Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Pai cu siguranta Shizune,e draguta si imi place jutsurile ei si e amuzanta atunci cand ii frica de Tsunade ;de Ino nu mi-a placut in prima parte din Naruto nici de ea nici de Sakura pentru ca erau obsedate de Sasuke si asta le faceau enervante atat pe Sakura cat si pe Ino,dar imi place jutsul ei .

Next:Kimimaro vs Kakuzu

Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

RE: ~pe cine alegi?

O aleg pe Shizune pentru ca Ino imi provoaca sila21 e prea lingusitoare si ma enerveaza singurul lucru care-mi place la ea este parul:X in rest nimic bleah .
Shizune e tare draguta:XNu prea am vazut-o in lupta dar e destul de puternica ,are viteza si este destul de apriga si precisa in atacurile ei.
Next: Naruto vs Haku
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Il aleg pe Naruto pt ca a fost intotdeauna un personaj pozitiv. Imi place optimismul lui, faptul ca nu renunta orice i-ar sta in cale si faptul ca lupta intotdeauna pt prietenii lui. Haku nu imi place pt ca era ajutorul lui Zabuza si omora oamenii pt el.

Tsunade vs. Jiraiya
[Imagine: sig_reinoir.png]

Well....grea alegere,amandoi i-as alege dar cred ca o aleg pe Tsunade este foarte puternica si frumoasa pentru varsta ei ,de Jiraya nu imi place pentru ca e afemeiat ,umbla numai dupa fete 21 dar chiar si asa este foarte puternic[doar e Sannin]20pacat ca o murit;tinea foarte mult la Naruto 20.
So ..totusi raman la Tsunade 21

Next:Kisame vs Moegi[24]
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

RE: ~pe cine alegi?

Kisame vs Moegi
Moegi21 e foarte draguta fetita aia71 in fine nu as vrea sa o vad nervoasa ...cred ca atunci cand ar creste i-ar sta bine cu Konohamaru...amandoi sunt ambitiosi si au vise marete.
Next:Sasuke vs Kabuto
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Il aleg pe Sasuke, desi nu il suport... La inceput totusi era personaj pozitiv, inainte sa primeasca acea "oferta de nerefuzat" de la Orochimaru. Kabuto a fost doar un prefacut si doar un pion al sarpelui, ar face orice pt el.

Naruto vs. Lee
[Imagine: sig_reinoir.png]

Pai cred ca am sa-l aleg pe Naruto.Imi plac nebuniile lui si ambitia pe care o are de fiecare data,nu se lasa batut niciodata si este increzator.De Lee ce pot spune,intr-un fel imi place si el dar nu prea,asa ca mai bine il aleg pe Naruto. 3

Next: Hinata vs Tenten
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Aaaa,destul de grea alegere pentru ca de amandoua imi place,dar cred ca as zice Ten Ten pentru ca de ea mi-a placut cam pe tot parcursul anime-ului ,iar de Hinata nu mi-a placut pentru ca era prea timida in prima serie (si in a doua putin:d).Si cred ca Ten Ten se potriveste cu Neji(nu de alta zic Ten Ten ,dar Neji e personajul meu preferat:d),si atunci raman cu Ten Ten :d.
Next:Umino Iruka vs Shizune
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Deidara, pentru ca e o fire nebuna si un luptator istet.
Si imi mai place de el ca era un temperament ca al meu, adica se enerveaza mai repede ca ceilalti


Dintre Itachi si Sasuke

O sa'l aleg pe Itachi! Deci e puternic, arata destul de bine si nu e obsedat de razbunare ca frasu.
In schimb Sasuke nu mi-a placut de la inceput..prea arogant si pana la urma stie doar un cuvand razbunare. Incepuse sa ma enerveze rau in prima serie.

Next: Hinata vs Temari ( sa vedeti ce va bat daca nu alegeti pe cine vreau eu)

Ja ne!
[Imagine: 1190380knoeamhs64.png]
[Imagine: 848731pv3ryocrfi.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.534 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.417 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.247 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.019 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.292 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)