Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Dedicatie muzicala 2.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Toxic, dă edit, nu veni cu: Am uitat, pentru că până la urmă, e atât de banal. Dacă e diferenţă de o zi la cele două posturi e totuşi bine, dacă nu, post dublu, din păcate. Dar ce să mai conteze? 78

Îi dedic această* melodie scumpei şi nebunei de Blforever, adică Denisa. Să te distrezi şi nu mai rămâne cu sechele, la naiba, treci peste. >.> Cazi, te ridici, mergi înainte. Doar nu rămâi pentru o veşnicie în trecut, că şi el, până la urmă, e prezentul ce a trecut. 78 Nu trebuie să întelegeţi, dragelor.
Există multe motive, nu mii, nu sunt atât de "pupincuristă" ca altele, dar şi aceste multe, puţine, câte motive or fi, tu eşti o scumpete, o mărimimoasă and so on, şi nu-ţi mai face griji şi să rămâi bosumflată pentru pisicuţa aia cu ochii infectaţi.hug O să treacă şi peste asta. And... dacă aşa o cheamă pe pisicuţa salvată de tine, Yoru, să-ţi traiască şi să faci ceva în legătură cu infecţia sa la ochi până nu se agraveaza. 17 Pisicutele sunt chiut. *looking around*

*numai noi ştim ce am făcut în ultima sa noapte, înainte să plece la o prietenă de a ei, şi ce o să facem când se întoace, ca o... mini petrecere, doar că la un geam mare şi... 24 Noroc că eu sunt în spate *sniff* (e o chestie care s-a lovit de mine când citeam un mangă yaoi mature *innocent child*).

Toate cele bune, Deniso şi succes cu vampirul din vis. :p Data viitoare visează-te roşcat, că-mi plac roşcaţii, cel puţin cei din poze anime or manga, no pick, just manga. o.o'

"Do you hear me? "
"The f**k, yeah! Stop yelling! In your mother!"
Nu-i aÅŸa, baib? :->
Link : http://www.youtube.com/watch?v=1TB1x67Do...r_embedded
Pentru Snowy, pentru că mi-e dor de ea şi abia aştept să vină acasă. Pentru că-i mulţumesc enorm că m-a sunat aseară, a însemnat muult mult că şi-a consumat ultimele cinci minute cu mine. :]]
Melodia aia "No more parfume on you" de la Teen Top si "Mr simple" de la Super Junior, ca tot iti plac melodiile, Candiboo/unnie/Dya/si tot ce o sa-ti mai pui la nickname si o sa vin si eu cu altele *handache*. Yeah, ma gandesc cum ar fi sa ne mutam la aceasi scoala. :]] Frate, vorba ta: noi, iarna, razand si altele -defapt, eu m-am gandit prima. xd Iubire, stii ca te iubesc, desii nu iti zic, si stii ca-mi bagi k-pop-ul pe gat si inca ascult si voi asculta, atata timp cat imi vei baga, si o sa ascult si dupa ce tu nu o sa mai asculti, cred -macar o melodie. xd And... "I'm your man" de la 2PM. :]] Adevarat, sunt -nu conteaza ca-s fata. :-> Iti sta beton cu piercinguri si ai fost adorabila de nebuna si... cea mai cea cu fangirlsmoment. o.o' Yeah, damn yeah! Dea bea astept sa alergam dupa ce mai trece perioada asta si poate atunci nu o sa mai avem febra musculara. >.> Ah, si, melodia de la SunnyHill - Pray, e chiar bengoasa, baib. =p~ La naiba, monstrul e atat de dragut si... TT^TT Daca n-am plans de prima oara, cred ca a doua, daca nu sunt in starea mea nu o sa bocesc -din pacate bune. :]] Fai, iti dedic si alte melodii, adica tot ce vrei, ca deh... sunt generoasa, draguta si... slabuta (>.> Eu? Slabuta? Poate in comparatie cu altele... dar... 17). Anyway, stii si stii, eu stiu ce stiu and so on... 106 Ar fi fost frumos sa urmarim amandoua melodia k-pop din seara asta. 21 Sa te vad pe tine binoclata si cu ochii pe GD, iar eu Cu T.O.P. =]] Trebuie sa na impartim, ce... ce bine! :-> Baaaaaaaaaaaaaaib, invata si invata si mai lasa dramale ca te licramogeneaza (eu si cuvintele mele). 21 Ceao, ceao -nu gasesc apelativ (pentru voi). o.o' Anywaaaays, A.M.P este cea mai cea dintre cele mai cele, in momentul respectiv, in viitor cine stie... 6521
Pentru Zuzu, aka I ♥ Ang.

Pentru că e pufoasă, nu mă aşteptam la nickname-ul ăla. 21

Xoxo, Ang.
Click.
Pentru tipa de mai sus. 5
Pentru duduia de deasupra mea.

Te iubesc. Să îmi pierd din awesomeness dacă nu. 5
-hugs-

Xoxo, Ang.
Trec si eu pe aici pentru prima data ..si fac dedicatie pentru[sa bata tobele21]:
-@Twisty Emerald: care este o prietena de incredere si o dulcee.
-@→Piticot.: pentru ca mereu ma face sa rad
-@Ayummi: pentru ca este foarte draguta si talentata.
-@Duffy: chiar daca nu am mai vorbit de mult, tot o dulcica ramai
-si in ultimul rand [dar nu cel din urma = ))] pentru toti cei care mi-au citit ficul si m-au sustinut, mi-au dat sfaturi si m-au ajutat sa ma perfectionez.

http://www.youtube.com/watch?v=FPShFK0g7qs&ob=av2e

http://www.youtube.com/watch?v=1PUaoAZv2...ure=relmfu

Nu stiam pe care sa o aleg, asa ca le-am pus pe amandoua ..71. Va iubesc:X:X si sper sa va placa ..pupic
Am chef de random dedicaţii azi, dunno why.
Eh, pentru tipe de mai sus, I don't know ya but -> Click