Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] Vreau să fiu EU

#1
buna! sunt prima din nou!! Ei bine ....am o veste care o sa te arunce in aer :( :|...iubesc nextul :))! ai descriere, ai respectat sfatul in legatura cu descrierea locului si sentimentele sunt inca odata descrise foarte bine! mia placut mult intamplarea hinatei din copilarie legata de puterile ei! si cred ca miai urmat si dorinta de a deveni din ce in ce mai curajoasa si mai optimista! astept nextul si tot inainte! bafta la scris! bye, bye:bye:
[Imagine: 66407010.jpg]


#2
So, al doilea si ultimul fic pe care il abandonez... :)
[Imagine: 11qpgxx.jpg]

Naruto FanFiction || Vreau sa fiu EU

#3
Ce citesc eu aici????? O_O Purpleberry ai innebunit fata mea? Cum sa renunti la un fic bun si scris calumea... >_< EU abia asteptam nextul pentru ca e diferit si frumos si aud si citesc ca il abandonezi. Nu se poate una ca asta. Mai bine amani sa scrii capitolele mai mult timp cand ai inspiratie si prefer sa astept o luna ,doua pana pui nextul, dar sa lasi ficul in mama soartei...E incorect :(( TOcmai ma dedicasem si ma intrebam cand ai de gand sal scrii si sa vad cum decurge, dar nu, si dupa cum ai zis ai mai abandonat un fic.
Nu face aceeasi prostie ca mine sa abandonezi ficuri ca asa nici nu te perfectionezi si nici nu dobandesti rabdare si placerea de a scrie. Mare pacat! Mai lasat Paff T~T, deci...nu mai zis nimic, dar ai facut rau ca teai lasat de el. :(
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#4
Adaaa>:D<..m-ai rugat sa dau comm deci sunt aici..ok...1.imi place tare tare cum descrii. Pe bune ca te pricepi :bv: 2. sa nu care cumva sa renunti.. ficul e prea tare si descrii sentimentele lu hinata foarte bine..nu renunta la el..continua:pls:...aa..si sa nu uit..mi-o placut partea cu "bebelusul malefic"=))=)))

#5
Îmi place foarte mult. Presupun că demonul este Itachi, nu?
Sper că Hinata va placa până la urmă cu el, e personajul meu preferat.
Ideea este originală, eu una nu am mai citit un fic care să aibă o asemenea idee.
Îmi place cum îmbini naraţiunea, dialogul (care nu-i deloc sec) şi descrierea.
Dacă nu cer prea mult, mă anunţi şi pe mine când pui nextu???

#6
baaai adaa..incearca sa nu mai astepti 3 luni da?:)));;)..preaaa tare
deci nu prea stiu ce sa comentez.:">..tot ce zic e ca-mi plaace:X:X

#7
Imi place ficul foarte mult.:chuu::chuu:
De apreciat ca ai capitole lungi.Dar sunt curioasa....O sa fie NaruHina sau Sasuhiana??Sau o sa existe cupluri in fic??
Cu ortografia stai foarte bine si mi-a placut cum ai descris frica Hinatei fata de demon.
Este primul fic la care daca nu pimesc NEXTUL simt ca moooor!
:99:

#8
Iubesc ficul,sa sti ca faci o treaba excelenta!Ma uit de cateva zile dupa Next da nimic....:nh:
Imi place foarte mult idea si apreciez ca mai povesteste si azi cineva din perspectiva Hinatei.
Deabia astept sa vad ce se va intampla la intalnirea cu Sasuke!:chuu:
Poate ar trebui sa fie un fic NaruHina dar sunt o mare fana SasuHina, deci sper sa se intample ceva la cofetarie :love:
Imi place ca ai mult dialog si ca nu faci multe greseli!
Tine-o tot asa!:bv:

#9
uaaai adaaa..esti un geniu!! :chuu: nici n-am ce sa-ti spun..capitolu asta e soo tare
sper ca ala e sasuke da? nici n-am ce comenta:))..tu da gen ma surprinzi cu fiecare capitol :>
si toootusi...avand in vedere ca am scapat de examen (din nou, felicitari pentru note:bv:)
sa pui mai repede nextu ca nu mai am rabdare:">

#10
buna >:D<
se mai fasi ?:> am si eo niste intrebari ,si cred k le'ai mai primit :ce cuplu o sa fie? naruhina sau sasuhina ?;;) sau nu o sa fie nici un cuplu? astea sunt intrebarile ce ma macina :P

app...super ficul :X spor la scris si astept nextuuu'
poopici:*:*
Cine iubeste trandafirul trebuie sa suporte si spinii .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Vreau doar sa... Lexxu 2 2.360 26-05-2012, 06:27 PM
Ultimul răspuns: Katsu
  Vreau să fiu EU Ada 28 13.677 04-01-2012, 11:43 AM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Vreau sa fiu doar om! Sayonara 1 2.281 09-04-2011, 09:55 PM
Ultimul răspuns: Miss Serenity
  Vreau sa te iubesc! Karinutzzza 7 4.711 08-03-2011, 06:20 PM
Ultimul răspuns: Karinutzzza
  Iarta-ma,e tot ce vreau! Karinutzzza 5 3.591 08-03-2011, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Vreau sa te citesc in versuri Isa-chan 71 37.568 25-11-2010, 06:07 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Vreau sa ma salvezi [yaoi. 16+] Lithium-Angel 7 4.696 29-07-2010, 04:55 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)