Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Well, ce decizie grea. Madara sau Kakashi.
Păi, având în vedere că eu am auzit doar de numele lui Kakashi îl voi alege pe el, normal. Totuşi, pentru ce îl aleg ? >.>
Anyway, ca să nu am un post prea scurt. Ştiu că odată, într-un episod toţi erau curioşi ce e defapt ce e sub masca lui. La sfârşit şi-a scos-o, şi ce era avea sub mască ? O altă mască. Mda, ce subiect interesant pentru un episod. Mi-a povestit fratele meu.

Next : Ce alegi dintre Hinata ÅŸi Sakura ? Astea sunt singurele personaje feminine de care ÅŸtiu ^^'
[Imagine: 73m8sj.png]


Hina şi Saku, ha? Grea alegere. Dar merg pe Sakura. De ce? Păi în primul rând, îmi place cum a evoluat personajul de-a lungul animeului. S-a maturizat, şi-a schimbat mult caracterul, precum şi modul în care vede viaţa. Hinata a devenit şi mai timidă între timp. En fine. Rămân pe Sakura, îmi place personajul.

Next: Itachi vs. Deidara.
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

hm....Sakura. Mă atrage lucul ei. Semăn destul de mult cu ea , dacă mi-as vopsi si păru.... : )) In fine...desi iubesc abilitatea lui Konan. Mi se pare una foarte specială si greu de folosit. Totusi, o aleg pe Sakura. Mdeaa....stiu. : " MEREU EA???!! NU S-A SATURAT LUMEA DE EA??" . Eu nu. : d
edit:
hm...2 blonzi? 21 Păi, pee Naruto. Cred că din cauza că e personajul principal. De-asta il aleg. Că in rest, amandoi sunt blozi, simpatici, glumeti, prosti, bufoni, etc. 4

hm... Naruto vs. Shikamaru .
[Imagine: 1page-img1.jpg]
Ciumpy


Destul de dificil ... Naruto e personajul principal , e puternic si tine foarte mult la prieteni lui [ nu mai enumar toate calitatile care l-au facut popular pentru ca m-am plictisit sa le tot spun ] and Shikamaru este inteligent , un lider excelent , dragut , puternic & co. Nu cred ca as putea alege dintre cei doi ... sa zicem ca este remiza Smile

Next : Kakashi sau Kabuto

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Kakashi. De ce? De brânză. Kabuto e cel mai mare duuuus pe care l-am văzut. Şi de când s-o drogat cu resturile lui Orochimaru a devenit numai bun de dus la azil. Kakashi o fi el ciudat da` e ciudat într-un mod drăguţ. Şi e şi amuzant şi misterios în acelaşi timp.

Orochimaru vs. Danzo
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

Imi plac amandoua atat din punct de vedere al puterii cat si a personajelor . Pot spune ca Temari e mai puternica decat Ino si are un caracter puternic .[ Ino n-ar fi rezistat nici o zi langa Gaara 71 ] Whatever cred ca si Ino are partile ei bune si daca Sakura nu ar fi facut prostia sa se declare dusmanca lui Ino ar fi fost bune prietene si acum . Avand in vedere ca ea [ Ino ] a fost draguta sa ii sara in ajutor atunci cand toti o insultau presupun ca ar fi meritat mai mult .
Nu stiu cat de corecta sunt dar alegerea mea este Temari , pare mult mai matura si ambitioasa .

Next : Hinata sau Sai

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Itachi ... fara sa revin la motivele pentru care minunatul Itachi este printre personajele mele preferate , cred ca stim cu totii ca nu a meritat sa moara dar ce sa facem ... [ you stupid Sas'ke 14 ] Whatever ...

Next : Zetsu sau Zabuza

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Hinata ... floare pura si delicata dar totusi puternica si hotarata ... Mi-a atras atentia aura ce o emana tot timpul ... acea inocenta ce atrage atentia si grija ... Fiecare personaj ce o vede [ la personajele masculine ma refer ] simte o dorinta puternica de a o proteja . Pana si Shino care pare inchis in el si ciudat doreste sa ii ridice moralul , sa o faca sa se simta mai bine . Imi place mult de ea de aceea o aleg pe ea 8

Edittt : Urasc cand mi se intampla asta 46
Cred ca il aleg pe Kimimaro .. adica arata bine si e puternic ... pacat ca e de partea rea 22 In plus Kisame ma cam sperie 21

Next : Konan sau Tsunade ? 23

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Temari imi place mult atat pentru puterea si infatisarea sa cat si pentru grija pe care i-o poarta lui Gaara ... Este hotarata si ambitioasa , frimos conturata si detaliile sint scoase subtil in evidenta . Cat despre Kiba , amuzant , energic , si grijuliu cu Hinata . Il ador pe Akamaru si il plac si pe Kiba 22
Dificil ...
Cred ca alegerea mea este Kiba Smile

Next : Haku sau Sai

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Haku, e mai dragut si mai puternic, iar pe Sai il urasc

Ino vs Sakura



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.508 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.403 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.225 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.000 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.278 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)