Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Well.....21 nu stiu pe cine vrei tu sa aleg si ce o sa imi faci21,dar eu o aleg pe Temari;imi place pentru ca e puternica si ....nu stiu... ca se ia de Shikamaru21,Hinata in schimb in prima serie a anime-ului nu imi placea pentru ca era prea timida si ma enerva pentru ca ea de la inceput putea sa fie puternica si asa era mai usor sa ii zica lui Naruto ca il place ,pentru ca are niste puteri super,dar tot pe Temari o aleg Smile(imi place lupta ei cu Tayuya).
Well....are ceva daca pun si Bijuu-uri?
Next:Kiuuby vs Shukaku
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Aha,interesant.Cred ca am sa-l aleg pe Kiuby.. de ce? Mi se pare mult mai interesant decat Shukaku,imi place foarte mult forta lui,focul acela rosu pe care il amena din el.Eu una il aleg pe Kiuby.

Next:Tayuya vs Sasori
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Tayuya vs Sasori

That's a tough one...I like them both. Imi place nu numai cum arata si ci si personalitatea amandurora. Sasori e nerabdator si nu vrea sa imbatraneasca iar Tayuya e puternica si lucreaza pentru orochimaru. Totusi avand in vedere ca Sasori a fost batut de o batrana si de Sakura, o s-o aleg pe Tayuya. Girls power!

Next: Haku vs Tobi
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


Tobi,este un membru a organizatiei Akatsuki,din cate stiu eu este liderul organizatiei,nu orice membru.

Tsunade vs Jiraiya

Haku vs Tobi

Pentru mine,insa,este o alegere destul de grea,sincer sa fiu.Dar cred ca am sa-l aleg pe Haku.Imi place mai mult puterea lui,mi se pare mult mai...sa spun sufletist,razbunator.Poate este ciudat ce am ales dar mai mult imi place si ma impresioneaza Haku decat Tobi.

Sryy,am sarit peste postul tau.Deci,am s-o aleg pe Tsunade,imi place foarte mult caracterul ei din serial.O ador si este una dintre parsonajele mele preferate din Naruto.

Next:Konan vs Kimimaro
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Konan vs Kimimaro
O aleg pe Konan. Nici nu trebuie sa ma mai gandesc la asta. Konan e personajul meu preferat din Naruto, pentru ca e mereu asa de misterioasa si imi place toate jutsu-rile ei, mi s epar chiar elegante. Imi place si cum arata si faptul ca e singura femeie din Akatsuki.

Next: Sai vs Sasuke
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


Well....grea decizie,amandoi imi plac,dar ca sa zic acum concret as zice Sai pentru ca ma amuza cum se enerva Naruto la inceput pe el 21 tare fazele cu ei doi la inceput,in schimb Sasuke cum sa zic,nu ca imi displace,dar m-a enervat pentru ca a parasit satul si a devenit unul dintre tipii rai ca sa zic asa.So....il aleg pe Sai.
Next:Sasori vs Gaara
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Il aleg pe Gaara. Imi place si de Sasori pt ca e foarte dragut si puternic, tehnica lui de a se mentine in viata prin acea marioneta e interesanta. Povestea lui de viata este foarte trista, la fel ca si a lui Gaara. Dar, spre deosebire de acesta, Sasori nu devine niciodata un personaj bun, asa ca votul meu merge la Gaara.

Kankuro vs. Shino
[Imagine: sig_reinoir.png]

Kankuro vs. Shino

Complicata alegere.Chiar nu stiu pe cine sa ales..nu sunt decisa inca.Dar daca stau mai bine sa ma gandesc am sa-l aleg pe Shino.Imi place mai mult personajul acesta decat Kankuro,desi si el imi place.Raman la Shino...deocamdata :]]

Next: Kakashi vs Orochimaru
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Kakashi, normal. De ce normal? Pt ca Orochimaru mi se pare cel mai oribil personaj din acest anime. Tot ce vrea e sa obtina corpuri noi pt a fi "nemuritor" si e si extrem de scarbos cu limba aia a lui. Pe de alta parte, Kakashi e simpatic, puternic, pare dragut, iar faptul ca citeste tot timpul e amuzant.

Naruto vs. Sasuke
[Imagine: sig_reinoir.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.494 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.399 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.212 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 2.997 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.275 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)