Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~ neko still va uby pe toti !

#1
Hello-nya ~ ! Poi, je m' appelle Grigore Aurelia Jenica, alias " Neko ~ chan", Reli pentru prieteni. Colegii ma poreclesc " Jenica pitica", cu toate ca nu este deloc adevarat. Am 13 ani, sunt clasa a VII-a, sunt penultima cea mai mica din clasa si momentan nu prea am chef sa ma descriu, bagand groaza si spaima in voi, mai ceva ca Voda in Pasa Hassan. Anime-uri... Nu am unul preferat, pentru moment, dar imi plac Shugo Chara, Skip Beat, Kiddy Grade, etc. Si, apropo, sunt indragostita lulea de un personaj anime. Care ? Poi, Ikuto ( Shugo Chara). Ei, si cam atat pentru astazi... Si nu uitati ! ~ neko still va uby pe toti !
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#2
Bine ai venit pe Animezup, ~ neko still!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Neko Chan is that u ? :-O

Anyway bun venit pe aici hug Sper sa te simti bine , sa te certi cu toti , sa ii omori , sa ii injuri , sa ii bati si apoi sa iei ban si sa pleci hug pupic

Have fuuun ! 4

#4
Hey , bine ai venit pe forum Reli hug . Sau ... bun venit in familie =]] Sper sa ne intelegem si sa fim pritene =]] . Eu sunt Diana , dar pe aici mi se spune Beky =] . Si eu sunt tot clasa a7a , doar ca sunt mai mare decat tine cu un an xD . Batranete batranete =]] . Si eu abia am terminat lectia Pasa Hassan =]] . O urasc xD . Dau teza vineri din ea si mi-e frica T_T . Eh destul cu mine . Si mi-e imi place Shugo Chara si in special Ikuto <33 . E perfect . Ii ador parul xD . Ma bucur ca avem cam aceleasi preferinte xD . Hmm...ce tip de muzica asculti ? Si ce trupe/cantareti iti plac ? Deasemenea citesti manga ? Si daca da ce ai citit ? Cam atat , deoarece nu vreau sa te inebunesc cu intrebarile mele =]] . Inca o data bun venit <33
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#5
Helău! Bine ai venit Reli *hug* Eu sunt Riluri... So am vazut că şi tu ai facut Paşa Hassan :]]] Şi eu am dat teza din aia... 22
En fine.... cateva intrebari...sper să nu te plictisesc 4
1. Cartea preferata? Dacă ai vreo una...
2. Filmul preferat?
3. Îngheţată de caramel sau de vanilie ? ( lipsa de inspiraţie :]] )
4. Culorile preferate?
5. Animalul sălbatic preferat?
Cam atat... încă odată... welcome hug Have fun şi ne mai citim pe forum 4
Zbyee pupic
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

#6
Poi, am lipsit cam mult... Si sa raspundem mai intai intrebarilor.
B3Ky ( Imi place nickname-ul tau, e scris SUp3R B3tON !): Muzica pop, rock, house, in special pop, Anti-Emo si pop. Poi, formatia mea preferata, cam pana in anul 2009, timp in care s-a destramat, a fost RBD, de preferinta Dulce Maria. Imi mai plac Akon, mi-a placut Michael Jackson, inca imi plac: Simplu, Akcent, Hi-Q, Puya, Cinema Bizzare, Belinda, Pee Wee, Kotani Kinya, Mizuki Nana si multi, multi altii... Obvio ! Intrebarea e " Cate manga nu am citit" ? Poi, Shugo Chara ( toata), Shugo Chara Encore, Wanted, Vampire Knight, Skip Beat, Lilim Kiss, The Wallflower, Special A si mai erau, dar nu mai tin minte, acum.
Si inca ceva, am o colega pe nume Diana. E super nesuferita. A doua cea mai buna prietena a mea cunoaste si ea o alta Diana, si ea la fel de ipocrita, sper ca noi doua ne vom intelege super bine si, cam atat, pentru moment.
Riluri ( Hei, numele tau de utilizator este, aproape, asemanator cu numele meu mic): 1 ~ Nu, nu cred ca am, dar am citit mai multe, dar nu am una preferata, neaaparat...
2 ~ Stapanul Inelelor, Rebelde, Rebelde Way, Harry Potter si mai sunt...
3 ~ Inghetata de caramel ! Miaaaammm ~ ! ( Cu toate ca eu prefer de ciocolata si de capsuni.)
4 ~ Roz, negru, alb, etc...
5 ~ Tigrul, pantera si leul - nya ~ !
Multumesc pentru primirea calduroasa cu care m-ai intampinat, Riluri.
Si, pentru Cruz: Wohohoho !!! Cred ca s-a creat o confuzie... Asa ma alinta prietenii apropiati si fratiorul meu mai mic, pentru obsesia mea de anime-uri si pisicute dragalase. N-am nici cea mai vaga idee despre cine e " Neko Chan" si imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu sunt eu aceea. Multumesc pentru primirea induiosatoare si, inca o data, imi cer iertare pentru neintelegerile create.
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buna la toti ! Dimasika 3 2.075 25-02-2013, 02:29 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Salutare la toti dydy 6 2.592 28-01-2012, 05:41 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Buna la toti! Aniella 6 3.631 09-03-2011, 04:02 PM
Ultimul răspuns: RinMi♫♪
  Hello, va salut pe toti! Akane Hime 14 6.213 08-12-2010, 07:01 PM
Ultimul răspuns: Akane Hime
  --Neko~Chany are here ;;) ---Nao--- 6 3.523 07-05-2010, 11:23 PM
Ultimul răspuns: ---Nao---
  salut la toti.... deidara-chan4ever 5 2.967 04-08-2008, 12:01 AM
Ultimul răspuns: deidara-chan4ever


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)