Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Naufragiul iubirii...
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

*ILY Yaoi Maniac*

Pe nu mai m-ai anuntat ca pui next :( Meaniiieeee >:P
Apropo , salutamente xD
Sa comentez ultimele 2 capitole xD Despre penultimul pot spune ca era cam grabita catiunea , sa moara asa ....da ma bucur ca o sa mai continui...si ce idee cu insula pustie :X Minunat xD Descrierea si naratiunea sunt foarte bune al fel si dialogul . Greseli nu am avzut xD CU toate ca mi'ar fi placut si sfarsitul tragic :> actiunea mi se parea prea grbita ;) Pai astept next , sa ma anunti ,please xD Spor la scris si imaginatie xD
Deci : Ma bucur ca ai pus nextul , deja muream aicia ! Destul ca sunt bolnava pana in gat si nu am mers la scoala =)). Sa trec la fic acum :> :

- Deci nu au murit si au ajuns pe o insula pustie. Interesant, chiar imi place cum decurg lucrurile pe aicia :))
- Imi place cum brunetul nu a lasat-o pe Sakura sa mai faca vrun pas , merita si ea o vacanta :))
- Un rau, niste pesti multicolori si niste plante marine .... si asta imi place, deja ma duce cu gandul la un peisaj asa exotic :>
- Abia astept ce vor face astia doi in rau [ banuiesc eu ceva =)) ]

Pai cam atat am avut de zis . Ne vedem data viitoare . ^_^
Vreau sa va spun ca aceasta este prima mea scena hentai... si cu prilejul asta va mai anunt ca este +18 :)).. sper sa va placa :P.




Capitolul 12


Limbile noastre se aflau intr- un joc al pasiunii. Imi pun mainile in jurul gatului sau, acesta luandu- ma de spate, apropiindu- ne si mai mult, facandu- ma sa tremur necontrolat. Nici eu nu mai stiam ce era cu mine. Acum cateva zile eu eram cea perversa, iar acum el este cel care preia conducerea. Desi vroiam ca eu sa fiu la putere, ca femeia in general sa fie la putere, nu- mi dispacea deloc aceasta latura ‘ indrazneata” a brunetului.
Simt cum buzele si limba brunetului imi aluneca pe gat, creandu- mi un amalgam de senzatii. In acea atmosfera in care verdele predomina, apa cristalina si limpede canta incet si lin, se puteau auzi gemetele mele de placere. Daca dupa acum gemeam, ma intreb cum va fi mai tarziu…
Mainile lui, imi ating prin apa fundul, ridicandu- ma usor. Imi incolacesc picioarele in jurul taliei lui, lipindu- ma de- a dreptul de el. In timp ce inca imi saruta gatul, ma purta in brate spre o cascada, ca o cortina ce mangaia micul raulet. In momentul in care am intrat sub acea cascada, simt cum dintii brunetului fac contact cu pielea fina a gatului meu, eu dandu- mi capul pe spate, lasand apa sa ma aline. Limba lui a inceput sa- mi linga si sa- mi sarute sanii. Simt o usoara durere, atunci cand dintii lui fac cunostinta cu sfarcurile mele. Era putin dureros, insa sentimental de placere intrecea durerea, pe care nici nu o mai simteam. Scot un scancet, atunci cand Sasuke ma sprijina de peretele din pietre si rece al cascadei, care era destul de neted. Isi ridica fata privind- o pe a mea, apoi si- o coboara spre sani, spre acel loc ascuns, iar apoi spre picioare. Ma analiza. Apa cadea repede peste corpul meu, incdrandu- mi formele in evidenta; parul imi era lipit de fata. Mi- l inlatur usor suvitele rozalii de pe chip, astfel incat ca ochii lui negri sa ii intalneasca pe ai mei. Ii zambesc. Acesta se apropie de mine sarutandu- ma. Intrerupe sarutul, uitandu- se la mine.
- Ce mai astepti? Da- I drumul!
Ii zic hotarata si totodata dulce.
Nici bine nu termin ce am spus, caci simt cum organul lui il atinge pe al meu. A intrat, scancesc. Deja era pe jumatete, eu tinandu- mi respiratia. Abia cand il simt pe tot in interiorul meu, rasuflu. Imi pun mainile in jurul gatului sau. Imediat, acesta se misca usor, facandu- ma s ascot un scancet scurt. Cat uram un inceput de sex; insa merita avand in vedere atat mijlocul acestuia cat si sfarsitul. Ii zambesc, indemnandu- l sa continuie. Incepe sa se miste in interiorul meu, mai intai lent, apoi grabind miscarile. Deja simteam un inceput de placere, ba chiar mai mult: deja gemeam de placere, el facand acelasi lucru.
Miscarile lui deveneau din ce in ce mai rapide. Isi afunda capul in sanii mei, eu punandu- mi mainile in parul lui negru.
Intr- un final, eram una si aceeasi persoana. Eram doar noi doi, intr- o singura fiinta. Cat putea fi de placuta aceasta unire, cat de mult ma facea sa tip si sa gem. Nici nu mai stiam de cate ori ii pronuntasem numele in timpul actului, insa stiam ca ii placea cand o faceam, ba chiar adora.
- Sasuke… mai… tare.., ii zic printre gafaieli.
Il vad zambind, intrerupand actul sexual, intorcandu- ma cu spatele la el, patrunzandu- ma pe la spate. Omul asta ma innebunea. Aveam o mica sau mai mare banuiala ca era bun la pat, insa asta intrecea toate asteptarile mele. Miscarile lui de dute- vino erau mai rapide si parca mai nebune ca nicioadata, semn ca sfarsitul actului se apropia. Imi intorc capul pe o parte, uitandu- ma la el. Era obosit, si eu de altfel, insa nu inceta sa isi tot plimbe mainile pe spatele meu, pozitionandu- le intr- un final pe sanii mei, strangand usor. Mainile mele se plimbau pe acea suprafata, incercand sa gaseasca ceva care sa stranga, sa zgarie.
Nimeni nu mai reusise sa- mi creeze atata placere ca brunetul, care reusea sa ma duca pe culmile extazului, dorindu-mi sa nu se mai termine niciodata.
- Sakura… il aud soptind, dupa care ma ridica usor, lipindu- ma de pieptul lui, cu mainile inca lipite de sanii mei. Simt cum, ma patrunde cel mai adanc si mai brusc de pana atunci, reusind sa ma faca sa tip, ramanand in mine fara a mai face vreo miscare. N- am mai simtit nimic deccat o usurare placuta, ceea ce a reusit sa acopere consecintele actului facut de Sasuke mai devreme.
Nu credeam ca cineva ma putea face atat de fericita si implinita. Se pare ca Sasuke resusise. Ma intorc cu fata la el, luandu- l in brate, sarutandu- l apasat pe buze. Il vad zambindu- mi cu subanteles. Imi inchid ochii, asezandu- mi capul pe pieptul lui.
Mai bine nici ca se putea!
Ok. Nu ma pricet la faze hentai , deci nu stiu ce sa comentez:)). Descriere ai avut destula, dialog..mai putin dar nu comentez la replici iar actiunea nu e grabita. In sfarsit au facut-o si ei:>.Trebuia sa se intample la un moment dat:)). Greseli de tastare chiar nu am vazut.Nu credeam ca Sasuke o va satisface chiar asa de mult pe Sakura:)). Dar e foarte bine>:):>.Abea astept sa vad ce o sa mai fie in urmatorul capitol:>:>:>. Spor la scris fetita mea!:*
WoW! Deci esti sigura ca e prima ta scena hentai? Doamne..deci a fost perfect, fantastic, minunat. Nici nu am cuvinte.
Deci chiar nu te cred ca e prima data cand scrii asa ceva. E genial, super si... ma rog, am mai spsu asta si mai sus, dar nu ma pot abtine. Esti geniala.
Deci, dintre toate capitolele, asta mi-a placut cel mai mult[perversa de mine:))]
Deci chiar nu mai am ce spune decat ca tuuu, da tu, domnisoara esti o perversa mica:))
Genial! Sperb!!! Ma rog, cred ca am mai spus asta de un milion de ori, dar nu ma pot oprii.
Abea astept continuarea si iti spun sincer ca acest capitol m-a lasat complet cu gura cascata. Mi-ai depasit asteptarile. Bravo!
Te ador:X Nici nu ma asteptam ca fic-ul sa aiba asa scene...fierbinti, ba chiar picante:X Ai ce mi-o placut! Descrere...Uh...Am sa-i accept provocarea lui sShop. Sa dansez hula in bichini:)) In fine..Sa revenim la fic. Toate buna si frumoase. Ba chiar super frumoase:X E faina, ba chiar super faina ideea asta cu naufragiatul pe insula, n-am mai intalnit-o ,sincer :-? Astept nex. [scuze ca e scurt comul, dar in acest moment imaginatie mea zboooara xD]
Aoleu ! Salivez aici =]] Capitolul acesta a fost pur si simplu superb, magnific, minunat ! Cum zice Marina. :]] Nu te cred ca e prima ta scena hentai ! :X E atat de.. de.. de.. Ahh ! :X Nici nu am cuvinte. :]] Nu pot sa descriu. Capitolul acesta a fost complet ! Descriere ai avut din plin si nu am ce comenta la ea. Naratiunea, dialogul ? Ce as mai putea zice ? :]] A fost totul atat de perfect !
Asta e tot ce am avut de zis. Bine poate ca ar mai fi ceva laude dar doh :-j Las si pe altii :]]
:bye:
Aima ! Tu vrei sa ma omori ?! :O . Nu te cred ca e prima ta scena hentai , chiar nu te cred ,este prea reusit !
Nu stiu nu prea pot sa comentez ca tot capitolul este magnific adica nu pot sa imi dau nici o parere :D . Ca in acest capitol ne povestesti cum a decurs frumoasa partida =)).
Ma doare fix undeva ca e 18 :)) eu numai dastea citesc sau cam asa ceva =)))
In fine cam atat ne vedem data viitoareeee !

P.S : Asta este capitolul meu preferaaat =))
Uitati si next- ul :P.

Capitolul 13



Cat de misterios putea fi albastrul noptii si cat de tacut parea a fi praful stralucitor ce il impodobea. In departare se vedea cu cata maretie, luna hipnotica plutea pe mare. Rasuflu usurata, indreptandu- mi privirea spre genunghii acoperiti de nisip, pe care ii aveam stransi la piept. Simt cum mana brunetului imi atinge umarul, invitandu- ma in adapostul nostru. Nu era cine stie ce “ locuinta” , era doar un acoperis deasupra capului, cum s- ar zice. Ma ridic, intrand cu acesta in asa- zisul adapost, lungindu- ma alaturi de el pe o patura din frunze. Aproape cu inima sfarsita il intreb pe brunet:
- Crezi ca o sa ne gaseasca cineva?
Dupa cateva clipe de tacere acesta imi raspunde, incercand sa ma faca sa cred ca este optimist.
- Nu- ti face griji. Pana la urma cineva trebuie sa- si fi dat seama ca lipsim si probabil ca acum ne cauta…
- Dar care sunt sansele sa ne si gaseasca? Daca..
Nu imi termin bine propozitia caci simt cum buzele brunetului se lipesc de ale mele.
- Hai sa ne culcam, imi spune acesta rugandu- ma.
- Dar…
- Sshh, zice punandu- mi degetul aratator pe buze.
Ma intorc cu spatele la el, fiind gata sa plang. Inceputul unei izbucniri nervoase mi- a fost intrerupta de gestul tandru al lui Sasuke. Isi aseaza mana peste talia mea, apropiindu- ma de el. Orice gand mi-a disparut si asa am adormit.
Aud sunetul infernal facut de valurile marii, de pasarile zgomotoase si simt cum nisipul imi biciuieste pielea. Imi placea natura, dar nu intr- atat incat sa dorm sub cerul liber pe nisip, pana la urma. Ma ridic in sezut, trecandu- mi o mana prin par, iar cealalta asezand- o pe ochi. Lumina era prea puternica pentru soarele de dimineata. Oare cat dormisem? Ma uit in jur si observ ca Sasuke nu era langa mine. Ies din “ casa” uitandu- ma prin imprejurimi. Nimic. Totul era pustiu. Cu atat mai bine… chiar simteam nevoia sa fiu un pic singura. Ma asez pe nisipul umed, astfel incat valurile reci ale marii sa- mi atinga usor degetele picioarelor.
Nici nu stiam la ce sa ma mai gandesc: la naufragiu, sau la sentimentele mele pentru brunet. Despre ce simteam eu despre brunet era clar: chiar il iubeam. Ce ma deranja era acea brusca schimbare de caracter pe care o aveam. De cand Hinata imi marturisise ca il place pe Sasuke, intentiile si sentimentele mele fata de el s- au schimbat imediat. De la o simpla atractie la dragoste, iubire sau cum s- o mai fi numi.
La naufragiu lucrurile se complica atat intre mine si brunet, daca amintim scena de la cascada, dar si in legatura cu vietile noastre. Daca nu ne gasea nimeni? Daca aveam sa traim pe acea insula pana la sfarsitul vietii? Oare puteam fi mai pesimista de atat? Trebuia sa ma mai gandesc doar la canibali si scenariul ar fi fost perfect.
Ideile imi sunt intrerupte de o voce foarte cunoscuta mie. Era Sasuke cu aproximativ o duzina de banane in maini. Se apropie de mine, oferindu- mi una.
- Unde ai fost? il intreb curioasa.
- Pai.. prin imrejurimi si pentru niste mancare, imi spune incercand sa fie cat de cat convingator. Cu mine nu tinea. Insa nu aveam de gand sa- I spun nimic momentan.
Desfac banana, cam cruda ce- I drept, insa era mult mai buna decat nimic. Terminam de mancat micul dejun, nici macar de asta nu eram sigura avand in vedere ca nu cunoasteam ora. Eram foarte debusolati, insa asta nu l- a oprit pe brunet sa ma impinge brutal pe nisip, asezandu- se peste mine, incepand sa- mi desfaca nasturii rochitei uzate. Nu aveam chef de nimic in acele momente in care mi- am dat seama ca habar n- aveam ce se va intampla cu noi.
Il indepartez repede de pe mine:
- La asta iti este tie gandul acum? Vrei sa ne- o tragem si gata?! Asa se rezolva totul?! Daca stau sa ma gandesc mai bine tu chiar n- ai nici un stres.
Ma ridic de pe nisip, incepand sa fug. Ciudat era ca desi ma simteam foarte prost nu- mi venea sa plang. Ba chiar nervii mi se intensificau, iar dorinta de a sparge ceva crestea.
Oare cum vom iesi si din asta?
Un nou capitol. Asa, lets see: Descrierea e prezenta, dialogul nu este chiar foarte mult ( dar nu ma deranjeaza) , dar nu este sec, iar actiunea ramane la fel: nu este grabita. Chiar si eu ma intreb pana la urma cum vor supravietui. Sincer mi-a placut faza in care Sakura 'l-a refuzat' pe Sasuke. Are un caracter puternic. Te astept cu urmatorul capitol urgent!:>
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15