Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Dedicatie muzicala 2.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sunt noua, probabil stiti poezia cu "N-am cui, sau Multumesc celor care mi-au facut dedicatii", dar nu e si cazul meuZuppy04

Am o mamica dulce careia sa ii dedic melodia asta

Am o matusica draguta foc careia sa ii dedic melodia asta

Si mai am o sys vitrega (un fel de verisoara) prietenoasa careia sa ii dedic melodia asta

Va pup! :-*
pentru Myky - Scuze ca te-am uitat scumpo. Nu a fost cu intentie dar memoria asta 21
Pentru Aly geamăna mea - Owl City - Fireflies.
Pentru Nya - Once upon a december - Russian Version
Pentru Adela - K.P - Firework
Sophie - Kawaii - Paraziţii - 17 / Vrei bani
Vero - Eminem - Not afraid
Mici dedicaţii pentru persoane mari în inima mea.

Pentru cea mai tare sis evăr, Miss Bondărel, cu multă dragoste şi sincere mulţumiri că exişti, melodia noastră preferată. Te iubesc ! <3

Pentru fetiţa mea iubită, mikysmile99, de la mami ta <3.


Pentru una din preţioasele mele prietene, Debby., cu prietenie te amo >:d<.

Pentru una dintre ' fetele mele ', O@n@, te iubesc, scumpo hug !

Şi în sfârşit pentru, Fleeting ray, scumpa mea colegă de oraş 4 [ click pe moacă ].
După ce m.ai făcut în fel şi chip dragul meu soţior că nu ţi.am mulţumit şi că nu ţi.am făcut dedicaţie uite că vin să te dedichetez o dată pentru totdeauna - .- Deci:

1. Pentru că eşti soţiorul meu iubit ( cum sună asta ştiind că eşti fată - .- ) îţi dedic asta

2. Şi asta ca să fii sătulăă dragul meu, Veronica Bombonica ( ce dezacord mai mare decât mine )

3. Kayla, şi tu eşti pentru mine cea mai importantă persoană * HuuuuuuuG *

Gata b-) !
Iaap. ^^
Sa mai trec si eu pe aici. :]

Pentru surioara mea micuta. ;;] Avril.
Pentru micuta mea nepotica handbalista. :] Hakulet.
Pentru tipa ce are poze cu bunaciuni. : > Miss TR.
Pentru verisoara mea la care nu ajuns sa-i comentez ficul. :]] Venus-Roseta.
Pentru ca tu esti prea scumpa , draca mea Kayla ! Pentru mine esti perfecta ! Te voi iubi mereu , printesa mea ;x !

Ganduri la miezul noptii pentru tine iubire hug !
bun deci am mai revenit cu inca o serie de melodii..nu pot sta departe sa incepem:
pentru my love Gabi(haku) te iubesc my love
Cris, my dear sa nu crezi ca te uit eu asa de usor, chiar daca nu prea am mai vorbit noi.My crazy girls..my love(Kt.Kat)
Bunicuta mea dulce...sa iti oferim si tie ca doar te iubesc stiu ca-ti place, ca si mie
Fetita mea Vero, daca tot ai zis ca iti place acea melodie, atunci ti-o dedic tie Pup dulce
Celelate fete ale mele Kittykat and Tigroaica
Nepotica mea Cristina si ♫Avril♫_ Miky Smile and ♫Avril♫_
Nepotica mea dulce ca mierea Larisa ceva mai saltaret
MY cousin Debby
celelalte verisoare Miranda and Miss Tr.
Cam atat pentru azi