Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~pe cine alegi?

Sakon. Intotdeauna mi-a placut de el, mai ales cum zambeste asa cinic. Chiar daca Zaku arata mai normal, dar nu-mi place mai nimic la el si raman tot la Sakon. Aproape ca imi place cum arata. Aproape, dar sigur e mai interesant decat Zaku.
Ma rog, next: Chyo vs Haku (wow ce alegere)
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


Hmmm....grea alegere;in primul rand Chyo si cu Sakura l-au omorat pe Sasori(chiar daca e de partea raului totusi e greu sa iti omori un membru al familiei),iar Haku saracul ,doar Zabuza l-a ajutat.Cred ca Haku(nici eu nu stiu de ce 21).

Next:Konan vs Karin
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Cu siguranta pe Haku...Zuppy02
1) e dragut(a)<seamana cu o fata>
2)e chiar puternic si devotat
3)chiar dak facea lucruri rele AVEA un suflet chiar bun
4)a stiut cum sa protejeze pe cnv cu adevarat
na'm nimic cu Chyo,doar ca e cam batrana....(eeee si yo acu21 21 )
next:Ino vs Karin (vai ce rea sunt....le urasc pe amandoua..)Zuppy12

Ino Smile Chiar daca e fitoasa si enervanta pt ca se ia de oricine (in afara de Sasuke, bineinteles), nu e personaj negativ. Si in plus, Karin e foarte apropiata de Sasuke, un personaj pe care il urasc din cauza ca e atat de rece, indiferent si dornic de razbunare.

Sakura vs. Ino
[Imagine: sig_reinoir.png]

Sakura vs Ino? Hmmm..Sakura in mod sigur. Chiar daca urasc enorm rozul, totusi imi place comportamentul ei ( cu exceptia faptului cu nebunia cronica fata de Sasuke) mai ales imi place de ea cand il loveste pe saracul Naruto xd 71

Shikamaru vs Shino

Well...cu siguranta Shikamaru,mi-a placut intodeauna felul lui(inteligent )si imi place ca e lenes asta face anime-ul mai comic 21.Si Shino este destul de dragut doar ca mie nu imi plac insectele, si asta este o problema21.

Next:Ebisu vs Shimura Danzou (Wow 21)
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Re:~pe cine alegi?

Dintre Ebisu si Shimura Danzou il albeg pe Ebisu pentru ca ma amuza felul lui de a fi .Mi se pare ca e cam tantalau4 .
Este un personaj destul de interesant si dupa parerea mea destul de calm.Ebisu este un bun antrenor ,dar nu prea a fost vazut in lupta39.
E un personaj destul de okay 106 dupa parerea mea.

Next:TenTen vs Kabuto 15
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

O aleg pe Tenten, e unul dintre personajele mele preferate. E amabila, simpatica, desteapta si se pricepe la tot felul de arme. Iar Kabuto... e unul dintre cele mai oribile personaje, mai ales pt faptul ca e un prefacut si pt ca e aliatul lui Orochimaru.

Shino vs Chouji
[Imagine: sig_reinoir.png]

Desigur ca il aleg pe Shino.Chouji este gras,iar Shino arata destul de bine.Nu ca ar fi preferatul meu dar este mult mai puternic si mai dragutz dacat Chouji.Zuppy04

Urmatorii: Itachi sau Sasuke
[Imagine: ItachiSig.jpg]






RE: ~pe cine alegi?

Dintre Itachi si Sasuke il aleg sigur pe Itachi pentru ca Sasuke e cam batut in cap dupa parerea mea.Nu se gandea ca Itachi l-a lasat in viata cu un scop in fine ce sa-i ceri e obsedat de razbunare tipu'.
Itachi e super dragut:X i-ar sta bine cu TenTen 1521 sau cu Sasori ii sta bine si gay:X e kawaii tipul .Imi place felul lui de a se purta:X e misterios ,ma calca un pic pe nervi ,dar e dragut ...

next4intre Pein si Orochimaru 15
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pe cine algi? Ryuu 3 3.573 11-11-2009, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Tox
  cine ai vrea sa fi? Iofly_murasaki 1 2.443 13-07-2009, 10:49 AM
Ultimul răspuns: Amy8D
  pe cine urasti din naruto Ryuu 5 4.283 25-10-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Shilpa
  Cu cine semanam? Magica Bloom 2 3.049 16-03-2008, 11:40 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Cine e Kagome? Mikomi_Aikou 1 3.316 09-01-2008, 09:34 PM
Ultimul răspuns: kana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)