Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ÃŽn acest moment (2)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Mood: Foarte fericită. Nimeni nu-mi poate strica fericirea în aceste momente 8
Status: Just 4 days! Abia aÅŸtept 8
Locaţie: La pc, pe scaun
Mănânc: Îngheţată de vanilie şi seminţe
Beau: suc de caise <3
Sunt îmbrăcată în: pantaloni scurţi, mov şi maieu alb
Ascult: The Saturdays - Notorious
Privesc: Telefonu'
Status mess:'' Ce? Crezi că indiferenţa ta mă doare? Dar te-ai gândit, pentru mine mai exişti oare? Yey, I'm so so happy now! Just 4 days! Fufa curcubeu; fufa fiţe roz şi fente-n cap. Zuzu, asta e bună.21 Eşti genială8 '' + link
Vorbesc pe mess cu: Zuzu, Layla, Silviu ÅŸi Ally
Citesc: ce scriu <3
Mă gândesc la: ziua de sâmbătă
Dating: peste o oră, la film
Doresc: să vină mai repede ziua de sâmbătă ca să le arăt lor şi fufei ăleia că nu-mi pasă
Iubesc pe: varămea, Zuzu, Layla, Crăci, Bl forever, rawr, prietenii adevăraţi şi care se mai simt
Nervoasă pe: nimeni
Urăsc pe: nimeni
Îmi lipseşte: timpul petrecut cu ei, dar nu o să îi las să vadă că mă afectează asta. voi fi mai ceva ca un cub de gheaţă în preajma lor
Abia aştept să: le arăt că nu-mi mai pasă şi să vină varămea că nu am mai văzut-o de doi ani
Mood: Happy extrem !! 9
Status: 65
Mănânc: Kinder Pingui ;>. Am dat-o în mintea copiilor *o*.
Beau: Suc de portocale receee...
Sunt îmbrăcată în: Boxeri roşii şi sutien negru.
Ascult: Guess Who feat. Marius Moga - Tot mai sus. Pookeh ÅŸtie mai bine <3.
Privesc: Kiss x Sis episodul 10 ;x. Iubescccc anime-ul ăsta 108. Şi mă mai uit din când în când cine e pe mess 8 ->. Tot Pookeh ştie 47.
Status Y!M: " KamyyDannyCamyy ForEver ! <3 "
Vorbesc pe Y!m cu: Camyy. LipseÅŸte perlaa :-l. Dany, unde *ahem* eÅŸti? :-l
Citesc: Listele : - ?. Iuly şi Ştefi au intrat la filo o,o". Mă bucur că mă reîntâlnesc cu ele : )). Ah, ce tot zic? Ambele sunt de la mine din cartier >o<.
Mă gândesc la: " Dracii să te ia de anime! Keitaaa, hai cu acţiunea! :-l "
Dating: Peste o oră cu Răzvan, Mituş, fiicele şi ZuZu.
Doresc: Să se mute mai repede Camyy în Constanţa <3. Şi în aceeaşi clasă =p~. Our happy trio won't be destroyed! ;; )
Iubesc pe: Răzvan;x, Dany, Camyy, Alli, Pookeh, fiicele şi cine se mai simte.
Nervoasă pe: Nobody : - ?. Prea fericită să fiu : )).
Urăsc pe: CORINA! Gosh, mai sunteţi multe? Abia aştept să dau o tură pe soveja : - j. Jeg şi căţea definitiv.
Îmi lipseşte: Kyna 22. My gosh, să înceapă pnm şcoala aia . . . şi aşa, tot eu o voi ajuta să se integreze cu colegii mei din 1 - 4 o,o. Probb, îi fac lipeala cu Toni 24. Viseee 9.
Abia aştept să: Nici nu ştiu... să merg mâine la şcoală pentru înscriere la liceu, să ia tati banii, să o chem pe Dany la mine, să mergem eu, ea, Răzvan şi ZuZu în satu' de vacanţă *cheer* fac cinste *o*, să vină ziua lu' Dany că merg la Dorobanţu <3 nyaa şi trupa de şoc de acolo: eu, Dany, Alexuţa, Stelică, Nicoleta, Alina, Gabi şi Radu >333, ca pe vremuri T^T... apoi să plec la munte şi la bunică-miu, şi în sfârşit să înceapă nenorocita de şscoală <3333333.
Dar totuşi, abia aştept să merg la plajă 21.
Mood: -.-
Status: leave me alone
Locaţie: acasă
Mănânc: porumb fiert
Beau: nimic
Sunt îmbrăcată în: costumul de la aerobic
Ascult: nimic
Privesc: laptop-ul
Status mess: L O V E ?
Vorbesc pe mess cu: decsu şi Ale aka Iluzie optică
Citesc: ce scriu ei
Mă gândesc la: nimic important
Dating: cu Adri, mâine
Doresc: nu prea ÅŸtiu
Iubesc pe: mine
Nervoasă pe: nimeni
Urăsc pe: nimeni
ÃŽmi lipseÅŸte: idk
Abia aştept să: idk
Mood: N-am diacritice - imi e lene sa le pun pe laptop-ul lui sormica. TT^TT Trist, nu?
Status: Doujinshis-uri yaoi nu-mai-stiu-cum, booooring~.
Locaţie: Slobozia - in apartamentul lui Catalina si al sotului ei turc + motul de Rumeisa care e geloasa pe mine. TT^TT Bakaaaaaaaaaaaaa, e Catalina noastra. 10 :]]
Mănânc: La 12:43 sa mananc? o.o'' Sunteti sanatosi, cophiilor? :]] *dupa cum se vede sunt intr-o dispozitie buna, parca-s in vacanta ^^ - chiar asa e o.o''* Hm, mancam pe la doisprazece si ceva, cand s-au dus la ei in camera, o nectarina, inainte bausem doua pahare de apa plata. Vaaaaaaaai, azi m-am abatut de la regimul ala prostesc. TT^TT
Beau: La, la, la, laaaaa~!
Sunt îmbrăcată în: Pijamale roz. :]] Maieu pe care scrie "Love" cu rosu, si are o inimioara draguta, maricica, verde la "L". Pantaloni scurti, scurti, cu niste fundite, logic ca roz *o.o*. Dar, deci dar, sunt lipite. :]] Oricum, maietul are dungi verzi, subtiri, si roz mai inchis, groase. :]] Pantalonii sunt doar un roz placut. 10
Ascult: Ascultam "Winter Sonata - Only You (Piano & Violin Instrumental)" - n-am mai ascultat de ceva timp. Ascult chestiile zise la un film de pe ProTV si suntetul tastaturii. TT^TT Enervant, ugh si uff. .-.
Privesc: IN FATA SI DOAR IN FATA!!!!! 43
Status messenger: A treia ora cand intru pe messenger de cand sunt la Catalina (adica de luni, nici nu stiu in cat suntem ._.) si nimic interesant si altele. Cred ca nici doua minute n-am stat pe messenger. :]] MINUNE - cica de cica! b- ) *sa-mi bag ceva ca m-a speriat alarma ca nu mai are baterie laptop-ul*
Vorbesc pe messenger cu: ._.'' 65
Citesc: Am ajuns la pagina 73 din Porterul lui Dorian Gray (Doamne, ce fericita am fost ieri ca ma duceam la biblioteca 5, maine iar ma duc si deja mi-am facut lista > 21 si pot spune, cu cea mai mare sinceritate, O MARE PORCARIE! :]] Nu-i de mine. 78 Logic. xd Poate Glonte pe teava, Gazda, Oile privesc de sus (optional), Jocul lui nu-mai-stiu-cine sau/si Timp dezarticulat (inafara de Oile privesc de sus, care doar asa, am trecut-o - pe langa altele) o sa imi placa. :]] Ma gandesc deja la astea patru carti *viseaza* si s-ar putea sa imi aleg Gazda. *vise, viseee*
Mă gândesc la: 106
Dating: Eu?! INTALNIRE?!! IUBIT sau ceva in genul?! Doamne feresteee!! *facandu-si cruce*
Doresc: *zambet fortat*
Iubesc pe: Nu urasc. Iubesc. Nu-mi plac unele lucruri, altele imi plac mai mult decat altele. 106
Nervoasă pe: N-am motive. Nu vreau. Nu face bine. XD
Urăsc pe: NU URASC! Oricate mi-au facut unii si oricat m-au batjocorit, nu-i urasc. XD Sper doar sa fie fericiti. 10
ÃŽmi lipseÅŸte: 106 Logic ca nu acasa. ACASA?! WHAT?! CE C. mai e si acolo? o.o'' Nici macar n-am vorbit cu "aia" (adica, familia, cine nu intelege 71) si nici nu vreau sa ma extenuez atata *uff*. Din partea mea, omorati-va, cand vin eu, cum se intampla de obicei, sa nu va aud. 4
Abia aştept să: o.o'' Si maine e o zi *viseaza*.
Chiar vroiam sa fac joc-ul asta de cateva zile. :]] He, he.
Mood: Mai fericită ca oricând 15. Să îndrăznească careva să-mi strice dispoziţia, jur că îl castrez! 21
Status: Cel mai fericit om din lumeeeeeee ! 8
Locaţie: În paradis ;x.
Mănânc: Acum, nimic. Mai încolo, mai vedem 21). Sunt român, deci pot. 19
Beau: Un strop de apă minerală ce mai e în sticla asta. Ehh, e bun şi ăla, când e criză : )).
Sunt îmbrăcată în: Pantaloni scurţi crem, maieu alb şi sandale.
Ascult: Paramore - Misery Business (nu ştiu cât de corect am scris, nu-mi prea pasă =D)
Privesc: Cravata 8. Goshh, e superbăăăă 8.
Status Y!M: " Gata şi înscrierea... Dany buzz 15. Am o grămadă să-ţi spun 21. Şi tot eu o să te corup, u'll see 19 ! "
Vorbesc pe Y!M cu: Alli 21. Weird, deobicei când intram pe mess săreau toţi pe mine. Şi nyaah, abia am intrat şi tre să ies afară ; )).
Citesc: Ce zice iubii asta >;D<.
Mă gândesc la: " Deci, cravată albastră, fustă şi pantaloni şi sacou negru, cămaşă albă..iubesc liceuuu' ăsta ! Apoi, Dany..cu Alexuţa, în oraş...trupa de şoc.. vine şi Camyy.. iubeeeesc vara astaaaa 8! "
Dating: Am fost mai devreme la liceu, m-am întâlnit cu noii colegi, cred : - ? mno, nu am stat să mă uit 21 apoi la Mega-Image cu mama Kynei <3. Şi peste vreo 5 - 7 minute cu Răzvan şi mama lui ^^.
Doresc: Heheee....
Iubesc pe: TOÅ¢I!! Absoluuut ;>.
Nervoasă pe: Nimeeni. 65
Urăsc pe: Alea sunt definitive: Jeg, căţea şi Corina, daaa...ce mai contează acum ?! 21)))
Îmi lipseşte: O mare parte din bani 45. Tre' să văd pe unde au dispărut 21.
Abia aştept să: O grămadăăă de chestii...9
Mood: Foarte fericită 8
Status: Yey! Just 3 days!
Locaţie: La pc, pe scaun
Mănânc: O îngheţată de ciocolată <3
Beau: apă minerală
Sunt îmbrăcată în: pantaloni scurţi albaştri & maieu negru
Ascult: Super Junior - No other 8 pur şi simplu ador melodia asta. astăzi de dimineaţă, când eram demoralizată complet, am ascultat melodia asta şi mi-a adus imediat zâmbetul pe buze 8 şi acum sunt toată un zâmbet şi ador să fiu aşa 8
Privesc: Oja portocalie pe care abia am cumpărat-o. Ador culoarea asta <3
Status mess: Yey! Just 3 days 8
Vorbesc pe mess cu: Crăci, Zuza, Zuzu, Alina şi Geanina
Citesc: Ce scriu
Mă gândesc la: ziua de mâine, când voi da ochii cu ei
Dating: Am venit acum zece minute de afară, că am fost să mă întâlnesc cu o prietenă şi mai ies mai târziu, prin oraş cu gaşca
Doresc: să vină mai repede ziua de mâine
Iubesc pe: mulţi
Nervoasă pe: nimeni
Urăsc pe: nimeni
Îmi lipseşte: varămea şi timpu' petrecut cu ei
Abia aştept să: vină ziua de sâmbătă, ca să le pot arăta că sunt mai ceva ca un cub de gheaţă
Mood10lictisita
Status4IE, DIE, DIEEE
Locaţie: Pe scaun
Mănânc:O piersica
Beau:Apa rece cu gheata
Sunt îmbrăcată în10antaloni scurti si un tricou gri
Ascult:Mt Eden Dubstep - Prodigy : Omen (Bootleg)
Privesc:afara pe geam
Status mess:wtf die you idiot
Vorbesc pe mess cu:cyta (prietena mea)
Citesc:ce scrie pe sticla de apa
Mă gândesc la:albastru, racoare, gheata, iarna
Dating:nimeni
Doresc:sa apara episodul 14 din Ao no Exorcist
Iubesc pe:momentan pe nimeni
Nervoasă pe:caldura de afara si stix
Urăsc pe:stix, wtf ala nu mai moare odata
ÃŽmi lipseÅŸte:o inghtata de capsuni
Abia aştept să:imi repar aparatul foto
Mood: -.-
Status: ; |
Locaţie: acasă
Mănânc: nimic
Beau: suc de portocale
Sunt îmbrăcată în: rochiţă
Ascult: o melodie d-asta tristă o,o
Privesc: telefonul
Status mess: dear, I hate you
Vorbesc pe mess cu: cică cu decsu
Citesc: Panoptic de vechi întâmplări criminalistice
Mă gândesc la: memories
Dating: cu Adri
Doresc: un zâmbet
Iubesc pe: ...
Nervoasă pe: nimeni, cred
Urăsc pe: grepfruit.
Îmi lipseşte: ăla
Abia aştept să: zâmbesc.
Mood: Hmmm... fericită. 9.
Status: What the f**k?! Sau în versiune mai ciudată: f**k the what?! 24
Locaţie: În pat <3. Salteaua asta e foarte confortabilă.
Mănânc: Am mâncat plăcintă cu brânză şi praz.
Beau: Apă. E mai răcoritoare decât sucul în momentul ăsta, mai ales că ieri m-am deshidratat. >_<
Sunt îmbrăcată în: Negru 15. Pentru că lui îi plac bulinele mele ;3. [ alea de pe haine, nu va gândiţi la prostii o,o ]
Ascult: Blaxy Girls - Mr & Mrs President
Privesc: Naruto -> episodul: 65.
Status mess: '' Când ne-am întâlnit timpul s-a oprit în loc, din prima clipă am ştiut că iese foc. ;3. <33 ''
Vorbesc pe mess cu: Deiuu; Săpunel, Berry, Cosmin, Teodor, Vlad, Haku [ pe facebook ]
Citesc: '' •Deiuu pupic: altele mai ai ? ''
Mă gândesc la: '' Cravată?! Pe bune?! Ei, drăcie. Nu cred că o să o port. ''
Dating: Mâine cu Ionuţ8 şi Berry.
Doresc: Să nu mai dau atât de mult replay la melodia asta, da' nu mă pot abţine. 24
Iubesc pe: Ei, evident
Nervoasă pe: Bunicămea.. Puţin 9. Ea şi curăţenia ei :-l.
Urăsc pe: Nimeni.
ÃŽmi lipseÅŸte: Kiko. ;3.
Abia aştept să: Merg mâine la plajă 8
Mood: Happy
Status: Born to annoy you *just kidding* 3
Locaţie: încă în pat
Mănânc: nişte piersici
Beau: apă cu gheaţă (perfectă pentru căldura asta)
Sunt îmbrăcată în: pantaloni scurţi & maieu
Ascult: BigBang - Haru Haru 4
Privesc: MV-ul piesei
Status mess: \\\'When are you gonna wake up and fight for yourself?\\\' + link
Vorbesc pe mess cu: baby :\\\">
Citesc: ce-mi scriu oameni pe mess
Mă gândesc la: cât m-am plictisit azi 37
Dating: mai târziu cu el în parc
Doresc: să ies din casă
Iubesc pe: El, nimeni altul
Nervoasă pe: nimeni
Urăsc pe: absolut nimeni
Îmi lipseşte: o prăji cu ciocolată
Abia aştept să: se facă 8 4

XoXo, SummerBreeZ.