Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

RE: ~pe cine alegi?

whatever 21 pe Hinata .Sakura suck's .Sakura e genul de fata pe care as strangula-o e cam tembela cel putin din punctul meu de vedere.... e aiurea,ma.Sakura e prea vesela enervant de vesela si pentru Dumnezeu nu vede ca pe Sasuke il doar in dorsala de ea?

Next: Neji vs Shikamaru
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Neji :X. Cuzzz e fooarte dragut si smarty :smart: in + imi place cum lupta cu ajutorul Byacuganului ( stiu stiu nu am scris bine mi-e lene sa il scriu corecto_O). Si de Shika imi place pt ca seamana cu mn ca e lenes ( dovada "vie" mai sus 21).
Next: NARUTO VS HINATA19.
Just the
way you know me..

O aleg pe Hinata (Te rog Naruto nu face vreo criza21 ) .Seman uneori cu Hinata Smile
Hinata e draguta ,mai ales atunci cand roseste ,cand se apropie Naruto de ea.Cat despre Naruto 24) o mare parte a caracterului lui se regaseste in mine 19 :X

Next: Sai vs Yamato
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

SAI... 'cuz e asa ciudat si poate ca din cauza asta imi place de el ca personaj39. De Yamato ce as putea spune.. e un "prof" ca oricare "prof"... nimic special decat ca are puteri cu lemnul ceea ce e amaizing.
Next2uff nu stiu ce combinati sa mai fac T-T) Sas'ke vs Sai... o da clona vs clona=]].
Just the
way you know me..

sas'ke T_T pt ca e fratele lui itachi :X 21

hmmm.... Yahiko vs Nagato 4

Yahiko 'cuz e foarte simpatic si cand era mic avea un caract apropiat ca al lui Naruto ^.^(ps: il ador pe Naruto9).
Next: Tsunade V.S Konan.
Just the
way you know me..

Tsunade because e puternica , este unul dintre sanini si mie se pare simpatica plus ca a transformat-o pe Sakura intr-o adevarata luptatoare 4 .

Next : Naruto vs Itachi 19

Ps : Sunct chiar curioasa sa vad cine ce va alege pt ca eu sincer n-as putea alege intre ei doi 21
21
サクラ & イタチ
=
Sakura & Itachi
[Imagine: sakuita19.jpg]

My big family :X :

My sisters : Manu , Debb' , Zummy, Kt.Kat ( • Rusk`Key • ) , Sho-yo , Verdeata
My mommy : prince
My cousin : blackspiral
My aunt : Venus-Roseta

I love them all :X:X Kiss you guys

Naruto nu stiu de ce l-am ales pe el dar imi place de el doarece mereu isi respecta promisiunile,este un scump cateodata,este hiper-activ ca mine,nu se lasa doborat de orice......deeeeeci in concluzie imi place de el.
Hinata vs. Sakura

Hinata.E atât de sweet,mai ales când e ruşinoasă :3 Am admirat-o de la început 4.îmi place în special atitudinea ei.Este cuminte,şi are forţă 4.Am şi desenat-o o dată când era într-o pădure 21.Cute,nu?

Next: Sasuke vs Neji
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Sasuke pentru ca mi se pare mai misterios, e unul din personajele principale si are un caracter mult mai complex, e mai greu de inteles. Si, da, recunosc ca Sasuke arata mai bine decat Neji 21

Next: Gaara vs Kiba



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.516 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.405 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.230 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.004 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.281 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)