Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Whoa. Too hard choice >.< Poi cred ca il aleg pe....Kakashi. Adica nu. ii aleg pe amandoi. Sunt foarte puternici amandoi.Chiar uneori cred ca Naruto e chiar mai puternic ca el. Desigur, la fizic Kakashi arata mult mai bine decat Naruto. Dar e prea greu sa aleg. Deci ii aleg pe amandoi

Konan sau Karin?
[Imagine: EnvYQ.png]

Konan, am mai spus de ce, Karin se injoseste prea mult ca sa il cucereasca pe Sasuke si plus ca e urata

Naruto sau Sakura?

Naruto . Motive ? Pai e sigur de sine , puternic si devotat mereu celor apropiati . Cu o viata ca a lui nu m-as fi asteptat sa incerce sa isi faca prieteni atat de mult . Eu in locul lui m-as fi resemnat si as fi acceptat situatia . Dar el da dovada de tarie de caracter si multa forta . Are incredere in fortele proprii si ramane cu capul sus privind mereu inainte . Nu a fost inganfat sau increzut niciodata [ din cate stiu eu ] Este perfect ca personaj principal iar vorbele sale sunt atat de bine alese incat nu poate sa nu schimbe intreg orizontul persoanei cu care vorbeste . Cat despre Sakura ... nu cred ca are rost sa insir toate lucrurile negative care ma enerveaza . Incepand cu neglijenta fata de cei care o iubesc cu adevarat si cearta stupida pe care a tot avuto cu Ino din cauza unui baiat .

Next : Sasuke & Gaara

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Sasuke, doar e pufuletele meu nu? am zis eu pe undeva de ce imi place 4

Kankuro vs Gaara

Gaara mha ... sunt unica pentru ca ceilalti nu il plac desi el si-a remediat comportamentul , pentru ca desii a avut cel mai impresionant trecut nimanui nu i-a pasat si pentru ca , desi el incerca sa isi faca prieteni , nimeni nu l-a vrut in preajma ... Nu e dureros cand toti te resping ? Nu e dureros sa sti ca nimeni nu te iubeste ? De aia il plac pe el mai mult decat pe toti pentru ca el e singurul din intreg animeul care s-a schimmbat si totusi nu si-a recapatat admiratia care i se cuvine !!!

Next : Karin vs Orocimaru

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Nu pot sa cred ca zic asta dar....Daca ar fi sa aleg pe cnv ar fi Karin O.o Nu stiu motivu. Poate k e mai...normala decat Oro21


Sasuke sau Konohamaru?
[Imagine: EnvYQ.png]

Konohamaru, pentru ca e asa cute :X si funny mai ales cand face sexy jutsu 21... sasuke inainte imi placea, dar e un dobitoc la felul cum se poarta. So Kono chan

Danzou/Tsunade

Tsunade logic. Il urasc pe mosu ala 14

Jiraya sau Pain?
[Imagine: EnvYQ.png]

Ero-senin, nu stiu de ce, dar imi place mai mult decat Pain.

Ino/Karin

Ias uite ai pus si u doua fane la pachet a lui sasuke21212121
Decat Karin mai bn Ino2121212121....nu comentez ca ambele sunt ca o picatura de apa...22
Jiraya sau Kakashi
[Imagine: 2gxo5c8.jpg]
I Love SasuSaku:X and:
-Mama4ei-kun :X
-Matusa:Sasuke ^^ Sakura xD
-Surorile:Ang. and Debby
-Verisoara:Haku Kiid



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.537 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.418 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.248 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.019 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.293 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)