Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Well Haku si Matsuri..Ce pot spune imi plac amandoua personajele.Desi niciunul dintre aceste doua personaje nu sunt prea bine conturate...Well o voi alege pe matsuri pentru ca este singura care l-a ales pe gaara,care vroia sa il descopere si care vrea sa devina cu fiecare secunda mai puternica.Are o vointa inchisa in sine extraordinara.Pacat ca nu apare prea mult in anime,sunt sigura ca ar fi fost un personaj foarte complex si interesant.
Well intre Temari si Sakura

Nu stiu pe cine sa aleg39 ma rog sa zicem Sakura
Imi place de ea pentru ca a devenit mai puternica si acum isi poate purta singura de grija si ca numai e asa de obsedata de Sasuke gen fangirl21
Hidan[:X] vs Kabuto
[center][Imagine: 33cvyaf.jpg][/center]


Well Kabuto ma enerveaza uneori pentru ca are o atitudine prosteasca insa pot sa recunosc ca imi place de el,si are un stil interesant..Hidan este extrem de cute si foarte...well Energic..Imi este cam greu sa aleg intre aceste doua personaje...WEll il voi alege pe Kabuto pentru inteligenta sa si pentru abilitatile sale medicale.Desi este un tradator este unul destept si interesant.SO mi-a placut si la inceput si imi place si acum ^^
Hmm, Itachi vs sasuke

Hmm grea decizie as zive Itachi,porque pentru ca mie una mi se pare mai 'dragut' decat serpaitul *fara suparare la adresare fanilor Sasuke*Eu nu zic ca el este urat,sau ceva de genul asta dar la shippupend mi-e chiar nu-mi place de el mai ales vestimentatia.Sa trec la Itachi,la el mi se pare specail pentru ca de mic era ceva deosebit la el si eu cred ca inca este.
Deci..Kiba vs. Naruto??

Kiba vs. Naruto?O alegere extrem de usoara.Il voi alege pe Naruto.De ce?Pentru ca se afla in topul personajelor mele preferate.Nu am nimic impotriva lui Kiba...dar tipul reuseste uneori sa ma calce pe nervi.In schimb...Naruto e amuzant,plin de viata...si foarte puternic.Ah...I hate Akamaru(cui nu ii convine..oricum nu imi pasa)...poate asta e inca un motiv pentru care nu il aleg pe Kiba.Dar trebuie sa recunosc faptul ca este puternic...chiar daca Naruto l-a batut.
Next:Yondaime vs. Madara
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Well Yondaime vs Madara?Ei bine eu il voi alege pe Yondaime.De ce ? Pentru ca imi place foarte mult de acesta,imi plac ochii sai albastrii si parul blond,iar ceea ce a facut pentru sat a fost minunat din partea lui.WEll imi place de acesta,este foaret hot si extrem de smexy...E cel mai tare dintre toti ce au fots hokage 4
Next : Sasori vs Tobi

Locig ca sasori fiindca:
-tobi este un tradator.
-tobi nu are pic de simt, in primul rand ii fraiereste pe toti.
-sasori ii plac pausile, lol ca si mie :X
Tobi este foarte complex, minte cu nerusinare, dar e puternic, dar nu exclud ca este foarte ambitios si lacom. ma enerveaza cand se da drept un tip amuzant copilaros si all this stuff.
Alegerea mea este sasori fara comentari ( + ca imi place tipu :X )

dintre Zetsu si Hayate Gekko
-

dintre Zetsu si Hayate Gekko
Well da...Zetsu vs Hayate.Foarte simplu.Alegerea mea este Hayate.Well nu ca as avea ceva cu zetsu..dar nu imi place.De fapt se afla printre personajele ( in general) pe care nu le plac.Hayate mi se pare oricum destul de cute,si well privirea sa obosita devine si hot daca o privesti cu atentie.Mi se pare un tip inteligent si desi cu slabiciuni puternic10
Zetsu este puternic si stuff,nu vreau sa il "jignesc" oricum dar daca nu imi place,nu imi palce Smile
Well,next : Shino Aburame vs Rock Lee

Shino vs Lee 39
Rock Lee pentru ca a continuat sa se antreneze desi nu era talentat la ninjutsu sau genjutsu reusind sa devina un ninja foarte puternic doar cu ajutorul taijutsu'lui,pentru ca tine foarte mult la Sakura si pentru ca si-ar da si viata ca ea sa fie in siguranta.
Shino e ciudat22.

Sai vs Sasori 4
[center][Imagine: 33cvyaf.jpg][/center]


Sao vs sasori..

sa analizam situatia: ce au ei in comun? pe amandoi ii plac, oricum, sa ii analizam pe fiecare.

Sasori ( de unde am si numele de akasuna 4 ) este foarte puternic, place arta, deci este papusar datorita papusilor lui, oarecum este un personaj sadic ( sa zicem chiar foarte atragator ) are in jur de 35 de ani ( eu una asa am auzit ) sin surse 4
Esste indistructibil si fooooarte chipes. CE NU place loa nimeni: Personaj negativ pana in glezne.

Sai: Ce se deosebeste de colegul sau este ca e Pozitiv.
Are un caracter, oarecum flegmatic, din punctul meu de vedere, sau asa mi se pare, dar ceea ce vreau sa prezizez este ca are multe idei geniale, tehnice tari si super ( adica hello`uuu everybody, tot ce deseneaza prinde viata ) plus ca deseneaza dumnezeieste 4

Il aleg pe Sai de data asta, cu mici diferente fata de sasori.

sakura VS Karin 21
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.508 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.403 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.225 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.000 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.278 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)