Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] Vreau să fiu EU

#11
Unul dintre cele mai reusite capitole!!
Descri foarte frumos,greseli nu am vazut dar se pare ca tamoshiku a gasit-o...In fine imi place ca ne tii mereu in suspans si nu grabesti actiunea dar PUBLICA MAI DES PLZZZZZZZ!:pls:

Ficul este SOOPER deci tine-o tot asa!
Bafta la scris si sa fie SasuHina...Te roooog....Ca nu am gasit niciun fic SasuHina finalizat, toti l-au abandonat (din cate am vazut eu)
Dar e ficul tau si nu am dreptul sa ma bag.Sunt convinsa ca va iesi un fic superb indiferent ce cuplu va iesi!Am incredere in tine!:-bd

#12
Awww! Ce dragutz a fost acest capitol...Iti iubes ficul si sa sti ca trebuie sa te ti de promisiune pe care mi-ai facuto, caci iar ai terminat capitolul in suspans si nu mai am rabdare pana la aparitia Nextului!:love:
Ca de obicei ai o descriere impecabila si un dialog reusit!
Deci mult succes la scris si iti multumesc mooolt de tot pentru ca ai introdus o mica secventa SasuHina.

#13
deci am ramas cu gura cascata la final...ai terminat intr'un moment destul de prost...adik naruto...si imbratisarea si...wow

app sooper ficul...soooper capitolul...soooper dialog...soooper descriere...soooper actiune...esti o sooooper scriitoare:x>:D<

ce pot sa mai zic...spor la scris si astept nextuuu' care ai promis ca il aduci repede...mai ales ca ai terminat asa...cand nu trebuia ca sa zic:)

pooopici:*:*:* :x
Cine iubeste trandafirul trebuie sa suporte si spinii .

#14
nuuu:((:((:((

nu e corect:( iar m'ai lasat in suspansss:(( nu e corect!!!

app super capitol:x nush cum reusesti da reusesti>:D<
niici nu am ce comenta...pot decat sa te laud k ai un fic grozav:X:X

astept nextu si sper sa ma anunti:*:*:*
Cine iubeste trandafirul trebuie sa suporte si spinii .

#15
Sunt groaznica... Am fost plecata si am pierdut un capitol... Scuze....
Dar pot spune ca ador nextu-rile :X.... Astept sa vad ce vrea Itachi de la Hinata
Si sakura e enervanta, bagacioasa si chiar proasta , un baiat nu-i la fel de important ca o prietena.
Ce sa mai spun... Aaa, da... Nunta?!... Parinti, nu se gandesc decat la binele satului.
Acum sa vedem: nu am observat greseli, stai bine cu descrierea, actiunea nu mi se pare grabita, dialogul e bine amplasat. Si cam atat... Astept nextu...
Zbye:bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Vreau doar sa... Lexxu 2 2.360 26-05-2012, 06:27 PM
Ultimul răspuns: Katsu
  Vreau să fiu EU Ada 28 13.677 04-01-2012, 11:43 AM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Vreau sa fiu doar om! Sayonara 1 2.281 09-04-2011, 09:55 PM
Ultimul răspuns: Miss Serenity
  Vreau sa te iubesc! Karinutzzza 7 4.711 08-03-2011, 06:20 PM
Ultimul răspuns: Karinutzzza
  Iarta-ma,e tot ce vreau! Karinutzzza 5 3.592 08-03-2011, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Vreau sa te citesc in versuri Isa-chan 71 37.569 25-11-2010, 06:07 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Vreau sa ma salvezi [yaoi. 16+] Lithium-Angel 7 4.697 29-07-2010, 04:55 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)