Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ÃŽn acest moment (2)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Mood: Ready to Shoot.
Status: Haideeee, move it , shyie
Locaţie: Acas'
Mănânc: Bobo
Beau: Vafea
Sunt îmbrăcată în: Pijamale
Ascult: Nu ascult.
Privesc: Un film, don't know the name.
Status mess: We can't really be toghader. You're a dragon and I'm a human.
Vorbesc pe mess cu: Iruuuu xD
Citesc: Titrări
Mă gândesc la: Azi azi azi
Dating: ...
Doresc: Să se facă unu odată
Iubesc pe: xD
Nervoasă pe: mama mama mama mama mama
Urăsc pe: ...
ÃŽmi lipseÅŸte: Ora unu
Abia aştept să: vină ora unu.
Mood: Nervoasă! ( morţii mătii de copil 22 )
Status: '' Ahem, tu ţi-o cam cauţi. ''
Locaţie: În pat ;3.
Mănânc: Nervi pe pâine o,o'.
Beau: Aer.
Sunt îmbrăcată în: Haine. ^^
Ascult: Jay Sean - Ride It.
Privesc: Pe geam şi încerc să mă calmez.
Status mess: '' Vino cu mine să uiţi de toţi şi de toate, hai!
Închide-ţi telefonu' şi zi-le la toţi, bye bye! 8 ''
Vorbesc pe mess cu: Ionuţ şi Kamy. ^^
Citesc: Ce urmează.
Mă gândesc la: '' Suntem în acelaşi liceu, idioato! Dacă comentezi ai pus-o ;; ) ''
Dating: Cu I., probabil Kamy ^^.
Doresc: Să-şi ţină aia gura că altfel nu o văd bine : - j. ;3.
Iubesc pe: Ei.
Nervoasă pe: Andreea.
Urăsc pe: Andreea * Kamy help! *
ÃŽmi lipseÅŸte: El.
Abia aştept să: O prind pe fufa aia :-l. Va face cunoştinţă cu pumnul meu dacă o văd singură :d.
Mood: Supărată şi nervoasă. . .
Status: I miss \'em 22..
Locaţie: On the scaun. Şi pe zup, sunphoto, facebook şi mess =].
Mănânc: Am mâncat omletă adineuri, după care, restul am aruncat-o pe geam o,o. Nu vă speriaţi or sth\', dar sunt nişte pisici jos care urlă toată noaptea că n-au ce mânca ^^\".
Beau: Nimic, dar cred că o să-mi iau nişte apă, că înnebunesc.
Sunt îmbrăcată în: Alabastru. Şi-s pijamale :3.
Ascult: Katy Perry - E.T. . M-am îmbolnăvit cu melodia asta, o iubesc, o ador. . . am ascultat-o aseară până să adorm <3.
Privesc: ÃŽn jur : - j.
Status Y!M: \" Am clacat şi am uitat.... Mulţumesc că (NU) mi-aţi amintit că trebuie să îi dau mesaj Smile. La mulţi ani, Kyna........... e o cauză pierdută 78. Jett. Desenez, cu creionul pe foaie ^^. Doar excepţii. Dany, Fimea, Snowy buzz hug ! \"
Vorbesc pe Y!M cu: Nimeni. Toţi dorm la ora asta..
Citesc: Ce scriu.
Mă gândesc la: \" Cum am putut uita? Nu pot să cred.. Acum chiar numai am vreo şansă să mă împac cu ea... Mă piş pe tine, Robert! E numai vina ta că s-a ajuns la asta 78. \"
Dating: Am fost ieri afară cu Melli 8, Alex, Gabi, Popică 24))) şi ZuZu. Azi, tot cu ei + Snowy şi Ionuţ.
Doresc: Să mă împac cu Kyna 22. Nu-i logic deja? Şiiii, să-mi iasă desenul cu HP...
Iubesc pe: Răzvan, Dany, Melli, Alli, Camyy, Pookeh, ZuZu, Snowy, Kato, Kiddu şi restu\' ce mă iubesc.
Nervoasă pe: Mine.
Urăsc pe: Luiza, Ana (alta 22), Corina, Andreea, Laura, Roxana, Cristina, Amalia, Lala (again, s-a întors.), Cătălina . . . dacă mai continui cu lista asta mă iau toate durerile. ~14
Îmi lipseşte: Răzvan. Şi o ţigare, o bere şi o îngheţată :-l.
Abia aştept să: Îmi facă Gina tricoul <3.
Mood: somnoroasă
Status: same
Locaţie: acasă
Mănânc: ou prăjit
Beau: nimic
Sunt îmbrăcată în: pijamale
Ascult: nimic
Privesc: oul din faţa mea o,o
Status mess: nu sunt pe mess
Vorbesc pe mess cu: nimeni, dă
Citesc: Harry Potter şi Piatra Filozofală [;x]
Mă gândesc la: Ziua de ieri, a fost prea marfă
Dating: Cu Corina, probabil, Andreea, Dora, Marius, Cipri ÅŸi Alex
Doresc: Idk
Iubesc pe: Mine
Nervoasă pe: nimeni
Urăsc pe: nimeni
ÃŽmi lipseÅŸte: A.
Abia aştept să: Idk, ies afară ? : ))
Mood: Fericita ^_^
Status: MIE FOAME, again!!!
Locaţie: La calculator, dhaa
Mănânc: Nimic
Beau: Nimic
Sunt îmbrăcată în: intr-o rochie albastra
Ascult: Pitbull - Rain Over Me ft. Marc Anthony
Privesc: Pe geam
Status mess: Surpriza la ora 103
Vorbesc pe mess cu: Elyy
Citesc: Ce scriu21
Mă gândesc la: Miky15
Dating: Cu nimeni
Doresc: Nimic
Iubesc pe: Toata lumea
Nervoasă pe: Nimeni
Urăsc pe: IULIAN!
ÃŽmi lipseÅŸte: Un hug 20
Abia aştept să: Vina Ilinca la mine71
Mood : Happilică, but kinda tired.
Status : Ce bine că nu mai plec cu avionul, era prea devreme. ._.
Locaţie : Acăsică.
Mănânc : Un pateuț.
Beau : Cola.
Sunt îmbrăcată în : Tricou verde și chiloți gri ( e caaaaaaaaald ).
Ascult : CNN.
Privesc : Ecranul.
Status messenger : Too much is never enough.
Vorbesc pe messenger cu : Ang / Spence / Alexandra / Andrei / Alex.
Citesc : Ce scriu și La cumpărături cu Minnie.
Mă gândesc la : Luni. <3
Dating : Luni, orice din afara României. :]]
Doresc : Încă o Vanilla Ice de la Starbucks.
Iubesc pe : Cine merită.
Nervoasă pe : Mama.
Urăsc pe : Nobody.
Îmi lipsește : Andreea. <3
Abia aştept să : Mă văd în mașină, plecată - după mă pot bucura.
Mood: Nerăbdătoare ;3.
Status: Conectează-te odată 17.
Locaţie: Home, momentan.
Mănânc: Nimic.
Beau: Suc.
Sunt îmbrăcată în: Roz şi roşu. Pantaloni şi maieu.
Ascult: Allexinno & Starchild - Señorita
Privesc: Hainele de pe umeraş. Cu alea mă îmbrac luni când plec 46 * 2 days left *
Status mess: Mess idiot o,o // Iubire buzz :X
Vorbesc pe mess cu: Spence, Layla, Kamy, Andrei.
Citesc: Ce scriem.
Mă gândesc la: Iubire, mişcă-te. Vreau să încercam să facem calculatorul ăla odată; dacă reuşim îţi dau un premiu *cică*
Dating: Ionuţ, Kamy, Zuzu şi nu mai ştiu cine. 39
Doresc: Păi... să intre pe mess şi să ne facă Kamy pozele alea.
Iubesc pe: Ei. <3.
Nervoasă pe: Nimeni.
Urăsc pe: Andreea şi Cosmin ( încep să se înmulţească şi la mine -.- )
ÃŽmi lipseÅŸte: Calculatorul; m-am plictisit de laptop.
Abia aştept să: ies afarăă.
Mood: Pofticioasaaaa [ again 21 ]
Status: Let your music came to the into soul in the to your heart for that little thing your to say what the hell you said 21
Locatie: In inima.. calculatorului O.O
Mananc: Aer
Beau: Oxigen
Sunt imbracata in: Maiou si pantaloni scurti
[Ascult: Unknown - Dumb
Privesc: Emoticonurile cu Zupy 105
Status mess: INVISIBLE 19
Vb p mess cu: NoBody
Citesc: Ganduri 19
Ma gandesc la: Melodi
Dating: Ora stelara 50:00 spatiu cosmic 500.60
Doresc: Un labrador 8
Iubesc pe: Toata lumea hug
Nervoasa pe: O persoana dementa 45
Urasc pe: O aceeasi persoana dementa 45
Imi lipseste: Un ID
Abia astept sa: Fac 18 ani 21

Spence edit: Fara culori . ^^
Mood : multumita
Status : de maine incep...
Locaţie : pe fotoliu
Mănânc : tort cu fructe de padure
Beau : crema de whisky
Sunt îmbrăcată în : rochie
Ascult : Hinder - One night stand
Privesc : tv
Status messenger : -
Vorbesc pe messenger cu :
Citesc : retete de prajituri
Mă gândesc la : multe
Dating : -
Doresc : o Cola rece care sta in rigider
Iubesc pe : mine
Nervoasă pe : nimeni
Urăsc pe : nimeni
Îmi lipsește : vointa
Abia aştept să : ziua de maine
Mood: Noroc cu frati-miu că nu mi-a scos diacriticiile, că-l omoram. Dar şi mai şi îl omoram dacă-mi ştergea PS-ul în lipsa mea. xd Nu l-aş fii omorât (decât să-l iau la întrebări sau ceva de genul *la diacritici mai merge, le băgam la loc, dar tot îi ziceam ce a avut cu ele*).
Status: *Bhaaaaaaaaaai, soţul lui Mona îi plac ochii şi GROPIŢELEEE MELEEEEEE!!! Bhai, mai că mă înroşeam... Vai, nici el nu era urâtel, dar tot Nenea Muschi e primul în top *ruşinată* şi cum ne ziceam \\\\\\\\\\\\\\\"Fatoo\\\\\\\\\\\\\\\" eram... *cazută pe jos* apropo, de ce ăstora, tipiilor cul sau cam aşa ceva, le plac filmele de groază? ._. <--- cam toţi băieţii se uită la filme de groază*
Locaţie: În Bucureşti. Deşii a trecut timpul repede la ea, parcă a durat ani, adică... Oricum, când am ajuns acasă mai că îmi dădeau lacrimile din cauza nerviilor. 78 Frate, mie nici nu mi-a fost dor de ei şi am stat acolo încă o saptămână ca să mai scap de ei. Pe drum vroiam inapoi, realizând că ma întrept spre casă - şi cică lui tata i-a fost dor de mine. :j Mie nici un pic, dragă. ;] Numai la ei nu mă gândeam. :]]
Mănânc: NOTHING! În maşina mi s-a făcut rău şi era să vomit de vreo patru ori, cel puţin patru ori.
Beau: Am apă rece lângă mine. Dracu\\\\\\\\\\\\\\\' m-a pus să-mi iau ceai din ăla. Frate, ăla doar ceai negru cu lămâie nu e. Am crezut că e gen... Nestea sau cam aşa ceva.
Sunt îmbrăcată în: Uff, însfârşit tricoul meu portocaliu şi pantalonii ăia ai mei mov, şalvari (aveam lapsus).
Ascult: Breaking Benjamin - So cold (e pe terminate, cum am venit, bagă rock să ştie lumea că ai venit :->). Dar ascultasem, înainte de The Diary of Jane (parcă aşa se scria), I hate everything about you - se ceartă cumnată-miu turc cu surorile mele *sniff*, şi cam asta ascult eu cand e ceva de genul, dar uneori şi din plăcere (ce mod mai bun când vii acasă decât să asculţi muzică şi să te gândeşti la yaoi în timp ce ei se ceartă ca vitele ce sunt? xd *i am so cool. why? etescârţ xd*).
Privesc: În faţa mea. Ochii mei nemaipomeniţi de frumoşi căprui privesc în fată. Yondaime Muriţi de ciudă. 10
Status messenger: Aveam de gând să intru, dar neeeah.
Vorbesc pe messenger cu: Cu siguranţă o persoană, două, cu unele câteva minute sau chiar deloc.
Citesc: Ăhhhhhh... am incercat Portrait of Dorian Gray (o porcărie), Interviu cu un vampir (Lestat, honey, i love you 3, but still Rixon\\\\\\\\\\\\\\\'s first. Do you mind and do not cut your veins, however you have to Luis and he on that girl, Claudia).
Mă gândesc la: Ion - un emo. :]] Când oare îmi aduce brăţara, dacă măcar o să o mai facă? :[
Dating: Mickey Mouse. ;] Jealous? 15
Doresc: Pam-pam, parcă simt răul de maşina. @_______________@ Dar vreau să-mi fac şi nişte avatare super cul. b-)
Iubesc pe: Akiiiiiiii! 5 Uitasem de el *roşeşte*. Şi cică-l iubesc *ha, ha*. Buuuuuuuun, Aki este un iepuraş din pluş, made in China, are defecţiuni, e penar şi e aaaaaaaaaal meu! 10 Rumeisa Senanur nu mai ştiu cum are la fel. xd Doamneeeeee, a trebuit să-i pun eu un nume ursuleţului ei ca să nu ia numele ursuleţului meu. x_x Îl cheamă Edi şi am scăpat de ea (anyway, ea pronunţa Aghi :]]). Ştiti... i-am pus un aşa nume ca să scap de ea şi m-am gândit la un nume mai aşa, că alea bune le ţin pentru mine. ;]
Nervoasă pe: :\\\\\\\\\\\\\\\"
Urăsc pe: :\\\\\\\\\\\\\\\"
ÃŽmi lipseÅŸte: :\\\\\\\\\\\\\\\"
Abia aştept să: :\\\\\\\\\\\\\\\"
Mâine sper să merg cu Dya ţinându-ne de mână şi discutând. Am vorbti cu fratele ei, Bogdan, şi mi-a zis că s-ar putea să vină mâine. xd
Apropo, n-am vrut să fac jocul âsta că ştiam că o să-mi iaaaaaaaaa mult, dar cu acel eveniment, mă gândeam să scriu. Uaaau, când ei se certau în maşină, eu râdeam singură şi zambeam (a durat puţin şi n-am râs tare). Byeeeeeeeee şi zbyeeeeeeeee şi fir-ar ele de diacriticeeeeeeeee! 21 Trebuie să par cul, domne. b-)
vorbesc mult/speak much
Cine mai scrie atât de mult ca mine aici? b)