Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

39 greu de ales pentru ca Shikamaru este personajul meu preferat si Sai este kawaii:X:X:X.... Il aleg pe Shikamaru pentru ca are o personalitate interesanta.... si este mai mereu plictisit de viata sa zic asa...:X si are o coditza tare draguta

Next4intre Shizune si Madara
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Shizune... mai bine decat Madara nu stiu de ce dat nu prea agreez personaju asta 39.
Next:Tsunade Vs Orocimaru5.
Just the
way you know me..

Dintre Tsunade si Orochimaru...

O sa o aleg pe Tsunade pentru ca are o personalitate puternica si impunatoare...si eu il urasc pe Orochimaru..in afara faptului ca imi place puterea sa...nu agreez altceva la el...Deci o aleg pe Tsunade3

Next: Neji vs. Shikamaru
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

:X Shikamaru .... il ador adica dăăăăăă :X este personajul meu preferat ,iar Neji mi se pare cam plin de el... e dragutz ,dar e fitos ......
Shikamaru e the best =p~


Next4intre Tsunade si Sai
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Bai...prea mult Sai si Tsunade p-aci...In fine, o il aleg pe Sai ca e mai cute si e pasionat de desen si mie imi plac tipii talentati. Si mai e si brunet pe de-asupra :X:X:X.

Tayuya vs. Karin.
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

Um... pot sa nu aleg nici una??:??. Uff nu stiu pe care dintre ele, sincera sa fiu nu imi palce nici una dar fie o sa fac un efort. Pe Tayuya nu ma intrebati de ce, oricum mai bine decat Karin XD.
Next:Sasuke vs Orocimaru (am ceva cu Orocimaru dar nu stiu ce... um.. cred ca limba aia a lui ma atrage.21)
Just the
way you know me..

Saskay` pentru ca e mai tinerel, mai dragutel si mai brunetel 21 Ok, nu a mi-ar placea de el, dar oricine e mai "ok" ca Orochimaru.

Next : Shikamaru vs. Deidara.
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

Shikamaru8...LOL21...il ador..semanam din multe puncte de vedere21...ador personalitatea lui3..si e foarte adorabil8..iar Deidara ... e si el dragut..dar e cam ciudat..din punctul meu de vedere4

Next: Sasuke vs. Shikamaru
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

Shikamaru, of course !! Imi place fiindca e inteligent, cu toate ca pare lenes, are o strategie foarte buna in lupta si e intotdeauna foarte nepasator si calm. In schimb pe sasuke [da cu "s" mic] il urasc.. e personajul pe care il urasc cel mai mult xP [don't ask why.. there's many reasons]

Next: Pain sau Sasori [Akastuki moment]
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

Sasori, desi nu e personajul meu preferat, dar mai bine decat pierce maniacul ala...dar avand in vedere ca Sasori e roscatel (asa cum imi place mie :perv:, nu ca si Pain nu ar fi) si arata si mai "ok"...

Next : Suigestu vs. Juugo.
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.505 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.400 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.221 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.000 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.278 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)