Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Tsunade...doar e al V-lea Hokage si e unul din cei 3 sanini ai satului Frunza.E desteapta si foarte puternica+ca e cel mai bun ninja medical..cam atat am de spus
Next:Hinata vs. Konan
[Imagine: indexge.jpg][Imagine: 44904490.jpg]
[Imagine: 20475776.jpg][Imagine: images2qe.jpg]
[Imagine: images1yw.jpg]
-/\/\/\/\/\/\/AnimeZup.Com\/\/\/\/\/\/\/-

Hinata. Desi imi place si Konan, o prefer pe Hinata, pentru ca e mai puternica decat o arata, si are o inima mare :X
Dintre Itachi si Sasuke pe cine ai alege? (v-as ruga sa spuneti dupa ce ati vazut de la 142 Shippuden incolo, dar nu e obligatoriu.)
[Imagine: zo71ux.jpg]

Zambeste cand viata pare sa nu iti mai ofere nimic. Cine stie ce apare peste un minut?

Poi... imi place de am 2 si nu cred ca as putea sa aleg, insa o voi face. Il aleg pe Sa'ske pt ca este al doilea pers fav al meu dintre baieti, din mai multe aspecte. Despre Itaci pot spune ca nu e chiar un personaj atat de rau avand in vedere ca a trb sa isi omoare INTREG clanul dar pe micul fratior l-a crutat, sau cel putin asa am inteles eu39 ca ar fi trebuit sa faca.
Next: Ten Ten V.S Hinata19
Just the
way you know me..

E o decizie destul de grea, imi plac mult ambele personaje, dar cred ca acum imi place mai mult Tenten, iar Hinata imi placea mai mult la inceputul anime-ului, atunci cand cealalta nu prea aparea. Sunt amandoua personaje bune, de treaba si foarte puternice atunci cand sunt puse in situatii dificile. Evolueaza mult in timpul anime-ului. Apreciez faptul ca Hinata si-a marturisit sentimentele in fata lui Naruto, ca si-a infrant intr-un fel timiditatea. Mi se par foarte dragute secventele cu Tenten si Neji, intotdeauna mi s-a parut ca se potrivesc. Sa zicem ca o aleg pe Tenten, pt ca mi se pare mai glumeata, mai plina de viata decat Hinata cea retrasa.

Neji vs. Gaara
[Imagine: sig_reinoir.png]

Gaara, :X
E asa de simpatic, mai ales dupa ce Naruto il invata cate ceva 15
Adica e asa dragut cand se gandeste la ceilalti iar in Shippuden arata bestial!Ma bucur ca la inceputul Shippudenului cand a murit, Chyio-baasama, sau cum se scrie, l-a inviat. Imi parea rau ca murise. 2 Dar apoi nu a murit! :X :X
Mda, aberez, stiu, stiu. 21

Rock Lee vs. Guy-sensei
(O lupta vruta demult, intre personaje 21 )
[Imagine: zo71ux.jpg]

Zambeste cand viata pare sa nu iti mai ofere nimic. Cine stie ce apare peste un minut?

Aleg copia xerox, adica pe Lee... Nu stiu prea multe despre Gai, iar atunci cand apare mi se pare cam enervant. Singura chestie care imi place cu adevarat la el este ca e singurul care a crezut in talentul lui Lee si l-a ajutat sa devina un ninja bun. De Lee imi place foarte mult, chiar daca faptul ca isi imita profesorul il face cam fraier. Este foarte ambitios, puternic, incapatanat si amuzant atunci cand ii face "oferte" Sakurei. 71 E clar, il aleg pe Lee.

Lee vs. Sasuke
[Imagine: sig_reinoir.png]

Lee, desi Sasuke mi se pare mai puternic.Lee nu e genul care ar fii dominat de dorinta de razbunare, si in ceea ce o priveste pe Sakura, sunt sigura ca ar trata'o ca o regina si i'ar face toate mofturile.Deci sunt sigura ca'l aleg pe Lee.

Madara vs Minato
Hiding from your true power, from your identity it's called...cowardice.
With no action you'll get no reward4

Minaato din start. El e printre favoritii mei. Al doilea chiar, dupa Naruto. El si-a dat viata pentru ca Naruto sa o poate vedea pe mama lui cand va avea nevoie de Kyuubi si si-a dat viata mai ales pentru Konoha. Si tehnica lui e super :X. Madara e condus de ura si ar face orice sa obtina puterea, exact ca si Sasuke, numai ca muult mai rau, pentru ca profita de el.
Tsunade vs Sarutobi
(Batalie intre Hokage 21 )
[Imagine: zo71ux.jpg]

Zambeste cand viata pare sa nu iti mai ofere nimic. Cine stie ce apare peste un minut?

O aleg pe Tsunade... de ce? pentru ca mi se pare foarte puternica si arata destul de bine la varsta ei 71 Si Sarutobi e puternic dar imi place mai mult de Tsunade nu stiu de ce 10.
Next:Ino V.S Temari.
Just the
way you know me..

O aleg pe Temari. Mi se pare amuzanta uneori, imi place ironia ei si "relatia" cu Shikamaru (sunt foarte dragute toate fazele cu ei 105), e desteapta si are tehnici interesante produse cu evantaiul ala incredibil de mare. 22 De Ino nu prea imi place... E cam fitoasa si uneori pare ca singurul lucru care o intereseaza cu adevarat sunt baietii.

Sakura vs. Hinata
[Imagine: sig_reinoir.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.519 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.407 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.234 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.008 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.283 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)