Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Dedicatie muzicala 2.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pepuşe, băga-ţi-aş o mâţă-n nas! Graţie pentru dedicaţii.
Sophie Oswald
sSoph
Sweet KIss
SweetKiss
Soph.
Juliette
Sophie.
KatexD
BlackSwan
Iljimae
Soph
Wilhelm
Briskly.
Dada.
Andrada.
Ghăluşcuţe's chick

If I decide that I am alive
Then I'm diseased and ungrateful
And if I confide that I am a liar
Then I'm diseased and ungrateful
Just for me.~I don't give a damn 'bout my bad reputation~
N-am mai trecut de ceva timp pe aici.

Pentru Yume (Teh) fiindcă îmi e dor de tine, de noi, de ei, de Nebunescu Family. Vă vreau înapoi T-T.

Pentru Ai-chan (MokaAkashiya) sper că am scris bine 17. Sper să cadă bine la stomac ceva mai hard ;>. Presupun că îţi vor plăcea versurile XD.

Pentru Suryko. Să vezi şi tu ce muzică mai ascultă sor-ta. Hope you like it! 10

Pentru Zuza. Tu mi-ai arătat muzică 'mişto' că nici nu ştiu cum să mă exprim 21. Acum e rândul meu x33. Sper să-ţi placă 108.

Pentru Ang. Ştiu aşaa cam ce genuri asculţi tu... sper să îţi placă şi asta. Şi să nu crezi că versurile sunt pentru tine : |. Doar că din prima aşa.. nu prea ştiu ce să îţi dedic 4.

Pentru Lu'chan a.k.a. Lullaby. - C'moon, ltiu că-ţi placee 15. Eu deja salivez de la pozele cu Kiro din videoclip 24).

Pentru Kinnz/Kinny a.k.a. VersataLuCookye - Haidee, că e genul tău ;x. Ştiu că o să-ţi placă 21.

Pentru Despina (Тихий Ветер). Nu prea ştiu ce genuri de muzică asculţi, aşa că... sper să-ţi placă asta 106. Şiii scuze că e video cu Naruto, dar n-am găsit fără video >>'.

Pentru Yumi (ghotic_yumi). Poate îţi va plăcea, eu una o ador.

Pentru Bella (gabytsswh). Sper să am gusturi bune 17.

Într-un final pentru Răzvan 8. Deci da. Deci bine. >///<"

Pentru mine şi încă câţiva care nu au cont: Dany, Camyy, Kato, Lexis, Pookyez, Ank, Kyna, Natsu', Miky şi Alli.

Done 8!
Mersi Ang. pentru melodie. Ya know that I'm a fan of Linkin Park, right ? 15 Well, uite AICI tot una de la L.P. I hope you`ll like it. ^^
Pentru ma' uke - Fani. Nu o / îl împart cu nimeni ! 33
Pentru Briskly a.k.a Soph`. ;>
Snow` ! *hug*
Pentru.. cineva... 9
Ma` Chris [ Rusk`key. ]
Zuza. 15


*hug you all * o să mai revin cu dedicaţii, mai am. :]]
Duck song , really ? Pentru asta iti dedic chestiuta asta , doar intr-o vreme erati magarite, nu?

Ang, o meriti 33 : http://www.youtube.com/watch?v=SDeQT9zCvi4