Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Dedicatie muzicala 2.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pentru Roberta cu care vorbesc acum. hug Hai, nu zi-mi acum ca nu ma mai indragesti ca nu stiu ce-ti fac. =]] Ii dedic aceasta melodie pentru ca mi-a zis ca ma cunoastea cand am primit ban semi-permanent. o.o'' Uaaaau! Ce descoperire fantasticaaa~ (parca-s Dya o.o)! Deci, iti dedic melodia aceasta. Scurta, dar la subiect. :-> Doar pentru tine si drogul tau, Ki Kwang (m-am pierdut cand l-am vazut pe JongHyung dansand cu Ki al tau intr-un videoclip @_____________@).
Dya; melodia Boyfriend - Boyfriend (pentru blondinul tau - al ambelor trei 65 *se stiu ele + mine :]]*) si logic, aceasta melodie. 39 E cu Hyun Seung ala al tau (sa nu afle Zico secret). :bv:
Bloaica, Yume (Haruki-chan), Fallen, Denny (;x I loveeee you~!), Ziz (Big Bang), Lynn si Sash'! >;d< Pe langa ei, Madalina, Berry si ZuZu (de vremurile trecute 65): http://www.youtube.com/watch?v=u3kAmQ8KifY : )>- Cinema Bizarre la putere! *da, chiar asa e*
Ceilalti useri... Ah... alta data. ;-j
Fleeting ray; aceasta pentru ca am uitat ce trupa mi-ai zic ca ai ascultat (defapt, melodie) mult timp. ;-?
Pentru mine (o.o'' nu sunt chiar genul care-si face dedicatii, dar na...): Kim Hyun Joong - Because I'm stupid. Melodia ce a fost numarul 3 in topul meu, care am ascultat-o si dupa aceea. Pe langa asta, mi-o dedic pentru ca am plans cand l-am vazut pe Hyuni zambind intr-un amv cu poze dedicat lui, hai sa ma inveselesc (cred ca o sa plang...) - doar asa i-am zis lui Bloaica mea dulce si minunata (superba si mult prea draguta si dulce pentru generatia aceasta). T_________T Daca la "Secrete la palat" am plans cand a murit Kimi, la Hyuni am plans, iar la oppa din B2st (JungHyun) mi-am retinut lacrimile cand facea repul in Fiction (cum i-am auzit vocea cum... 78). ^^
O zi buna tututor userilor si oamenilor! o.o'' De parca zupisorii nu sunt oameni. 46

Big Bang, tie ar trebui sa-ti dedic melodia "Big Bang - Lies" sau "Haru haru" (doar o canta Binghi o.o''). Yume, tie Lin - As If forever exists. Bloaica... nu cred ca gasesc o melodie care sa fie dulce si emotionanta. T_____________T Sumimasen! etc.
Double D. Kiss

Si asta anume, pentru toti fanii k-pop. Bineinteles, oricine e liber sa asculte melodia.
K-pop mi-a schimbat complet viziunea asupra muzicii si asteptarilor pe care le aveam.
Sunt 100% sigura ca si peste 10 ani, melodiile pe care le ascult acum, atunci imi vor placea la fel de mult. Nu ma indoiesc nici o clipa. Cred ca pot numi asta, daca nu cea mai curata muzica.
- vorbind despre statusul meu -
AndruÅŸca: Dip. Doar tu esti mentionata in el.
AndruÅŸca: *ce ponei frumosi*
٩(●̮̮̃•̃)۶B!G BaNg! ٩(●̮̮̃•̃)۶: ha?
٩(●̮̮̃•̃)۶B!G BaNg! ٩(●̮̮̃•̃)۶: o.O
AndruÅŸca: Nu-ti plac poneii mei?
٩(●̮̮̃•̃)۶B!G BaNg! ٩(●̮̮̃•̃)۶: o.o
AndruÅŸca: Reaaao!
٩(●̮̮̃•̃)۶B!G BaNg! ٩(●̮̮̃•̃)۶: .......
AndruÅŸca: TT^TT
AndruÅŸca: Frangi inima unei copchile... T____________T
AndruÅŸca: Acum stiu ce dedicatie iti fac...
٩(●̮̮̃•̃)۶B!G BaNg! ٩(●̮̮̃•̃)۶: ce? cu ponei?
٩(●̮̮̃•̃)۶B!G BaNg! ٩(●̮̮̃•̃)۶: nici nu stiu desrpe ce zici si tu ma iei cu ponei?
٩(●̮̮̃•̃)۶B!G BaNg! ٩(●̮̮̃•̃)۶: o.o
AndruÅŸca: Nu! Iti dau o dedicatie pentru ca nu-ti plac poneii mei.
AndruÅŸca: TT^TT
AndruÅŸca: Oamana ce uraste poneii!
٩(●̮̮̃•̃)۶B!G BaNg! ٩(●̮̮̃•̃)۶: -.- nu te inteleg
٩(●̮̮̃•̃)۶B!G BaNg! ٩(●̮̮̃•̃)۶: ce pomeni muiere
AndruÅŸca: Ponei. :[
٩(●̮̮̃•̃)۶B!G BaNg! ٩(●̮̮̃•̃)۶: ponei*
AndruÅŸca: Muiere-s? o.o
٩(●̮̮̃•̃)۶B!G BaNg! ٩(●̮̮̃•̃)۶: -.-
٩(●̮̮̃•̃)۶B!G BaNg! ٩(●̮̮̃•̃)۶: pai doar nu ai puta
AndruÅŸca: Stiu ca nu ma intelegi. Dar nici eu nu te inteleg cum imi poti ura frumosii ponei.
AndruÅŸca: :[
٩(●̮̮̃•̃)۶B!G BaNg! ٩(●̮̮̃•̃)۶: 6 cai frumosi -.-
AndruÅŸca: Acum imi destrami si viselee!
AndruÅŸca: Cai?
AndruÅŸca: Ponei.
٩(●̮̮̃•̃)۶B!G BaNg! ٩(●̮̮̃•̃)۶: nu mai te inteleeeeeg
AndruÅŸca: Nu trebuie.
AndruÅŸca: Sunt o artista neinteleasa. :[[

Deci, ii dedic ei urmatoare melodie. Doar ei! Doar persoanei care nu-i plac poneii mei si imi sfarama visele de copilandru! :[[ :yada:
Aceasta melodie, apropo -> Tokio Hotel - World Behind My Wall (varza melodia 46)
Habar n-am (sunt sigura ca nu) daca-ti place T.H. 106 Dar asta e xd, criminala de vise cu ponei si (sa nu zic ce) 65
Pentru tine Kira si pentru tine Kayla.
http://www.youtube.com/watch?v=JlbUjTUmt...re=related
Melodie: Lisa Loeb - She's Falling Apart
http://www.youtube.com/watch?v=L7yg_Bup3pU
O dedic celor care sunt afectaţi de anorexie, and i know -.-' sună ciudat, însă
multă lume vrea să fie slabă şi se înfometează până când nu mai are scăpare T.T
De asemenea o dedic şi celor care vor să slăbească cu orice preţ .-.
O dedic pentru toti fanii mei aia care se stieeee(Craci,Mimi,Deea2helen,Anneke Jensen,Grella,Fleet,Yondaime,pffbot si multi altii ) !!! ( e on topic si da , chiar am fani )


http://www.youtube.com/watch?v=hoGsFKZNj7E ( in special pentru fete !!! BINE VARULEEE !! )
Fara prea multa vorba:

Pentru dragostea mea Cri ce zici ingeras ma lasi sa-ti devin dialovita? da cred ca sunt deja 19 Ti pup si sper sa-ti placa
Pentru Vero au trecut secole de cand nu am mai vorbit, dar nu te-am uitat. Sper ca esti bine.
Nice Fish sper doar sa-ti placa
^Ella^ mersi scumpo, chiar mi-ai ridicat moralu si chiar vreau sa cred ca exista o sansa. pupic
Dragonz Eyez sor'mea, draga mea vreau sa mai fac un duel cu tine 15
Sho-Yo cum as putea sa te uit.
Nasa mea scumpa, Imp..
Larisa, scumpo, sper sa mearga si mereu voi fi aici.
Madaaaaaaaaaaaaaaalin!! Logic. Am uitat sa-i dedic melodia asta, desi ma cunosc de un an si ceva... poate un an jumatate. Nu cred ca doi, dar oricum, ma suporta. Adica, acum ne certam pe o chestie tare interesanta. 39 Cum el se duce la un liceu de contabilitate din cauza gagica-sii, iar eu i-am zis ca e prost/stupid si dezbatem. ^^ Logic ca n-am vrut sa-l mai ascult pentru ca ma contrazicea si i-am zis "Pa" si "Lasa-ma in parerea mea". 78 Oricum, cu el am vorbit despre yaoi, gai si multe altele. Desi nu stie ce sunt alea animeuri, manga sau altele, omul asta e formidabil. =p~78 Nu in sensul ala, ci ca ma inteleg cu el. Frate, inca ma gandesc la ce suparacios e ala caruia i-am dedicat melodia. 65 Cel putin Madalin nu e chiar asa. Daca-l faceam pe ala cu 18 anii lui de (sa nu zic) se supara, logic. Cand cu asta de 14 ma inteleg bine, pentru ca stie ca o fac in stil de gluma si alte chestii. 78 Oricum, daca tot ii place lui melodia de la "Geess Who - Locul potrivit", asta-i dedic. Oricum, ce pot zice... ii multumesc pentru multe chestii. 106 Si sa nu imi mai puna memoria la incercare ca-i dau una. Deja i-am dat doua poze cu mine, sa imi ceara o data ca nu stie cum arat ca-i scot ochii. Zuppy03 Oricum, bun baiat. 65 Nu musca. 78
Pentru Zer0 si pentru Pfffboy

http://www.youtube.com/watch?v=RJz4dVJ5iOo
@Beki: Scuze, nu prea trec pe aici, şi dacă o fac, mă uit la ultimul reply. *laughs*
Mersi! *hugs*
Acum, pentru tine. Încă două zile până la noul single 2NE1 *crazy fangirl scream* !!11oneone@two [just kiddin']
But I think I can tell that I can't wait 'till that song will come! [okay, that sounds weird, i know *laughs*]

Pentru tine: Teaser-ul pe care îl ascult de dimineaţă şi tot aştept să apară melodia. [thanks Zuza, now I'm obsessed with this]
Ştiu că-ţi place. [Sursa: secretă. Bine...de la status, ce-ţi place să mă chinui.grr]
Şi ce aveam eu în playlist. Love this song.

Xoxo, Ang.