Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Pein si Orochimaru ?
Imi plac amandoi foarte mult si imi este intr-un fel greu sa aleg pe cineva, dar cred ca il voi alege pe Orochimaru xD I know...e nebun de legat si cauta mereu putere o_o Dar pur si simplu il ador, are parul ala lung si negru 15 Deasemenea este extrem de puternic in lupta, faza cu serpii prea tare xD Are un rol destul de important in anime, deoarece daca nu era el Sasuke nu mai parasea satul si nimic nu ar mai fi fost interesant . Orochimaru, chiar daca e personajul negativ este pe placul meu, deoarece ma surprinde mai mereu . Pein nu mi-a lasat o impresie atat de buna ca si Orochimaru, parca nu a fost atat de important in anime ca si el, dar totusi imi place foarte mult de el, deoarece este extrem de puternic si arata foarte bine, I-ar sta bine cu Konan. Dar raman la Orochimaru.

Next : Temari vs Shikamaru
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Temari si Shikamaru. Nu e o alegere prea grea pentru mine. La Shikamaru imi place doar felul in care isi pastreaza calmul in timpul luptelor si mi se pare interesant faptul ca e atat de inteligent, dar mai mult de atat nu-mi place mai deloc. E prea lenes si nu se arata niciodata entuziasmat cu privire la ceva. Deci o aleg pe Temari. Ea e prima fata din Naruto de care mi-a placut; e puternica, e frumoasa, daca ar fi personaj negativ ar fi probabil personajul meu preferat. Imi place la nebunie evantaiul ei si felul in care reuseste sa arate bine in orice situatie, chiar si atunci cand lupta. Deci o aleg pe Temari.
Next: Zabuza si Gato
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


Cu siguranta Zabuza. Nu imi place absolut nimic la Gato, e doar un tip rau, interesat de bani, care ar face orice ca sa se imbogateasca. Stiu ca si Zabuza lucra pt Gato, dar pana la urma el a reusit sa dea dovada de niste sentimente. Chiar daca era un criminal, macar tinea cu adevarat la Haku si a plans pt acesta. Plus ca imi place privirea misterioasa a lui Zabuza. 10

Kankuro vs. Gaara
[Imagine: sig_reinoir.png]

Cu siguranta Gaara,este puternic si destept si daca am zis partile bune trebuie sa zic si partile rele :prima parte din naruto nu mi-a placut de el pentru ca era obsedat sa lupte impotriva celor mai buni ninja,dar in shippuden mi-a placut ca s-a schimbat si asta doar datorita lui Nartuo :d.Si Kankuro este puternic dar nu prea imi place de el,ma amuza atitudinea lui la examele chuunin cand ii era frica de Gaara la felul cum se uita la lupta lui Naruto cu Neji .

Next:Shizune vs Konohamaru
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

RE: ~pe cine alegi?

Shizune vs Konohamaru 39 il aleg pe Konohamaru ... are potential copilasul asta,este foarte ambitios si il admir pentru asta .71Bunicul lui fiind hokage se crede superior peste ceilalti71 kawaii...
As vrea sa-l vad pus pe sarma71 la uscat sa vad ce ar incerca sa faca...4

Next10ein vs Kakashi
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Pein vs Kakashi

Hmmm..Kakashi cu siguranta. Mereu imi place cand il vad cu cartea aia in mana, ehh...e cam obsedat..-.-'' Dar totusi imi place loialitatea lui fata de prieteni si studentii sai devenea din ce in ce mai mare pe parcursul anime-ului. Smile

Next: Kankuro vs Gaara

A fost cu cateva posturi mai sus,raspunul fiind dat tot de mine.In fine.No problem
(21-06-2010, 03:36 PM)~Misaki~ A scris: Cu siguranta Gaara,este puternic si destept si daca am zis partile bune trebuie sa zic si partile rele :prima parte din naruto nu mi-a placut de el pentru ca era obsedat sa lupte impotriva celor mai buni ninja,dar in shippuden mi-a placut ca s-a schimbat si asta doar datorita lui Nartuo :d.Si Kankuro este puternic dar nu prea imi place de el,ma amuza atitudinea lui la examele chuunin cand ii era frica de Gaara la felul cum se uita la lupta lui Naruto cu Neji .

Next:Hagane Kotetsu vs Umino Iruka
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Scuze chiar n-am vazut..xd

Cred ca Iruka. Imi place comportamentul sau fata de Naruto. Mereu ia fost alaturi, si cred ca Naruto il considera ca cel de-al2-lea parinte al sau. Ma mir insa cum Iruka nu-l considera un monstru ca toti ceilalti la inceputul anime-ului.

Next: Anko vs Tsunade

RE: ~pe cine alegi?

Dintre Anko si Tsunade cred ca o aleg pe Anko39 imi place cand spune "terminati viermilor" sau ceva in genul.Este foarte puternica si ambitioasa ,dar nici Tsunade nu e rea ,dar mi se pare cam cu nasul pe sus si zapacita => e cam obsedata de jocurile cu noroc .

Next:Temari vs Ino
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Temari
Ea este fata aceea de tip rebela pe care ador8 de la inceput mi-a placut,asa ca sa imi placa in continuare
Ino/Shizune
ce combinatie o.o



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.537 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.418 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.248 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.019 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.293 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)