Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Naruto, of course. T.T. Sasuke este mult prea imatur. Ok, cn a citit aceatsa porpozitie probabil crede ca vin de pe alta planeta24. Ok, 5... asta e parerea mea. Sasuke vrea sa distruga totul in calea lui ptr un singur scop, in timp ce Naruto ii salveaza mereu pe ceilalti, pentru scopurile lor. Sasuke renunta la lucruri la care unii doar viseaza; prietenia, dragostea... So, Naruto za best \m/

Next: Shikamaru vs Gaara.
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


Grea alegere,amandoi imi plac ,dar cred ca as zice Gaara pentru ca mi-a placut de la inceput persoanjul lui desi si de Shikamaru mi-a placut pentru ca ma amuza felul lui de a fi lenes.Dar totusi raman la Gaara.
Next:Tsunade vs Minato Namikaze
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Yaaiii,grea alegere!! Minato este tatal lui Naruto si al patrulea hokage,iar Tsunade...pai pe Tsunade o ador foarte mult,imi place caracterul ei si puterea pe care o are.Cred ca raman la Tsunade...Nu spun ca nu imi place de Minato,dar totusi raman la Tsunade.

Next:deidara vs itachi
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Next:deidara vs itachi

Este o alegere destul de grea.Deidara este dragutz si puternic dar sincer,cand cineva vorbeste rau despre "arta lui", o cam ia razna.Deci totusi,il aleg pe Itachi.Intr-un fel,este misterios si foarte puternic.He is a good boy pentru ca si-a iubit fratele mai mult decat satul si a incercat sa-l protejeze chiar daca nu parea asa.Mereu a vrut sa-l faca mai puternic , ceea ce a facut anime-ul mai interesant.

Next: Karin vs Sakura
[Imagine: ItachiSig.jpg]






Hmmm......Sakuraaa normal.pe Karin nu pot sa o suport ahhh,nu imi place de Karin,de Sakura as zice ca o pot suporta,dar acum sa fiu sicnera nici in prima serie a anime-ului nu o suportam ,dar in Shippuden si-a mai revenit si ea.So....raman la Sakura.
Next:Konan vs Rin
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Well...Rin:X mi se pare draguta, in comportament, adica a incercat atat sa tina echipa si nu stiu pur si simplu21 ..Daca era sa aleg dintre Konan si Sakura sau Ino as fi ales Konan, imi place mult...dar Rin e prea dulce:X

Next: Haku vs Deidara
[Imagine: sig.jpg]


Chiar daca amandoi sunt personaje negative, eu il voi alege pe Haku. Pt ca, spre deosebire de Deidara, care e constient de tot raul pe care il face si continua sa il faca pt ca i se pare corect, Haku ucide doar pt a-i face pe plac lui Zabuza, pe care il venereaza pt ca l-a ajutat.

Hinata vs. Tenten
[Imagine: sig_reinoir.png]

Hinata , imi place felul ei de a fi si chiar daca e buna si o fata ajutatoare are o fire puternica, dornica sasi demonstreze fortele.
Este dispusa sasi ajute prietenii si sa lupte la nevoie pentru ce este al ei.
Asa ca eu una o aleg fara doar si poate pe Hinata.
Temari vs Ino
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


Clar Temari! La inceput a fost personajul meu preferat..Nu pot spune exact de ce imi place..Firea ei parca se potriveste perfect cu mine ^^
Next --> Tayuya vs. Sakon

TAYUYAA!! e super mijto, imi plc atitudinea ei :X jutsu-ul ei cu flautul si parul ^.~
choose: Rin vs. Sakura
[Imagine: sakura_signature_by_lenofrex-d56fiat.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.500 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.400 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.213 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 2.998 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.276 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)