trei sferturi mov şi o bluză roşie cu dungi albe o,o.
Ascult: Mattyas - Mi amor
Privesc: O listă cu filme.
Status mess: Berry buuuuzz || Over and over, I fall for you. Smile | | O mulţime de lacrimi amare ce curg <333.
Vorbesc pe mess cu: Layla, Ionuţ.
Citesc: Ce scriu aici.
Mă gândesc la: Ne-am certat şi azi, ce tare. 29
Dating: Cu Berry şi Ionuţ la mine acasă.
Doresc: Să nu-mi mai fie aşa de somn. -.- ( asta păţesc dacă plâng 21 )
Iubesc pe: Ei. 8
Nervoasă pe: Pfoai... pe bunicămea puţin. Predicile ei stupide.
Urăsc pe: Andreea şi Cosmin.
Îmi lipseşte: Prima săptămână : ).
Abia aştept să: 106.


[Edit]
Trebuie să mai fac unul înainte să plec :].

Mood:The tears will not stop raining down 20.
Status: One more kiss and never say goodbye :]. // I don.t wanna lose you.
Locaţie: Acasă, ultima zi în care mai stau la pc! ( timp de 48 de zile; dacă am noroc intru şi de acolo, dar rar )
Mănânc: Nimic; nu-mi arde de mâncare.
Beau: Apă. E singură pe care o suport acum, deşi aş prefera o bere. ( poate m-aş îmbăta naibii şi aş uita de tot -> slabe şanse )
Sunt îmbrăcată în: Pijamale. Doar ce am făcut baie. 17
Ascult: Theory of a dead man - All or nothing. 8
Privesc: Telefonul, căştile, mp4, un parfum, sticla cu apă, hainele de pe umeraş, geamantanul, cerceii, perna şi cam atât.
Status mess: Lovee.. buzz ;3.
Vorbesc pe mess cu: Marius, Kamy ^^
Citesc: Ce scriem noi, lista făcută de mine cu cărţile pe care le-am citit şi Interviu cu un vampir ( luna asta o termin! )
Mă gândesc la: Faza din scară. Nici eu nu vreau să plec! Dar trebuie; oricum.. ţi-am promis şi mă voi ţine de cuvânt. ( nu mai spune - sper - , tipic ţie, pentru că e ceva 100 % sigur. ^^ Şi ţi-am zis ce se întâmplă dacă tu nu îţi respecţi promisiunea, totuşi nu cred că vor fi probleme. )
Dating: Mâine cu unchimiu care ne duce la Bucureşti. Apoi, cu aeroportul, cu avionul şi pasagerii ceilalţi. Când ajungem acolo cu tata şi matusimea, apoi cu unchimiu ( care e spaniol xD ) şi Kiko ( câinele meu preferaaat! ) şi cine ştie cu câte alte rude. -> deşi aş da totul la schimb să pot sta cu el aici. 46
Doresc: Să... am net şi acces la telefon!
Iubesc pe: Ei! Nu îi iubesc, îi ador <3. Sunt pur şi simplu adorabili şi nu, nu am de gând să-i pierd! ( aici mă refer la Ionuţ şi Berry )
Nervoasă pe: Plecarea asta idioată.
Urăsc pe: Andreea şi Cosmin.
Îmi lipseşte: Habar nu am. Momentan nu-mi lipseşte nimic; îmi va lipsi de mâine încolo. :]
Abia aştept să: Mă întorc!
Mood: : - j
Status: ;-j
Locaţie: acasă
Mănânc: nimic, nu mi-e foame
Beau: apă
Sunt îmbrăcată în: nişte haine
Ascult: mecena - către ea
Privesc: cartea de pe birou
Status mess: f**k off.
Vorbesc pe mess cu: kinjiru şi călin
Citesc: harry potter ÅŸi camera secretelor
Mă gândesc la: dracu\' ştie la ce
Dating: cu Corina
Doresc: să se ducă naibii grapefruitul ăla
Iubesc pe: mine, mine ÅŸi pe mine
Nervoasă pe: grapefruit şi bunica
Urăsc pe: GRAPEFRUIT, ofc.
ÃŽmi lipseÅŸte: A. ÅŸi D.
Abia aştept să: să se ducă naibii grapefruitul.
Mood: Happy şi indiferentă
Status: Yey!
Locaţie: la pc, pe scaun
Mănânc: seminţe
Beau: apă plată
Sunt îmbrăcată în: pantaloni scurţi, negri şi maieu verde
Ascult: JoJo - Too Little Too Late
Privesc: monitoru\'
Status mess: Nu mai iert minciuni, nu mai cred în cuvinte şi privesc doar înainte 3. Thanks Zuzu and Layla for everything. Love ya 8
Vorbesc pe mess cu: Ză angel aka Zuzu, Layla, Gabi, Cătă, Dani, Silviu şi Rinni
Citesc: ce scriu
Mă gândesc la: faptul că mâine plec 8
Dating: mai târziu, la un suc, cu nişte prieteni
Doresc: să vină mai repede ziua de mâine
Iubesc pe: Ză angel, Layla, Cătă, Dani, Silviu, Rinni, Crăci şi cine se mai simte
Nervoasă pe: nimeni
Urăsc pe: nimeni
Îmi lipseşte: mătuşa mea
Abia aştept să: mă duc mâine la mătuşa mea xd