Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A picture of you

Hello again, girls! Imi place tare mult acest ultim capitol, ceea ce, nu e o surpriza :))
Imi place faptul ca Sky incepe sa tina la Axel si ca incet, incet incepe sa i se descompuna masca de indiferenta si ca incepe sa-si arate sentimentele in fata lui Axel. Acest capitol a fost emotionant, mi-a placut tare mult. Greseli de tastare nu am vazut, dar sincer nici nu ma intereseaza, nu m-am uitat dupa ele.
Cred ca e o pierdere de timp sa va mai povestesc despre descriere, naratiune, dialog etc, etc... pentru ca sunt foarte frumos imbinate.
Pai... cam asta e tot ce am avut de spus. Astept cu nerabdare urmatorul capitol care sper sa vina cat mai curand. Pa-paa!!!
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

Hyyy ^^ Am ajuns si eu la ficul tau....um o.O vostru XD Mi-a placut enorm de mult. Am citit cu entuziasm fiecare capitol. Ce-i drept sunt cateva greseli micute de ortografie pe aici pe colo. Dar totul se rezolva.
Saracul Sky (vai cat imi place numele, mai mult decat Marion). Tampitul de Emmet a vrut sa-l omoare. Ma bucur ca l-a batut Axel. Eu in locul lui as fi fost si mai rea. *I'm evil ^^*
Sper ca isi va reveni si sper ca Emmet va pleca naibii de acolo. Nu suport sa-l stiu acolo. Innebunesc!
Cam atat am avut de spus ^^ Spor la scris!
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~

cand vine urmatorul capitol?
mi-ar placea ca emmet sa dispara din peisaj si de ce nu sa aiba si un mic accident( sa se arda la soare sau sa fie electrocutat) si sa nu mai pozeze niciodata.
daca s-ar putea mai multe scene intre sky si axel ar fi perfect, ador iubirea celor doi<< desi niciunu nu si -a recunoscut in totalitate sentimentele, dar mai au timp>>
ma intreb cum va arata sedinta foto cu luna plina<<sper cu nu ai uitat de ea>>
si daca tot mai e un fotograf, de ce nu il pui pe sky sa pozeze cu axel, ar fi de o mie de ori mai bine decat cu emmet???<<era doar o idee>>
spor la scris si astept nextul cu nerabdare!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] A picture of you [YAOI +18 by Gaby and MiraA sarah chan 3 2.403 17-08-2011, 11:39 AM
Ultimul răspuns: Drama Queen


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)