Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Tsunade al 5-lea hogake sa mai mentionez ca este prima femeie hogake.Imi place firea ei,cum arata medical jutsu 15.A demonstrat ca desi este femeie este foarte puternica si admir asta la ea.
konan/anko

anko <3 imi plc km se imbraca, atitudinea ei si faptul ca-i plac dulciurile ^^ NYYYA! XD

kyubi vs gamabunda XD
[Imagine: sakura_signature_by_lenofrex-d56fiat.png]

oooo da o intrebare care imi place,eu l-as alege pe kyuubi pentru ca imi plac vulpile si mai ales demonii :love:

~minato vs kakashi~
Selbst Engel weinen, Engel leiden, Engel fuhl'n sich mal alleine
Sie verzweifeln, wie jeder andre, fallen tief und haben Feinde

Erm...grea decizie,amandoi imi plac,dar Minato e unul din personajele mele preferate din anime asa ca il aleg pe el.Si de Kakashi imi place pentru ca este un sensei demn de urmat si foarte curajos4.
So Minato ramane.
Next:Rin vs Obito
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

RIIIIIIIIIN <3333
imi plc mult de ea 4
sakura seamana foarte bine cu ea 4
oricum, e foarte dragutza ^^

ino vs. konan
[Imagine: sakura_signature_by_lenofrex-d56fiat.png]

Erm....cred ca o aleg pe Konan,e destul de draguta si imi plac jutsurile ei.De Ino nu imi place pentru ca in prima serie a anime-ului era prea infumurata ,se credea cea mai tare .
Next:Sasori vs Kakuzu(sper ca am scris bine>_<)
Ja ne!Smile
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Sasori bine inteles. Imi place jutu-rile lui, faptul ca vrea sa traiasca vesnic si sa nu imbatranesca si faptul ca nu are rabdare (ca mine). O , si imi place la nebunie cum arata.
Next:Orochimaru vs Jiraiya
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


E si greu de ales. Pai.........tinand cont ca eu in acest anime am tinut cu raul il aleg pe Orochimaru. Imi place ca e malefic si imi place foarte foarte mult cum lupta. Jiraiya mi se pare un tembel, scuze pentru fani, dar asta e parerea mea. Imi pare foarte rau ca a pierdut in lupta cu hokage, in sensul ca nu isi mai poate olosi mainile, dar am sa ma opresc ca aici nu vorbim despre anime ci despre ce personaj alegem.

Next: Itachi Uchiha vs. Tobi(Madara Uchiha)
Uita-te in sus...
Uita-te in jos...
Acum uita-te la mine...
Fac misto de tine!!! 10

Il aleg pe Itachi fiindca el a facut tot posibilul sa-l apere pe Sasuke chiar daca nu parea si s-a sacrificat pentru binele lui. (atat de trist)
Insa Madara a fost cel care l-a adus pe Kyuubi si a atacat Kanoha.Si l-a mai ucis si pe Minato si pe Kushina - he is a bad boy - Dar oricum, daca nu ar fi existat Tobi , serialul nu ar fi fost distractiv.(Mai ales cand il enerveaza pe Deidara si ii face zile fripte)

Next : Sasori vs Deidara
[Imagine: ItachiSig.jpg]






Personaje negative... nu prea imi plac. Sunt ambii draguti, dar Deidara are niste ochi extrem de ciudati. Sunt puternici si au tehnici interesante. Sasori a avut o copilarie trista, iar asta imi trezeste putina mila pt el, din cauza careia il voi si alege. Blondul nu imi prea place, e doar diabolic.

Konohamaru vs. Orochimaru
[Imagine: sig_reinoir.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.508 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.403 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.225 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.000 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.278 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)