Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] A picture of you [YAOI +18 by Gaby and MiraA

#1
Opa Opa... pervers pervers imi place din ce in ce mai mult... iar faza de la finalul capitolului ''- Vezi cui dracului i-o mai tragi si astazi...'' e dementiala... imi place la nebunie .
Capitolul incendiar....partida in baie si spectatori pe de alta parte chiar daca au auzit doar gemetele=))...sunt nerabdatoare sa vad urmatorul capitol ... sa vedem ce fac cei doi dupa cunostinta....ce o gandi Sky la faza cu trasu :))....abia astept urmatorul capitol....spor la scris Love You Girls :*:*
[center]We all have an angel that takes care of us
[Imagine: x4enaw.jpg][/center]


#2
Stress is here for you ;)
Uu... capitol nou, lucrurile incep sa se incinga, pe bune chiar nu-i e rusine sa o faca pe unde apuca? Uhm.. are tupeu, i like it :D
Scene... scene... scene... =P~=P~=P~... totusi nu mi-au placut caci n-au fost romantice, e si normal, daca ala nu inseamna nimic pentru el. Sky o sa-i trezeasca toate poftele carnale lui Axel, sunt mai mult ca sigura de asta >:]
Uhm... nu stiu ce sa mai zic sa para ca am comentat mult :]]
Cam atat, momentan.
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#3
Aww, ce bine-mi pare ca ai adus capitolul, Gaby :o3
Si ce capitol... Deci... xD Firstly, sa inteleg ca tipu` asta, Axel, este " principalul " protagonist in ficul vostru fetelor. I mean, cel de-al doilea principal. :]] Ofc, chiar ma intreb acum ce parere va avea si Sky de Axel, ca el deja incepe sa se dea la micul Sky... :o3 Aww, ce ador numele asta ! * laughs *
Citat:- Vezi cui dracului i-o mai tragi si astazi...
Oh da, pai cred ca nu i-a ajuns tipu` din baie. o.o'
=]]
Btw... azi e scoala... :(( Success girls. And ofc, atat la fic, cat si la scoala... Bye byeh ! :]

#4
vaaaiiii ...uite ce capitol am ratat eu...deci oameni buni merit sa fiu ucisa .

eniuei .... woooow ....Axel ....l-aaaa ...laaa. ...violat pe Sky ? OMFG dar nu are nici o scuza . Merita sa moara in chinuri . Cum naiba sa ii faca asa ceva adorabilitatii aleia mici si geniale de Sky . Barbarul ! Monstrul ! Animalul! ( lista poate continua , insa eu cred ca ati inteles ideea , asa ca ma rezum la doar la aceste apelative " dragastoase" )

BTW ...de abia astept sa vad ce explicatie de geniu are Axel pe capul lui mare de ....booouuuu ( cu litere mari)
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  A picture of you MiraA 112 61.033 26-05-2013, 11:04 AM
Ultimul răspuns: mko_darkangel
  [split] [yaoi] Prizonier in imbratisarea ta AbiiShu' 0 1.713 02-09-2011, 05:42 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Insane love by Aisu and MiraA Drama Queen 44 22.111 16-08-2011, 02:21 PM
Ultimul răspuns: Zyklon
  [split] Juramantul [yaoi] Elyy 3 2.222 19-07-2011, 08:13 PM
Ultimul răspuns: Argenta


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)